Dan posle pandemije...

Samo se vi, zajebajite pa će biti kao u Italiji.. Ja se ne plašim ali se pridržavam radi svojih roditelja..
Evo malo iz Italije ksko to izgleda kad narod to ležerno dočeka..
Sada vam je svima preko noci stalo do roditelja,ovo se ne odnosi licno na tebe,nego vise na taj stav koji se gura nasi roditelji,bake i deke.
Srbija prazna sela pusta,deca pobegla u gradove,inostranstvo,Novi Sad penzioneri s`kim god da sam pricao gde su vam deca``napolju i sada je svima stalo do svojih roditelja,pusti tu pricu to ne pije vodu.
Stalo vam je do vasih zivota samo toga niste svesni...
 
Blajbi prvo da te pozdravim ,citao sam ovde svasta pa mi je drago da si se aktivirao, Vidi nista ne moze da propadne za dva ~tri meseca. Seti se sankcija Jugoslaviji za vreme Milosevica i Seselja bile su visegodisnje i usmerene da se pokidaju sve veze sa inostranim partnerima. Ovde toga nema za razliku od tada imamo i neke prijatelje u svetu.U svakom slucaju niko nam ne preti i sprecava protok robe.
 
Sada vam je svima preko noci stalo do roditelja,ovo se ne odnosi licno na tebe,nego vise na taj stav koji se gura nasi roditelji,bake i deke.
Srbija prazna sela pusta,deca pobegla u gradove,inostranstvo,Novi Sad penzioneri s`kim god da sam pricao gde su vam deca``napolju i sada je svima stalo do svojih roditelja,pusti tu pricu to ne pije vodu.
Stalo vam je do vasih zivota samo toga niste svesni...
Moji ne žive dole.. Zove gde i ja
 
A gde su sada braca Rusi? Njihovi cuveni naucnici, lekari, dr - mr.......Nigde ih nema, cute kao ribe.... A ceo svet od njih ocekuje da udu lideri u borbi protiv korone, oni sa rusenjem korona imaju vec iskustvo....
 

Back
Top