Danasnje okupljanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro deder....dosadiste više...Gori ste od Nevernika i Bojane....(oni su mi još i simpatični...klinci su).. Ali vas dvoje ga baš utupiste..... Da ste bar snimili neki home-video na tom "okupljanju"....Pa da se mi ostali uverimo kolika je Struja riba....i koliko potencijala Luciferko ima...Ovako....ništa....samo rekla-kazala......
 
A je l moze mene neko da uputi..koja je poJenta okupljanja 4umasha?
Ok..ako neko hoce za to postoji PP pa se dogovorite al ovako na gomilu...pa josh 384720375283748247203847 puta otvaraju teme o okupljanju...kao "eeee desi..jel se secah onoga hahahahaha da da to to a i ona ono one......"...ne razumem.
 
Derer:
A je l moze mene neko da uputi..koja je poJenta okupljanja 4umasha?
Ok..ako neko hoce za to postoji PP pa se dogovorite al ovako na gomilu...pa josh 384720375283748247203847 puta otvaraju teme o okupljanju...kao "eeee desi..jel se secah onoga hahahahaha da da to to a i ona ono one......"...ne razumem.
Pa, evo, za mene, novu, poenta je da vidim, tj. upoznam neke ljude, ali ovako, kad ima ljudi oko nas, ne nasamo, to nasamo me malo plasi, (ne u smislu da me plasi od te osobe, nego ko zna kako moze da ispadne, znajuci sebe i koliko sam neveshta, mozda ispadne totalni bedak). :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top