Dangers,my ladys.....dolaze muholovci?!?

glasajte bez grize savesti..UHAHhhahaha---ko je zagoreo???


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
?????....hmm:lol:...((nasla si mene,ja ne izlazim bash uveche i nisam....))
........,,,,,,,,,,,,,,,,
BAHS sam HTEO to Da poakzem slovima----->>da si zrela ,za Zvenge..>>>:twisted:

ijaa...AHhahaha..ahm,..MENI do grada nije stalo--jedino da mi je pukao nokat na levoj nozi i da mi to
pravi majushne probleeme dook iddem..:roll:...
Koliko sam ukapirao volish one barakice kod ...Stare aytobuske,ne volim ja takve ljude,i nisam ja za dryzenja takvog tipa,ja sam senka...tako zivim i time se ...dichim..ss...shadow-une serpent!..


<<<Kuvcji-bila pukla cev pre 5 dana..skoro dva dana bez vode..pop..sam.ostalo sam se nekako zabavljao..shetao,shymom gledao neke ljude...i tako..just observe.
 
...pa, vidish ima istine kad kazzu da senke imaju ochi....
...za malo mazzenja sam raspolozzena vec par dana.... al **** mi dolazi sutra. u medjuvremenu forumashim.
...nije bilo vode... pa jesi l` smrdeo dok si shetao, il si bash iz tih razloga shetao shumom?
...kako je na Gracu?.... uf. nedostaje mi Gradac.....
...vidi, vidi.... Gradac je sa veliko G.... inache nishta nije...
 
....Ne Mejsone,vishe mi se svidjash tako kako izgledash..."


<<<ma ti si zeno..direktna,nije ni chudo sto ..beze svi od tebe..ali kada je tako ondak kite nikad dosta...:roll::roll:
Gradac,!??!?>..to je kilometar,sta cju tamo-hladno je pored reke..ne nisam bio.Mislim da do uranka necju ni icji,ako budem isao uopste--slabo ja volim ty vodu.
A da je G...pahh,ne znam sta mu sve zamerash ali da su chistili jesu i ponovo cje,a da vest da je deponija i da preti VA..vanredno stanje jer su ovi kod Dallasa..pocheli da se bune zbog smecja,deponije...prljav grad..zanimljivo preti nam se epidemija.:lol:...
moze biti interesantno!:twisted:
 
...eh... zemo...
niko ne bezzi od mene, jerbo shvata da nema svrhe.... vish` da ce da dojuri. ali svejedno, u pravu si - kite nikad dosta.
i ja volim epidemije. uvek se razbolim. eto, napokon smo nashli stvar koju volimo i jedno i drugo.... samo josh da rezimiramo - jel` volish belo il crno od kremica?
 

Back
Top