Да ли светом и Србијом влада НОВАЦ?

DukeofSerbia:
Хеј Комодор, кад смо код Хитлера, јер знаш зашто је Хитлер једино на Србима примењивао правило 1 убијен Немац = 100 стрељаних Срба, а упола за рањеног. Мислим, зашто то није примењивао у Француској, Данској, Белгији, Пољској и другим покореним земљама. Или можда ипак грешим...
Не грешиш. У Француској је било 50 за 1 убијеног Немца.
У Србији је било 150 јер су Срби били сматрани за нижу расу... између осталих разлога...
А можда му је тако и предложио неки од домаћих угузљуба...
 
Evo ja cu da iznesem drugu tezu:

Svetom i srbijom vlada ideja da Svetom i srbijom vlada novac.

Ova ideja se bazira na mukotrpno i dugo konstruisanom ekoloskom sistemu misljenja i ekonomskom odnosu prema svetu i stvarnosti. koji je prosto jedan nacin da se svet 'isprica', uvek je bio jedan od milion nacina, i sad je jedan od milion nacina - samo favorizovan.

kreditni sistem ostvaruje kontrolu ako drzavu shvatamo kao kompaniju i vodimo odgovarujucu 'korporativnu' politiku. dakle, vlada 'jezik ekonomije' a ne novac kao takav. i prestaje da vlada onog momenta kada se novac pocne upotrebljavati po sasvim drugacijim, neekonomicnim principima. primer toga je rast nacisticke nemacke privrede', uslovljen potpuno drugacijom definicijom novca tj. kapitala... i pre svega, potpuno neocekivanom za svet ubedjen u prevashodstvo ekonomskog nacina razmisljanja.

p.s. ne ulazim sada u rezonovanje o tome ko je inzinjer tog poduhvata, i koliko je on zaista bio 'spontan'
 
Покретач теме стоји на становишту да Србијом и светом владају људи којима је новац основни мотив. То је типична почетничка грешка коју праве они који изучавају Нови светски поредак. Зато ја постављам питање: Ако им је новац главни циљ, зашто су онда поубијали милионе недужних људи, и зашто се залажу за укидање свих религија?

Ево још једне погрешне анализе. Тврди се да је рат у Ираку вођен зато што је Садам Хусеин у банкарском систему Ирака прешао са долара на евро. То нас онда неминовно води до приче о нафти, јер тај новац, било да је изражен у еврима или доларима, долази од трговине нафтом. «Седам сестара» су и пре 2003 године контролисале највећи део Ирачке нафте, тако да то није могао бити повод за свргавање Садама Хусеина. Основни разлог напада на Ирак јесте езотеријске природе. Вавилон је, у езотеријском смислу, изузетно значајан јер онима који поседују одређена знања може да омогући путовање у друге димензије и светове. То обичним људима изгледа смешно, али врховни магови Новог светског поретка нису узалуд изабрали сам центар Вавилона за своју базу.

На крају, коначни циљ креатора Новог светског поретка није никаква тоталитарна владавина светом, већ победа Луцифера над Богом. Не заборавите да су они против било какве власти, јер свака власт, по њиховом уверењу, јесте вид тираније. Према томе, прича о Светској влади је једна велика подвала људском уму.
 
Pobunjenik:
Покретач теме стоји на становишту да Србијом и светом владају људи којима је новац основни мотив. То је типична почетничка грешка коју праве они који изучавају Нови светски поредак. Зато ја постављам питање: Ако им је новац главни циљ, зашто су онда поубијали милионе недужних људи, и зашто се залажу за укидање свих религија?

Ево још једне погрешне анализе. Тврди се да је рат у Ираку вођен зато што је Садам Хусеин у банкарском систему Ирака прешао са долара на евро. То нас онда неминовно води до приче о нафти, јер тај новац, било да је изражен у еврима или доларима, долази од трговине нафтом. «Седам сестара» су и пре 2003 године контролисале највећи део Ирачке нафте, тако да то није могао бити повод за свргавање Садама Хусеина. Основни разлог напада на Ирак јесте езотеријске природе. Вавилон је, у езотеријском смислу, изузетно значајан јер онима који поседују одређена знања може да омогући путовање у друге димензије и светове. То обичним људима изгледа смешно, али врховни магови Новог светског поретка нису узалуд изабрали сам центар Вавилона за своју базу.

На крају, коначни циљ креатора Новог светског поретка није никаква тоталитарна владавина светом, већ победа Луцифера над Богом. Не заборавите да су они против било какве власти, јер свака власт, по њиховом уверењу, јесте вид тираније. Према томе, прича о Светској влади је једна велика подвала људском уму.

Па чекај, зар ниси мало контрадикторан... како Луцифер може другачије победити ако не успостављањем Светске Надвладе по систему један владар, један Бог...
 
Pobunjenik:
Покретач теме стоји на становишту да Србијом и светом владају људи којима је новац основни мотив. То је типична почетничка грешка коју праве они који изучавају Нови светски поредак. Зато ја постављам питање: Ако им је новац главни циљ, зашто су онда поубијали милионе недужних људи, и зашто се залажу за укидање свих религија?

