Da li vas je sramota vaseg predsednika???

Da li vas je sramota vaseg predsednika???


  • Ukupno glasova
    121
  • Anketa je zatvorena .
Nije me sramota njega...
Ima on sto mana, al' nije toliko ni losh... odmeren je u izjavama, nije skandalozan, vaga dugo pre nego sto nesto kaze/uradi...
Al' me je sramota drzave, tj. njenog aparata. Od raznoraznih ministara, poslanika, odbornika u ovoj mojoj lokalnoj skupstini, lokalnih direktorcica, sluzbenika i sluzbenica... sramota me je toga shto u Srbiji nema pravde za obicne ljude... shto svaki dinar koji inkasiramo bukvalno ode za hranu... shto je sve skupo... sramota me je sto mi je drzava kroz odrastanje mnogo sto sta uskratila, sto moram da se uclanim u stranku da bih se probio... inace moje znanje i ideje odose u vetar... itd.. itd...
Tadic je u celoj toj prici minorna figura....
I kad bi dosao neko drugi... na njegovo mesto... ne bi se mnogo toga promenilo...
Jer Tadic nije drzava...
Drzava je njen sistem i aparat...
A bojim se da u nasem drzavnom sistemu i aparatu sede 600 x gori ljudi od Tadica, i odlucuju o sudbinama ljudi. Licno iskustvo :)
 
Glasao sam za "nemam predsednika", jer ja njega stvarno ne doživljavam kao moga predstavnika u bilo čemu. A, da treba da se stide oni koji su glasali za njega, treba! Ali, ne da se stide njega...! On je takav kakav je... bezvredna pojava... Treba da se stide što su glasali za njega, da se stide sebe i svoje kratkovidosti.
 
Сматрам га маргиналном и безначајном појавом, која се невероватним стицајем околности нашла на месту председника државе.
Нит је интелигентан, нит је способан, нит је стручан, нит је харизматичан, једино је бескрајно уображен. Његов врхунски домет је професор психологије у гимназији. Он ни покојном Ђинђићу не може ципеле да брише, а о председнику Милошевићу да и не говоримо.

Није ме толико срамота што је председник, јер га нисам ја бирала, већ сам више бесна због "учинка" њеове владавине.
 
NARAVNO JESTE!Ne da me je sramota vec crvenim uvek kad se setim ko mi je predsednik.Ja bez posla 10 godina,zena 8 troje dece treba hraniti,majka stara otac jos stariji i bolesniji,a sve to zahvaljujuci lopurdinama poput tadica,jer oni samo lese i izmisljaju namete a nedaju ni hiljadu dindzi koliko bi trebao biti deciji dodatak sram da im udje u poganu guuzu.
 
Није ме срамота Филипа Вујановића јер је више пута спречио СДП у њиховом антисрпском дјеловању.
Што се тиче Бориса Тадића, њега треба да се стиде они који су га изабрали.
 
Nije me sramota njega...
Ima on sto mana, al' nije toliko ni losh... odmeren je u izjavama, nije skandalozan, vaga dugo pre nego sto nesto kaze/uradi...
Al' me je sramota drzave, tj. njenog aparata. Od raznoraznih ministara, poslanika, odbornika u ovoj mojoj lokalnoj skupstini, lokalnih direktorcica, sluzbenika i sluzbenica... sramota me je toga shto u Srbiji nema pravde za obicne ljude... shto svaki dinar koji inkasiramo bukvalno ode za hranu... shto je sve skupo... sramota me je sto mi je drzava kroz odrastanje mnogo sto sta uskratila, sto moram da se uclanim u stranku da bih se probio... inace moje znanje i ideje odose u vetar... itd.. itd...
Tadic je u celoj toj prici minorna figura....
I kad bi dosao neko drugi... na njegovo mesto... ne bi se mnogo toga promenilo...
Jer Tadic nije drzava...
Drzava je njen sistem
i aparat...
A bojim se da u nasem drzavnom sistemu i aparatu sede 600 x gori ljudi od Tadica, i odlucuju o sudbinama ljudi. Licno iskustvo :)

...a ko je menjao sistem ? :mrgreen: .... NAROD, tako je ! ;)

....sve je to vama vasa demokratija(borba) dala...

:ok:
 
pa nekad mislim da je krele ali kad pogledash druge pretendente na presto on je majka. i nekako mi je drago sto je on a neko od tih drugih. lep je uljudan i verovatno se stranci ne iscudjavaju. lep je ebiga to mu je argument. mozda je u stvari odlican.
a valjda nije ni glup obrazovan je. ali malo je on kao mutan ono kaze nesto lepo ali u stvari ne znas sta je mislio zapravo tj zapravo ga i nije briga ne odvaja karte. mada to je mozda dobro za predsednika. sad su u modi lepuskasti predsednici *videti cro i bih predsednika. mozda ipak nije tako los kao sto pricaju nego radi najbolje sto moze. ali za njega se obicno glasa kad pripreti neki toma ili tako neki bauk onda mu cena skochi drasticno. ovi ostali su dovoljno jezivi

u stvari smeta mi sto stalno nesto obecava i satro zna koliko je nekom tesko a mislim da nikad nije ni imao osecaj. bolje bi onda bilo da kaze "bedni paori ko vas bre shisa" nego da ima snishodljivu facu "dragi narode ja sam vash spasitelj" mislim ko u drzavnom aparatu moze da se sekira zbog obichnog sveta, uzmi pare i bezi. i ja bi tako. a mozd ai nije tako. mozda oni nisu tako loshi nego ja ne smem da se posvadjam kad neko prica iza mene
 
Poslednja izmena:
Чини ми се да је Борис Тадић једини председник једне европске државе који отворено ради на штету државе којом председава и уједно грађана који у њој живе.Њгова пасивна и млака политика по питању јужне српске покрајине штети угледу државе која се у два светска рата борила против окупатора и у тим ратовима поднела једну од највећих жртава за слободу.Управо та лоша политика може довести до нових територијалних проблема.Поред тога политика коју он спроводи креира се у иностранству и то се више и не крије.Председник више брине о томе како ће се неки његов потез протумачити код налогодавац у Бриселу и Вашингтону него какав ће он одјек имати у народу.Није ни чудо што му рејтинг драстично опада.
 
Чини ми се да је Борис Тадић једини председник једне европске државе који отворено ради на штету државе којом председава и уједно грађана који у њој живе.Њгова пасивна и млака политика по питању јужне српске покрајине штети угледу државе која се у два светска рата борила против окупатора и у тим ратовима поднела једну од највећих жртава за слободу.Управо та лоша политика може довести до нових територијалних проблема.Поред тога политика коју он спроводи креира се у иностранству и то се више и не крије.Председник више брине о томе како ће се неки његов потез протумачити код налогодавац у Бриселу и Вашингтону него какав ће он одјек имати у народу.Није ни чудо што му рејтинг драстично опада.

Predsednik mora da misli i na posledice svojih poteza, kako ovde, tako i napolju. Posto neki nisu gledali na sve strane desavalo nam se svasta ...
Sta vredi popularnost predsednika ako zbog njega dobijemo po tamburi?
 

Back
Top