Daleko od ociju daleko od srca -Pakistan

Treba li Srbija da pomogne

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Чек бре, јел оно Пакистан нуклеарна сила? Јесте! Е па, нек изволи и распрода нуклеарни арсенал и ето спаса за њихов народ.

Казаће многи да сам злобан, ал ја мислим да нисам. Елем, сећам се када је Индији слата помоћ за прехрану становништва (почетак седамдесетих), кад се цела Европа укључила у пројекат хуманитарне помоћи за гладне у Индији, кад одједном... Баш као атомка одјекну вест да је Индија тестирала своју прву нуклеарну бомбу...

Друштвима која троше милијарде долара - евра за војне ресурсе не треба помагати.
 
Можда ти имаш више резервних држава, пошто си фурнуо, аплицирао за држављанство (или га већ добио) , па сад се налазиш позваним да из три лепе вагинине материне одређујеш мени у којој држави живим. Пун ми вас је више орган, вас који трајно одете одавде, немам ништа против одласка, свако тражи своју срећу и иде тамо где ће му бити боље (или се нада да ће му бити боље), али да још са безбедне удаљености солите памет и одређујете ко је овде паметан, а ко будала, ко издајник, а ко патриота, крајње је лицемерно.

Ko je tebe sta pitao, niti smo iz iste drzave niti smo pripadnici istog naroda.
Ae paljba sad.
 
Све је то лепо, бла бла трућ, отишли, одређују итд, али није тема

Тема је - кога боли кита за оне терористичке циганске муџахедине који су нам редовно радили о глави где год су узмогли?

Мене, ево, живо заболе. Нек' им помогне добри Алах, а ја ћу колико су и они мени.
 
Све је то лепо, бла бла трућ, отишли, одређују итд, али није тема

Тема је - кога боли кита за оне терористичке циганске муџахедине који су нам редовно радили о глави где год су узмогли?

Мене, ево, живо заболе. Нек' им помогне добри Алах, а ја ћу колико су и они мени.
У праву си, није тема...
Начуо да их је звизнуло, али као што наслов теме лепо каже, далеко од очију, далеко од срца...Можда није лепо и хумано, али искрено, тако је...
 
Све је то лепо, бла бла трућ, отишли, одређују итд, али није тема

Тема је - кога боли кита за оне терористичке циганске муџахедине који су нам редовно радили о глави где год су узмогли?

Мене, ево, живо заболе. Нек' им помогне добри Алах, а ја ћу колико су и они мени.

Eto od tebe se to nisam nadao ,ali se lako moze covek prevariti ,pogotovo na netu .Pakistan je zemlja u kojoj ima i hriscana .I tu se najvise ljudi na svetu sa islama predje u hriscanstvo.
 
Ovu temu otvaram jel sam zgrozen ponasanjem Srbije.

Znam da ce te reci ,ni nama niko ne pomaze ,ali tamo svakog dana umire veliki broj ljudi .
Njima je potrebno nesto osnovne hrane da prezive dan .

Gde nasa crkva ,gde nasi humanitarci ,gde nase dusebrizne nevladine organizacije .
Avaj zar smo toliko obuglali za ljudske patnje ,dosad je umralo preko 2 moiliona ljudi i broj se povecava teritorija pod vodom je veca nego cela Italija .

Mi nemamo mnogo ali bilo sta da neko uradi ,e sirotinjo i bogu si teska za nastradale u vozu u CG smo skupili milione a tamo milioni umiru , zar nikom nisu bitni ti ljudi.

A dusa me boli sto niko ne reaguje morao sam temu da otvorim,niko se ne seti da apeluje da bilo sta preduzme, hrana je skupa al se jos uvek dosta baca a da je neka druga zemlja, strateski bitna ,da je neki drugi narod mozda bi se zainteresovao neko ovako ostaje mi samo da kazem sirotinjo i Bogu si teska.

Oni u koje sam najvise razocaran ,SPC ni da se glasnu gde patrijah da se pomoli za te ljude bar ,mozda nisu pravoverni ali i to su ljudi .Dal bi SV Nikolaj ,Ili Ava Justin stajali skrstenih ruku .Da ih pitam samo imate li duse .

539w.jpg


20pstanspan-cnd-articleLarge.jpg

Mi ni sami sebi ne možemmo pomoći...a kamoli nekome sa strane.
 
Eto od tebe se to nisam nadao ,ali se lako moze covek prevariti ,pogotovo na netu .Pakistan je zemlja u kojoj ima i hriscana .I tu se najvise ljudi na svetu sa islama predje u hriscanstvo.

Znaš koliko mi puca *****?

Znas kako je, covek ima svojih problema: hemoroide, tvrdu stolicu, visok pritisak i hladna stopala... a verovatno i zadah iz usta... :mrgreen:
A, da se ti malo ne za'ebavas, ha? ;)
 
Ma ne oni su zli strasni kojima je samo jedna zelja na pameti da uniste srbiju
image6786356g.jpg
Pomagali Hrvatima u vise navrata, da se oslobode okupacije Madjara, pa posle prvog svetskog, pa drugog... Tako da ne znam zasto sada Srbi ne bi pomogli i sirote Pakistance koji nam nista lose u zivotu nisu napravili (cak ni Kosovo nisu priznali), makar simbolicno sa jednim vagonom zita iz drzavnih rezervi. :)
 

Back
Top