Ево још једне погрешне анализе. Тврди се да је рат у Ираку вођен зато што је Садам Хусеин у банкарском систему Ирака прешао са долара на евро. То нас онда неминовно води до приче о нафти, јер тај новац, било да је изражен у еврима или доларима, долази од трговине нафтом. «Седам сестара» су и пре 2003 године контролисале највећи део Ирачке нафте, тако да то није могао бити повод за свргавање Садама Хусеина. Основни разлог напада на Ирак јесте езотеријске природе. Вавилон је, у езотеријском смислу, изузетно значајан јер онима који поседују одређена знања може да омогући путовање у друге димензије и светове. То обичним људима изгледа смешно, али врховни магови Новог светског поретка нису узалуд изабрали сам центар Вавилона за своју базу.

На крају, коначни циљ креатора Новог светског поретка није никаква тоталитарна владавина светом, већ победа Луцифера над Богом. Не заборавите да су они против било какве власти, јер свака власт, по њиховом уверењу, јесте вид тираније. Према томе, прича о Светској влади је једна велика подвала људском уму.


Тим људима је основни мотив тоталитарна владавина светом. А новац је највећа магија која служи том циљу.

Центри владара из сенке су Њујорк и Лондон.

Хусеин је пао због преласка на евро. Лепо сам написао ко још прелази и да су због тога на мети. Наравно, Кувајт је после напада на Ирак изјавио да ће остати верни америчком долару.

Прича о Светској влади није подвала - у Откровењу је записано да ће антихрист владати са 10 царева. Значи, да је тај концепт одавно познат.
 
AGART:
Mislim da pitanje da li novac vlada svetom nije pravo pitanje.
Ne vlada novac svetom nego zlo u ljudima.
Čovek od nečega stvara lošu stvar .. vatra, nož, hrana i sl. su neutralni, a čovek ih koristi kao loše ili kao dobre u skladu šta nosi u sebi.

Томас Џеферсон: "Сам по себи новац није зло. Али велика страст ка новцу јесте извор великог зла." Среброљубље у хришћанству.
 
commodore:
Не грешиш. У Француској је било 50 за 1 убијеног Немца.
У Србији је било 150 јер су Срби били сматрани за нижу расу... између осталих разлога...
А можда му је тако и предложио неки од домаћих угузљуба...
Хитлер није сматрао СРБЕ за нижу расу, већ све СЛОВЕНСКЕ НАРОДЕ, па међу њима и СРБЕ, а разлог за 150 убијених СРБА је што смо пакт прекинули и дигли револуцију, тј. Енглеску револуцију.
 
Truman:
Zanimljiva tema, malo da je osvezim. bas da vidim da li ce se Dukova insajderska informacija o ostanku Kosova u Srbiji obistiniti, ja kazem nema sanse...

Шта сам ја откуцао на крају?

Пошто си ме назвао инсајдер (ако си пародирао на истоимену емисију која се емитује на Б92 – не гледам ту телевизују), ево ти једна инсајдерска информација – Космет ће остати наш (ако не направимо глупости, чему смо склони).
 
Upravo zato sam nedavno govorio na jednom skupu ,da ce Srbijom vladati onaj ko stane malo na stranu gologuzije -tj radnika.Danasnji odnos gazda-zaposlen je totalno ponizavajuc i robovlasnichki.
Poznato je da srbi to jednostavno netrpe i pitanje koliko cemo izdrzati u jednom takvom oshtrom kapitalizmu.Ogromna borba ce se voditi u sindikatima ,koje ce bojim se preuzeti takodje mafijaske strukture.
Slazem se sa uvodnim postom i mislim da je jako dobar.
Ono sto nama ostaje je nazalost apstinecija i strpljenje u potrosackoj groznici...ja sam uvidevsi da imam tri potrosachka kredita i dug na masteru sve to lepo isplatio po cenu da sad trpim jedan duzi period bez novca.Nemoram da kupujem i pod-ove fleshove plazma televizore,i slichne gluposti unapred ,raspolazem iskljucivo sa onim sto imam i u banku nezalazim ni lud!
 
svet kontrolisu par prebogatih anglo-anerickih psihopata pomocu natoa.
pare odavno nisu sredstvo za kontrolu i porobljavanje..............jer dogodi se da neka drzava nece kredite od mmf..........e u tom slucaju onda sledi gradjanski rat a zatim bombardovanje a zatim rusenje rezima i postavljanjem takvog rezima koji ce jos prvog dana vladavine da uzme kredit od par stotina milijardi dolara.

primer je libija gde "revolucionalna vlada" tek sto je uzela puske u ruke, odmah je uzela i kredit od par milijardi evra........za vodjenje rata.
da je gadafi bio pametan pa on uzeo takav kredit, rata u libiji ne bi ni bilo.
libija , zemlja koja je nekad drugima davala kredite , danas se pretvara u velikog duznika...............po irackom receptu.....................naravno krediti ce se otplacivati izvozom nafte....POLA CENTA PO BARELU.
 

Back
Top