Daleko od ociju daleko od srca -Pakistan

Treba li Srbija da pomogne

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moraju stediti pare da kupe nove blindirane dzipove onom hodzi sto dila drogu po Sandzaku.

Ne mislim da dila drogu, samo lupeta previse ... Sad bih bas volio da ga vidim da se pokaze , bilo ko od ovih nasih "verskih","duhovnih vodja" , da organizuje humanitarnu akciju, odeca, hrana bilo sta, mislim da Pakistancima ne bi skodilo ... I vas Ceric isto ...
 
Nije je usvojio.
I to je slagao.:mrgreen:
Traži se usvojitelj, a uslovi su takvi da ih ispunjava 3% stanovništva.:mrgreen:
Nego, pored toliko korisnika narodnih kuhinja, ti bi pomagao pakije.
Neka prodaju atomsku bombu.:mrgreen:

Pa nisam ni ocekivao da se nesto pretrgnu ali bar da pomene neko onako da uputi bar podrsku .Pa sta ste spopali sa tu bombu i da je prodaju ko da je kupi Saudici mozda.
 
Ne mislim da dila drogu, samo lupeta previse ... Sad bih bas volio da ga vidim da se pokaze , bilo ko od ovih nasih "verskih","duhovnih vodja" , da organizuje humanitarnu akciju, odeca, hrana bilo sta, mislim da Pakistancima ne bi skodilo ... I vas Ceric isto ...

Ne spominji mi Cerica, ne podnosim ga. :confused::confused::confused:
A naravno da nece nista poduzeti, jer ne mogu sebe pronaci u tim parama. ;)
 
Gledao sam sinoć dokumentarac o djeci beskućnicima u moskovskoj željezničkoj stanici Lenjingradski... svi se međusobno paze, čuvaju, igraju....iako su tako siromašni. Ako već ne možemo ni nešto hrane da pošaljemo, trebali bismo makar da im stavimo do znanja da nam nije svejedno.

Al' jok, ništa to, a koliko vidim i većina vas je protiv toga..... posle ćemo da optužujemo islam da je kriv što neki priznaju Kosovo.... budimo ljudi prije svega, neće im biti svejedno ako im npr. Srbija pomogne, koliko - toliko, a neko dosta moćniji i bogatiji ne.... Dobre odnose treba graditi, a ne očekivati da posle 20-30 godina Jeremić ode i traži podršku za Kosovo.... vjerovatno ga pitaju "pa gdje ste do sad bili".....
 
Gledao sam sinoć dokumentarac o djeci beskućnicima u moskovskoj željezničkoj stanici Lenjingradski... svi se međusobno paze, čuvaju, igraju....iako su tako siromašni. Ako već ne možemo ni nešto hrane da pošaljemo, trebali bismo makar da im stavimo do znanja da nam nije svejedno.

Al' jok, ništa to, a koliko vidim i većina vas je protiv toga..... posle ćemo da optužujemo islam da je kriv što neki priznaju Kosovo.... budimo ljudi prije svega, neće im biti svejedno ako im npr. Srbija pomogne, koliko - toliko, a neko dosta moćniji i bogatiji ne.... Dobre odnose treba graditi, a ne očekivati da posle 20-30 godina Jeremić ode i traži podršku za Kosovo.... vjerovatno ga pitaju "pa gdje ste do sad bili".....


To sam hteo reci ali izgleda da su se pojedini nasli uvredjeni, ko da sam trazio da oni daju iz svog dzepa.
 
Meni treba lekarski zato sto mi zao ljude .Nastradalo mislim na to da su izgubili sve sto imaju u poplavama da nemjau gde da idu i sta da jedu .da su izgubili clana porodice ,na to da ako im neko ne pomogne bice mnogo mrtvih.
Tebi je potrban oftamolog da bi zaista video o čemu se radi, a ne da se frljaš sa brojkama, psiholog da bi te uputio u logiku mišljenja i logoped da bi tu misao pravilno saopštio.:whistling:
 
Gledao sam sinoć dokumentarac o djeci beskućnicima u moskovskoj željezničkoj stanici Lenjingradski... svi se međusobno paze, čuvaju, igraju....iako su tako siromašni. Ako već ne možemo ni nešto hrane da pošaljemo, trebali bismo makar da im stavimo do znanja da nam nije svejedno.

