Da pomognemo Aci...

Da, mada se toga bas ne secam, ipak sam bio mnogo mali, ali se secam da su me pronosili kroz porodiliste i da su sestre padale u nesvest... A doktori mi dali ispisnicu ranije nego predvidjeno radi "konkurencija velika" kazu...
 
Ma znam ko da je juče bilo :roll: bio si najmuževnija beba :wink: i sve sestre su se otimale ko će pre videti tu veliku .... e sad nije baš sve za javnost :lol:I još onda sam sebi rekao eh da ja imam kao Ivan ... :lol:
 
Liblet:
Stidi se..A čim se neko stidi, znači da ne želi da bude provaljen.Ranije, kada bi mi se svideo neki dečko, izbegavala sam da ga pogledam u oči. Možda se i ti njoj sviđaš.

E ali 90% njih tako, ja bacim pogled na njih dok im idem u susret i one onako obore glavu dole i na stranu. Mislis da je to sto im se svidjam ili nesvidjam?
 
AcaBg82:
E ali 90% njih tako, ja bacim pogled na njih dok im idem u susret i one onako obore glavu dole i na stranu. Mislis da je to sto im se svidjam ili nesvidjam?


To znači da si im sladak, ali ne i da bi odmah uskočile u krevet sa tobom. :shock:
Aco, seti se da su devojke drugačije-treba nam nekoliko sekundi da nam se dečko svidi, ali je vrlo individualno koliko će nam trebati da poželimo da budemo sa njim. Nekim devojkama jako malo, a neke bi da sačekaju. ;-)
Tako da je moguće da si im se svideo, ali ne znači da bi bile s tobom, već samo da imaš head start. ;-)
 

Back
Top