DA SE DOBRO SVRSI!!!!!!(stranka koja raste)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
Daj malo vise informacija. Ko?
Pa ajde da se pridruzim slavlju. Sta se pije, ja bih duplo?
Podmladak - Ludica i Vladimir 84 (znaš onaj mali što nam je bio mnogo mlađušan pre neko veče pa nismo htele ni ti ni ja, i ti baš reče da ima sigrno nekog mlađeg :wink: )
Vidiš kako se ove generacije ništa ne femkaju nego odmah TRAS - svadba :!:
 
vladimir84:
....e da se ispravim :!: Svakog dana nova slika sa medenog meseca.....pa izvolte pogledati..... :wink:
Nego nema mi kuma.....Kukurajka.....kume di ti auto :?: :twisted:

Muzika ovamo bre! Jel vas ja placam ili onaj tamo? Gde mi je kumce? O-ooo pa cmok - ce- cmok- sti- cmok -tam, NEMOJ KUMA DA BRUKASH... Aaaa vid mlade - ko jabuka... PA srecna ti svadba jos ih sto pravio!
 
Rajko Kukurajko:
vladimir84:
....e da se ispravim :!: Svakog dana nova slika sa medenog meseca.....pa izvolte pogledati..... :wink:
Nego nema mi kuma.....Kukurajka.....kume di ti auto :?: :twisted:

Muzika ovamo bre! Jel vas ja placam ili onaj tamo? Gde mi je kumce? O-ooo pa cmok - ce- cmok- sti- cmok -tam, NEMOJ KUMA DA BRUKASH... Aaaa vid mlade - ko jabuka... PA srecna ti svadba jos ih sto pravio!


Pa gde si kume?

Ne da ste nas obradovali, nego juhuuu! :D

Moram da priznam da sam bila nepoverljiva prema podmlatku ali ovo je tvoja škola, SVAKA ČAST :!:
Mlada vam je malo pripita, alo šta ima veze, nije jedina :wink:
 
apotekarka:
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
Daj malo vise informacija. Ko?
Pa ajde da se pridruzim slavlju. Sta se pije, ja bih duplo?
Podmladak - Ludica i Vladimir 84 (znaš onaj mali što nam je bio mnogo mlađušan pre neko veče pa nismo htele ni ti ni ja, i ti baš reče da ima sigrno nekog mlađeg :wink: )
Vidiš kako se ove generacije ništa ne femkaju nego odmah TRAS - svadba :!:
Vidis da sam lepo rekla....decko nasao mladju....mi jos malo pa u one sredovecne....sa dvoje dece TETE :lol: Pa neka je sa srecom mladenci :!: Za mene dupla loza. 8)
 
ariela:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
O kome vi to a....pa ova stranka je cudo...i ja bi da se udam ima li kakav joj pa to bi bilo super pripadamo istoj stranci....osecam da bi to bio uspesan brak... :D

Ti si sad trenutno jedina devojka pod šatorom, pa se lepo penji na sto i merkaj prilike :wink:
 
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
Daj malo vise informacija. Ko?
Pa ajde da se pridruzim slavlju. Sta se pije, ja bih duplo?
Podmladak - Ludica i Vladimir 84 (znaš onaj mali što nam je bio mnogo mlađušan pre neko veče pa nismo htele ni ti ni ja, i ti baš reče da ima sigrno nekog mlađeg :wink: )
Vidiš kako se ove generacije ništa ne femkaju nego odmah TRAS - svadba :!:
Vidis da sam lepo rekla....decko nasao mladju....mi jos malo pa u one sredovecne....sa dvoje dece TETE :lol: Pa neka je sa srecom mladenci :!: Za mene dupla loza. 8)

Ti to hoćeš da demonstriraš kako izgleda u praksi ona izreka "pijana ko majka" :lol:
Gde bre lozu nađe, nema te četr'est kila, da te posle nosimo na duši :wink:
Al ajd, nisi maloletna.... :D Živela ti meni!
 
maja mala mama:
Hoce li se naci neki dzentlmen da me skine sa ovog stola...i iznese iz satora na jedno rashladjivanje...jos jedan breezer,molim!

Pa naravno Majče, šta će ti breezer, kad sam ti ja tu.
Samo ti skoči, ja ću te sigurno uhvatiti.
Na nešto ćeš se definitivno dočekati :D
Hoćeš da te "rashlađujem" u bazenu ili jakuziju?

Eeeee ništa bez nas oženjenih.
 
apotekarka:
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
Daj malo vise informacija. Ko?
Pa ajde da se pridruzim slavlju. Sta se pije, ja bih duplo?
Podmladak - Ludica i Vladimir 84 (znaš onaj mali što nam je bio mnogo mlađušan pre neko veče pa nismo htele ni ti ni ja, i ti baš reče da ima sigrno nekog mlađeg :wink: )
Vidiš kako se ove generacije ništa ne femkaju nego odmah TRAS - svadba :!:
Vidis da sam lepo rekla....decko nasao mladju....mi jos malo pa u one sredovecne....sa dvoje dece TETE :lol: Pa neka je sa srecom mladenci :!: Za mene dupla loza. 8)

Ti to hoćeš da demonstriraš kako izgleda u praksi ona izreka "pijana ko majka" :lol:
Gde bre lozu nađe, nema te četr'est kila, da te posle nosimo na duši :wink:
Al ajd, nisi maloletna.... :D Živela ti meni!
Ma jok, mene moze nesto jace da drmne, a loza ne. Ajde ziveli :shock: a-uuu yebote, i ovo sam prezivela. Daj jos jednu duplu i muzika za moj sto. A mladozenja bi mogao da nas pocasti jednim striptizom.
 
apotekarkin_muz:
maja mala mama:
Hoce li se naci neki dzentlmen da me skine sa ovog stola...i iznese iz satora na jedno rashladjivanje...jos jedan breezer,molim!

Pa naravno Majče, šta će ti breezer, kad sam ti ja tu.
Samo ti skoči, ja ću te sigurno uhvatiti.
Na nešto ćeš se definitivno dočekati :D
Hoćeš da te "rashlađujem" u bazenu ili jakuziju?

Eeeee ništa bez nas oženjenih.
Oh,kakav dzentlmen! :)
Pa...ja bih kombinovano rashladjivanje ali uz obavezan Breezer Lime,deluje potpuno inspirativno...
 
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
apotekarka:
makimaki:
Juhuuuuu narode, sta ima?
Kada ce te fote?
Nisi bre u toku, ova deca se venčala, sad slavimo! :lol:
Daj malo vise informacija. Ko?
Pa ajde da se pridruzim slavlju. Sta se pije, ja bih duplo?
Podmladak - Ludica i Vladimir 84 (znaš onaj mali što nam je bio mnogo mlađušan pre neko veče pa nismo htele ni ti ni ja, i ti baš reče da ima sigrno nekog mlađeg :wink: )
Vidiš kako se ove generacije ništa ne femkaju nego odmah TRAS - svadba :!:
Vidis da sam lepo rekla....decko nasao mladju....mi jos malo pa u one sredovecne....sa dvoje dece TETE :lol: Pa neka je sa srecom mladenci :!: Za mene dupla loza. 8)

Nemoj da si toliko stroga prema sebi - jos malo pa ste DVA PUT PUNOLETNE :)))
A to su najlepse godine?
Znaci - DVA PUT LEPSE :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top