Al' jok, ništa to, a koliko vidim i većina vas je protiv toga..... posle ćemo da optužujemo islam da je kriv što neki priznaju Kosovo.... budimo ljudi prije svega, neće im biti svejedno ako im npr. Srbija pomogne, koliko - toliko, a neko dosta moćniji i bogatiji ne.... Dobre odnose treba graditi, a ne očekivati da posle 20-30 godina Jeremić ode i traži podršku za Kosovo.... vjerovatno ga pitaju "pa gdje ste do sad bili".....

Нема тај твој резон везе са мозгом. Баш ни најмање.

Давали смо ми свој тој гологузији од ове сиротиње. Давало се не знам колико помоћи за Бангладеш, њихову браћу родну, циганску, и сународнике док их нису сами поклали - давало се од крви до хране и новца, па су нам то вратили повицима "смрт Србима, смрт неверницима" и муџахединским добровољцима деведесетих. Пакистан се наручито ангажовао око помоћи Алијином режиму, ниси то знао? Ниси ти ништа знао.

И те паре и храна што смо им ми дали су смешне у поређењу са оним што им даје Запад, без кога би поцркали као пацови. Враћају им то лепо, тероризмом и мржњом без краја.

Идиотски резон људи који не знају ни где им је дупе, а камоли где је и шта је Пакистан.

During the war, Pakistan supported Bosnia while providing technical and military support to Bosnia. Approximately 90,000 Pakistani people went to Bosnia during the Yugoslav wars, accounting for 20% of the volunteer military force...

Pakistan has provided medium-tech to high tech weapons to the Bosnian Government in the past. Pakistan supports the aspiration causes of Sandžak Bosniaks as part of its geo-political understanding...

The ISI role in Bosnia, Afghanistan and in keeping Sikh militancy alive has now been brought to public notice by no less a person than the former chief of the ISI, Lt. Gen. Javed Nasir (Retd), who has boasted of these "achievements" in a petition filed by him before a Lahore Terrorist Court seeking the death sentence for four top journalists responsible for a report accusing him of embezzling Pakistani Rs 3 billion.

Lt. Gen. Nasir has confirmed, perhaps for the first time before the Pakistani courts, the ISI role in Afghanistan, Bosnia and in Punjab. He has touched on just some incidents that might have been rightly or wrongly projected to highlight his achievements as the chief of the ISI, but in the process he has ensu-red that the role of Pakistan's intelligence agency in neighbouring countries, including India, have been placed on the record...

Lt. Gen. Nasir, moved by the newspaper allegations to establish his credentials as an "efficient" officer, has also disclosed that Pakistan defied a United Nations ban on the supply of arms to Bosnian Muslims and airlifted sophisticated anti-tank guided missiles to help the Bosnians fight the Serbs. "Despite the UN ban on supply of arms to the besieged Bosnians, he successfully airlifted sophisticated anti-tank guided missiles which turned the tide in favour of Bosnian Muslims and forced the Serbs to lift the siege, much to the annoyance of the US government," the petition extolling the general states...
 
Poslednja izmena:
I ja sam se zgrozio, ali kad sam video da Srbija nije poslala pomoc Rusiji koja je bila u plamenu. Da li neko zna sta je Srbija uradila po tom pitanju barem? Znam da su bugari slali vatrogasce, ali oni su verovatno otisli da dolivaju ulje na vatru, a ne da je gase, ali se ipak pitam da li je moguce da se Srbija nije makla da pomogne Rusiji?

r
 

Back
Top