Srboskizborim
Veoma poznat
- Poruka
- 10.581
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ništa jer se to neće nikada doneti pa ne vredi o tome ni pricati.
Da budemo otvorerni , ono što NJergoš opisuje u istrazi poturica na jedan afirmativan način i jeste gernocid, tlja ili nešto jako blisko genocidu u svakom slučaju neuporedivo gore od onoga što se desilo u Srebrenici. No NJegoš je i pored toga veliki Srbin Crnogorac i veliki srpski pisac. Na primer kao Cezar što je veliki rimski pisac iako je izgenocidisao Germaniju i to sa zadovoljstvom opisao.Dačić upitao: Šta ako Srbija donese rezoluciju u kojoj je genocid ono što Njegoš opisuje? VIDEO.
Mi smo otvoreno upozorili da svaka promena situacije na terenu silom znači da potpisani sporazumi više ne važe, kaže Ivica Dačić gostujući u "Fokusu" na TV B92.
IZVOR: B92SREDA, 23.06.2021. | 16:50 -> 18:40
![]()
Kada je u pitanju Rezolucija o Srebrenici koju je usvojila Crna Gora, Ivica Dačić navodi:
"Crna Gora je donela drugu rezoluciju o Srebrenici. Oni imaju jednu koja je ista kao srpska".
Upitao je šta bi se desilo kada bi Srbija donela Rezoluciju da je genocid ono što je opisao Petar Petrović Njegoš u borbi sa poturicama.
![]()
https://www.b92.net/info/vesti/inde...23&nav_category=11&nav_id=1879959&version=amp
Ivica Dačić reče, nekako ovako , parafraziram: " Republika Srbija ima pravo da uzvrati Crnoj Gori kontrarevolucijom kojom će "Istragu poturica" opisanu u "Gorskom vijencu" genocidom a "Gorski vijenac" kao genocidnu knjigu, koja poziva na genocid i veliča genocid.
ako nastave da zamlacuju masu, ova ekipica ima da nas natera i medju sobom da se ubijamo
Dačić je "evolucijski" savršeno opremljen da pliva u ovoj kanalizaciji od političke scene. Gramziv,bez srama, spreman da pojede svoja g*vna po potrebi,promenljivih stavova i ideologije,poslušan i snishodljiv prema jačima od sebe na slabijima se bahati...dok se ne obrne stanje.Od Dacica samo gluposti .Pravo je cudo da jedan takav lik i u ovoj Srbiji kakva jeste,pliva toliko dugo.
Nije jedan.Nad Muslimanima je kako kažu izvršeno 13 genocida.Istraga Poturica je genocid, samo su takva vremena bila, kada su i drugi radili isto. U Americi Indijance, Britanci po kolonijama, Belgijanci po Kongu...
Nije se 217 beogradskih dzamija samo srusilo, niti su muslimani, a u stvari Srbi nepravoslavci, sami otisli iz uze Srbije, a kasnije iz Sandzaka.
U Evropi je to stalo nakon WW II, a onda se, u vrijeme satelitske televizije i interneta, desio Genocid u Srebrenici.
Govorim o ovom sto su ga potvrdila i presudila dva medjunarodna suda (ICTY i ICJ), koji vise niko ne moze osporiti.Nije jedan.Nad Muslimanima je kako kažu izvršeno 13 genocida.
Dobro,važi.Govorim o ovom sto su ga potvrdila i presudila dva medjunarodna suda (ICTY i ICJ), koji vise niko ne moze osporiti.
Bilo je i drugih zlocina i etnickog ciscenja, koji su imali obiljezja i karakter genocida: klanja u Podrinju, od Foce do Bijeljine, kao i ubijanje te etnicko ciscenje u Hercegovini, da ne spominjem orgijanje po Prijedoru i Krajini, Omarsku, Keraterm, Trnopolje... Sve to u skladu sa namjerama izrecenim u "6 strateskih ciljeva", koje je i sam Ratko Mladic nazvao GENOCIDOM.
Upravo tako opisan Dačić je slamka spasa opoziciji ako ova bude pametna i ujedini se.Dačić je "evolucijski" savršeno opremljen da pliva u ovoj kanalizaciji od političke scene. Gramziv,bez srama, spreman da pojede svoja g*vna po potrebi,promenljivih stavova i ideologije,poslušan i snishodljiv prema jačima od sebe na slabijima se bahati...dok se ne obrne stanje.
Gledaćemo mi njega još bez "brige"
Meni samo zao onih ljudi iz sluzbe koji prate Krstaricu i IP adrese svih nas
Zamisli tu se korisnice Krstarice pos**s na Dacica odglumis velikog patriotu a npr on licno ima operativnu jedinicu koja izmedju ostalog prati sta se ovde piskara, onako usput uz ostale forume i mreze
I posle 10 minuta sa tvoje IP adrese ulazis kroz incognito mode i trazis midget trandze
A zna tvoj history bolje nego ti. joj jooj![]()
Upravo tako opisan Dačić je slamka spasa opoziciji ako ova bude pametna i ujedini se.
On je COVJEK kolko i ti...Čoveku "prekipeo" bezobrazluk koji dolazi iz Crne Gore?