danasnji ocevi i cerke,i njihovo ponasanje,i njihovi momci..lol

Devedeset i pet posto žena ima vrlo ograničenu i trećerazrednu ulogu - primačice penisa s ciljem pribavljanja neke usluge ili naklonosti muškarca, žderačice reklama, tračeva i idiotarija svake vrste, i biološkog inkubatora za čovekovo potomstvo.

Grozan opis , je l da ? Pa i jeste, zato se verovatno i ne bih obradovao ćerki, osim....

Postoje i one stvarno kvalitetne žene kakve se retko sreću. Ne radi se tu (samo) o diplomama i socijalnom statusu nego su to zaista mislena i kvalitetna bića koje iako su žene nisu ograničene na uzak i priglup svet prosečne žene. Takve su žene prava dragocenost i ako bih znao da mogu devojčicu da usmerim i odgajim da bude takva - obradovao bih se veoma

Nikad mi nece biti jasni ovakvi postovi.
 
tj kad god pitam nekog m sta bi radio da dobije cerku,odgovori su oni u rangu 'drzao bi je u kavezu' i slicno...:lol:
sad gde ste vi u ovoj prici,jel bi bio onaj fazon,docekao sam joj decka sa umilim osmehom i dvocevkom na ramenu,ili pusticu je da zivi svoj zivot,ako je budem previse gnjavio vise ce da mi kontrira..
ili nesto izmedju,ili nek se majka bakce ja nemam zivaca ni duse?:lol:

Vaspitao bih je da bude dobra osoba,da vrednuje prave vrednosti,da bude pazljiva,nezna i iskrena.A posle neka se snalazi.
 
tj kad god pitam nekog m sta bi radio da dobije cerku,odgovori su oni u rangu 'drzao bi je u kavezu' i slicno...:lol:
sad gde ste vi u ovoj prici,jel bi bio onaj fazon,docekao sam joj decka sa umilim osmehom i dvocevkom na ramenu,ili pusticu je da zivi svoj zivot,ako je budem previse gnjavio vise ce da mi kontrira..
ili nesto izmedju,ili nek se majka bakce ja nemam zivaca ni duse?:lol:
Nisam razmisljao o ovome, ako bi nasledila moje gene onda ebali su eza ko joj se suprostavi...
 
5a5elh.jpg
 

Back
Top