Dangers,my ladys.....dolaze muholovci?!?

glasajte bez grize savesti..UHAHhhahaha---ko je zagoreo???


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
brate,ako hoces da saznas malo vise mojih dogodovstina poseti moj blog.
Tamo ne moram da se ustezem.
A ne daj Boze da moram da pominjem imena. :D Mada znam i jos nekoliko njih koji znaju dosta imena.

"kako godro teku suze
skrivao sam mnogo ljude
kao i imena
a sad i ona ginu samnom"

"zatim devojka u basti
i spas u njenoj dusi
bas u pravi ces
umrla je bez reci"


:D:D:D:D
 
pa to krenu psihofizichke pripreme tri dana unapred.... ebiga treba meni da se ja sredim..... :lol:
ma nemam nikakav stil.... nosim ono shto imam... a qpujem ono shto mi se svidja.... tako da sve to zajedno nema nikakvu prichu..... nego sve nekako od oka.....
a kosu redovno perem pa o tome ne moram da brinem pred izlazak..... i nokte redovno farbam... to mi je neki trip...... al to nije vezano za izlazak.....
 
ja....NE mogu dzins da zamislim na sebi.....volim trenerke(crne sa belim straftama-kao boja i klub koji volim,ponekad)-<<<>>pjednostavno postao je moj simbol.....
--------volim dzeparice da nosim,zelene vijetnamke(imam 2 para)....nikad nisam izlazio u grad nocu u sorcu....niti cu,ikad vishe dogod sam mlad!......volim rimljanke,ne pamtim da li sam ikad imao...
----------------crno,zeleno,sivo...perem kosu min. 1 vremena pre grada....kad sam na 0 onda nema problema.....exexxex.......
--------NE PRATIM modu,nisam uvek u trendu-ali zato je moj ortak narcis ili metrosexualac.....pa me on oblachi,jos ponekad...!!...axxxaxa
 
Obozavam ovakve teme.Kosu perem vrlo redovno i to mi je jedna vrlo vazna stvar u zivotu, da budem uvek spremna za izlazak, za putovenje, za pokret, za posao neki, za akciju.
Ako imam na raspolaganju dovoljno vremena najbolje je kad imam od 45 minuta do sat vremena za spremanje za izlazak, bez pranja kose, zato sto nikad kosu ne perem pred izlazak, zato sto ne volim sveze isfeniranu kosu, vise volim ili na primer ispeglanu kosu, mada je ne peglam, ili uvijenu, a najvise volim slobodno pustenu i oblikovanu briljantinom za ucvrscivaje,ili ukrasenu trakicama i snalicama, i raznim kikicama i repicima.
Volim naravno da budem u trendu. Kad neko kasni sa trendovima malo, to je jos i u redu, ali kad neko nosi nesto sto nikad nije ni bilo u nekom urbanom trendu, onda je to zaista neoprostivo,to je kazna za culo vida ako tako nesto moras da gledas.Vrlo je vazan trend u oblacenju, odnosno nacin oblacenja, vazniji je nacin oblacenja na primer nego sminka. Kao pojava, osoba u zavisnosti od toga kako se obuce moze da predstavlja dve potpuno razlicite osobe, ako je na primer posavetuje o oblacenju mama a drugi put je posavetuje o oblacenju poznati modni kreator.
 

Back
Top