Da li..

nana_vukicevic

Zainteresovan član
Poruka
135
.. neko možda ima potresan tekst gde se pas obraća čoveku, svom vlasniku? Čitala sam taj tekst davno, još pre nekoliko godina. Dobila sam ga na mail, ali ne mogu da se setim tačnih reči, pa da ga potražim na Google.. Znam da je u pismu pas govorio o tom kako se igrao sa vlasnikom još kad je bio beba i kako je on njegov centar sveta i na kraju nešto kao da ga i dalje voli iako ga vodi na uspavljivanje.. :-(

Teksta se sećam kao kroz maglu, znam da je jako tužan, pa ako nekom zvuči poznato, molila bih da ga iskopira u svom postu ili da dâ link do njega.

Hvala unapred
 
Molbe jednog psa .


1 . Moj zivot traje deset do petnest godina . Svaki rastanak od tebe meni znaci patnju . Razmisli o tome pre nego sto me uzmes

2 . Voli me onakvog kakav jesam , jer si ti mene birao . Ja nemam tu mogucnost da biram prijatelja i gospodara .

3 . Daj mi vremena da shvatim sta od mene trazis .Pre nego sto me u toku obuke izgrdis , preispitaj sebe , mozda ti gresis ili ja nemogu da shvatim sta ti zelis .

4 . Voli me , ja zivim od tvoje ljubavi

5 . nemoj da s eljutis na mene i nemoj da me kaznjavas . Ti imas svoj posao , svoje prijatelje , svoju razonodu , a ja imam samo tebe


Sad ima 6,7,8,9,10,11,12 ali me mrzi sve da pisem .

Neznam ni da li uopste mislis na ovaj text ili ???
 
sparow to su pasje zapovesti!!!! :)
ja to obozavam.!!!!!!!! :D Kao klinka sam imala poster u sobi na kom je pisalo "12 pasjih zapovesti" i ispod slika nekog crno-belog psa kako tuzno gleda.
 
Sigurna sam da je ovde, na nekoj temi bila slicna prica...
Tamo se vlasnik ozenio i odveo ostarelog psa u azil... :cry:
Potrazi po starim temama.
 

Back
Top