Dance-objedinjena-tema

Ja imam ove albume

Laserdance - Ambiente (1991)(192kb)
Laserdance - Around The Planet (192kb)
Laserdance - Changing Times (1990) (192kb)
Laserdance - Discovery Trip (192kb)
Laserdance - Fire On Earth (1994) (192kb)
Laserdance - Future Generation
Laserdance - Guardian of Forever
Laserdance - Hypermagic (1993) (192kb)
Laserdance - Laserdance Orchestra Volume 1-1994-All4one
Laserdance - Laserdance Orchestra Volume 2-1994-All4one
Laserdance - Megamix Vol. 1 (1988)
Laserdance - Megamix Vol. 2 (1989)
Laserdance - Megamix Vol. 3 (1990)
Laserdance - Megamix Vol. 4 (1991)
Laserdance - Strikes Back 2000 - 320kbps
Laserdance - Technological Mind - 320kbps
Laserdance - The Best Of Laserdance
The Maxi-CD Collection Of Laserdance (1991) (192kb)
 
Pozdrav svima. Pišem vam iz Zagreba. Jako volim Italo, ali sam nažalost uspio skupit samo oko 500 mp3-ca, i to onih koje su najpoznatije, jer njih Lime Wire prve izbaci kad upišem "Italo Disco". Vidim da tu ima ljudi i sa 2500 pjesama pa naviše. Zanima me dali bi neko htio da mu pošaljem prazne DVD-ove, a da mi on sprži te pjesme?
 
Nezvanicno sam saznao da ce biti zurka 11.05. ali jos neznam u kojem klubu u Bgd.Tuzno je to sto ce se pustati pored italo-disco i classic-disco muzike (bice je manje od pola zurke) nekakav.......ma neznam ni ja kako se to cudo zove od muzike.Katastrofa.A organizator je radio "202" (DISCO SUSRET) :( :( :(
 
@Laserdance
@Mirkec
Napisite i vi svojih TOP 15. Ako neznate o cemu se radi vratite se nekoliko strana unazad.
A za razmenu , moj mail je boamorteb@yahoo.com . Ja cu se sigurno menjati za razliku od ovih "giganata" koji imaju sve.
 
Van-Helsing:
@Laserdance
@Mirkec
Napisite i vi svojih TOP 15. Ako neznate o cemu se radi vratite se nekoliko strana unazad.
A za razmenu , moj mail je boamorteb@yahoo.com . Ja cu se sigurno menjati za razliku od ovih "giganata" koji imaju sve.

Teško je napraviti top 15, jer mi je preko 90% pjesama odlično, ali evo, od ovih 500-tinjak pjesama koje imam, ovako bi izgledao moj top 15:

1) Airplay – For Your Love
2) Cliff Turner – Moonlight Affair
3) Den Harrow – Don't Break My Heart
4) Eddy Huntington – USSR
5) Gazebo – Love in your eyes
6) Joy Peters – Don't Lose Your heart tonight
7) Laban – Love in Siberia
8) Rofo – Flashlight on a disconight
9) Silent Circle – Touch in the night
10) Squash Gang – I want an illusion
11) Marce – I want you
12) Fair Control – Symphony of love
13) R. Bais – Dial My Number
14) Wish Key – Orient Express
15) Susanne Meals – Forever

Ne nužno tim redosljedom
 
vnkrca:
@Van Helsing

Da li ti je stigao disk od mene? Za Sophie informaciju sam ti ja poslao
Disk je stigo,hvala. Muziku sam imao a spotove neke nisam. Pokusacu da obradim onaj VTS_1,VTS_2,VTS_3 od MT u dvd format (fale mi oni sitni fajlovi u kb-ima). A za Sophie ako se dobro secam Psiholog mi je reko koja je pesma i trazio da mu pomognem za Jozefine, kad si ti reko da znas samo pesmu Krisa Ree,al nebitno je.
 

Back
Top