Quantcast

Da se ne lažemo

Glasao-la bih za naprednjake

• da nerviram žute

• zato što su sposobni

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Ok. Održaće se (valjda) taj najavljivani i odlagani miting stranaka koje same sebe nazivaju opozicionim, a tako ih predstavljaju i mediji.
I?
Upitajte sebe i svoje poznanike da li veruju da su te stranke kadre da smene ovu katastrofalnu vlast i stvore uslove za pristojan život?

Batalimo se više glasanja protiv, biranja manjeg zla i ostalih, kako se pokazalo, loših i skupih fora.

Jer ako u Srbiji zaista ne postoji niko ko bi mogao da stvari preokrene i pomeri u pravcu izlaska iz svega ovoga, onda je potpuno svejedno koji će nesposobnjakovići u njoj glumiti vlast.

U tom slučaju možemo glasati i za SNS, takoreći iz zayebancije. Čisto da iznerviramo žute. I to je sve. Drugog razloga nema.

gost 204907

Elita
Poruka
22.648
Не, никад. Ни из зајебанције, што ти кажеш.
Никад за њих нисам гласао, као ни та демократе.
Пре бих бацио пеглу и гласао чак и за ЛДП.

Xena+

Primećen član
Poruka
642
To su jedine dve stranke za koje NIKAD ne bih glasala.
Imam SRS, ako me razočaraju imam Maju - to su ljudi kojima verujem ;)
Ako rešim da glumim budalu i inatim se onda ću zaokružiti Čanka ili Haljimija pa neka ide život!!!

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Ма разумем ја и уважавам ваша политичка, боље рећи емотивна опредељења за СРС, ДСС... Него, кад то мало склонимо у страну, зар заиста тврдите да су те странке кадре да учине оно што жути и СНС, нису? Хм.

По некадрости су све познате политичке партије исте.
Малчице се разликују по причи.
Али, од приче се не може пристојно живети...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.