Dan posle pandemije...

Dzoni je dete vojnog lica. Oni su, kao takvi, znali stvari unapred jer su im to znali roditelji.

Ja sam pricao svoje iskustvo gde mi je vrlo bliska osoba, koja nije vojno lice ali je radila u drzavnoj administraciji (nije ni MUP), pricala vise puta da ce Srbija biti bombardovana i njena industrija unistena. Naravno, nije niko verovao, ne samo ja, da bi se to desilo 1999. godine. I tacno je unistena industrija Srbije - gledajte samo sta je bombardovano.

Poenta ovoga, kao i prethodnog posta, je DA JE RAT U SFRJ BIO ISPLANIRAN UNAPRED I ODAVNO pre nego sto se zapravo odigrao. Mnogi su to i znali, mnogima je pricano ali nisu verovali - ja sam jedan od tih - a mnogi, mnogi nisu imali pojma i ni danas ne veruju da je to sve bilo planirano i dirigovano.

Не знам колико му је ћаћа причао и колико је он тога чуо или начуо, али мислим да је пре свега интелигентан тип који је посматрајући свет око себе закључио: "Ово неће на добро да изађе. Биће сранја".
 
Samo se sprdajte zemljaci.....Neka, neka...
Secam se, davno je to bilo, negde 1990. uoci rata u Jugi, kako se se posmavali ISTO OVAKO kada sam pisao da nem preti veliki rat i stradanja.....
Isti ovi, koji se i danas prdaju, tada su pisali: "Blajbi je budala...Otkuda rat u Evropi na kraju XX veka...Nema nista od toga"..
Neki od tih koji su ovde tako tada pisali su poginuli u ratu medju prvima...
Zato, nemojte se podsmevati sa jako ozbiljnom stvarima...:nono3:
Tada nije postojao forum i internet.Sta lupetas.
 
Dzoni je dete vojnog lica. Oni su, kao takvi, znali stvari unapred jer su im to znali roditelji.

Ja sam pricao svoje iskustvo gde mi je vrlo bliska osoba, koja nije vojno lice ali je radila u drzavnoj administraciji (nije ni MUP), pricala vise puta da ce Srbija biti bombardovana i njena industrija unistena. Naravno, nije niko verovao, ne samo ja, da bi se to desilo 1999. godine. I tacno je unistena industrija Srbije - gledajte samo sta je bombardovano.

Poenta ovoga, kao i prethodnog posta, je DA JE RAT U SFRJ BIO ISPLANIRAN UNAPRED I ODAVNO pre nego sto se zapravo odigrao. Mnogi su to i znali, mnogima je pricano ali nisu verovali - ja sam jedan od tih - a mnogi, mnogi nisu imali pojma i ni danas ne veruju da je to sve bilo planirano i dirigovano.
Naravno. Meni je recimo kad sam bio klinac neki dođak koji je radio u Švajcarskoj prilično detaljno opisao šta nas čeka 90ih jer se o tome 80ih javno pisalo po zapadnjačkim medijima.
Sećam se da me je veoma razočaralo kada mi je rekao da Srbe čeka sudbina jeftine radne snage uporedivši je sa ondašnjim Tajvanom koji je bio sinonim nekvalitetne elektronske piraterije. Bio je optimista jer mi nismo postali čak ni Tajvan zahvaljujući pre svega maloumnoj pseudoeliti koja nam je pretekla od Broza.

Sve je bilo poznato i onda ali vlastela nije učinila ništa smisleno da umanji svakako unapred pripremljeno stradanje Srba u režiji Zapada.
 
Verovatno ce od korona virusa umreti veliki broj ljudi, niko ne zna koliko je to i kada ce ova savremena kuga sto ozbiljno preti covecanstvu prestati...
Mozda ce biti milijardu mrtvih po svetu, mozda vise, ali nece svi umretu id korone....
Mnogo vise ce KASNIJE, kada kosmar prestane, umreti od GLADI!
Lanci proizvodnje hrane i transporta u svetu ce se pokidati i proci ce godine dok se ponovo ne uspostave.....Milioni ljudi po gradovima koji nista od hrane ne proizvode - nece preziveti...
Apokalipticno vidim buducnost cpovecanstva...
Vidim ljude po pecinama kako ponovo krecu od nule u razvoju covecanstva....
pozdrav Bajbi...uplašio sam se za tebe...
 
Verovatno ce od korona virusa umreti veliki broj ljudi, niko ne zna koliko je to i kada ce ova savremena kuga sto ozbiljno preti covecanstvu prestati...
Mozda ce biti milijardu mrtvih po svetu, mozda vise, ali nece svi umretu id korone....
Mnogo vise ce KASNIJE, kada kosmar prestane, umreti od GLADI!
Lanci proizvodnje hrane i transporta u svetu ce se pokidati i proci ce godine dok se ponovo ne uspostave.....Milioni ljudi po gradovima koji nista od hrane ne proizvode - nece preziveti...
Apokalipticno vidim buducnost cpovecanstva...
Vidim ljude po pecinama kako ponovo krecu od nule u razvoju covecanstva....
a bre Blajbi..............jes ti cuo za Kinu ?
Tamo vise nema ni traga od Koronu i privreda se vraca na normalan nivo................znaci, ako nasi politicari oce da srede problem nastao od Koronu, sredice ga...........ALI MNOGI CE ISKORISTITI KORONU ZA DA SE UCVRSTE I OBOGATE NA VLASTI...........................PLUS, KORONA JE PUSTENA SA ODREDJENIM CILJEM I POSTOJI PLAN KAKO CE SE CELA OVA SITUACIJA RAZVIJATI I ZAVRSITI.....................................naravno, osim ako RUSI I KINEZI ne pomrse konci "Koroni".

daklem, uzivaj, nece ostanes bez lebac.
 
Ко преживи, прчаће....

me.PNG
 
...
Poenta ovoga, kao i prethodnog posta, je DA JE RAT U SFRJ BIO ISPLANIRAN UNAPRED I ODAVNO pre nego sto se zapravo odigrao. Mnogi su to i znali, mnogima je pricano ali nisu verovali - ja sam jedan od tih - a mnogi, mnogi nisu imali pojma i ni danas ne veruju da je to sve bilo planirano i dirigovano.

Brate svaki Srbin preko Drine je to znao, osim gradjanera iz Sarajeva i Zagreba, koji su odbijali to da prihvate.
Pogoto posle 1972-e, je bilo sasvim izvesno...
 

Back
Top