dali je moguce

Nexyok

Zainteresovan član
Poruka
195
da nepostoji nijedna druga politicka tema koja je na ovom forumu vredna rasprave sem Kosova.
Sta je sa vladom? Da li bi trebala da opstaje u ovakvom stanju ili bi trebalo sto pre na izbore?
 
da nepostoji nijedna druga politicka tema koja je na ovom forumu vredna rasprave sem Kosova.
Sta je sa vladom? Da li bi trebala da opstaje u ovakvom stanju ili bi trebalo sto pre na izbore?


Prvo - da li se pise odvojeno, kao i rec ne postoji.!
Trenutno je Kosovo zanimljivo, a sutra ko zna sta ce biti na tapetu! :):)
 
da nepostoji nijedna druga politicka tema koja je na ovom forumu vredna rasprave sem Kosova.
Sta je sa vladom? Da li bi trebala da opstaje u ovakvom stanju ili bi trebalo sto pre na izbore?

Kada se Finska odvojila od Shvedske to se godinama glabalo i glabalo evo i dan danas kada se nachne ta tema da vidish kako " neutralni i demokratski " zapadnjaci se odmah zagreju kada su u pitanju njihove teritorije. Da vidish kako ne staje sva finoca i pretvara se u nacionalizam. Kosovo je je ranjiva problematika, shto da se bezi od problema?
ne kazem da silnim diskusijama ce neshto da se popravi ali ako nishta drugo sluzi malo da se trgnemo i stavimo naochare realnosti kakva god da je.
 
Ne, ja vredno radim i zaradjujem, tako da se ne plasim sta cu da jedem sutra.....

PONOS ne menjam nizasta....

A KOSOVO je i dalje za mene najvaznija tema, jer tamo mi je dom, familija, grobovi predaka, dedova i oca, secanja, tamo mi je SRCE!

Onda brate ok
ali meni su svi u Sumadiji i za mene je srce Srbije u Sumadiji a ne na Kosovu.
 
Ja svoju zemlju volim i smatram da je za nju najbolje i da ustvari nema drugog resenja nego da nastavi put evropskih intergracija.

Најбоље да о томе жвалавиш на кружоцима ЛДП.оваца - добићеш по-дршку и од Кораћа и од Пешићке - а можда те и Латинка похвали...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top