Da li su zene/devojke lepe i ujutru???

Captain Jack Sparrow:
Devilishgirl:
analiticar:
Ženu koju zavolim lijepa mi je i ujutro, i uvječe, našminkana....bitna mi je ona... :D

Ovo je dobro :D


Jack Maloumni, nisi zanimljiv, cak mi te zao :(

poceli smo da se vredjamo ?
pa onda sta da ti kazem operisao sam jednu maloumnu pre neki dan jadnica je imala benigni tumor na mozgu i morali smo da joj odstranimo dve trecine mozga i znas sta je rekla kad se probudila posle narkoze... dajte mi pc na mrezi ocu da kuckam po forumu krstarice i zvacu seeee ma zvacu seee devilishgirl !
Zar se sad operisu i benigni tumori?! c, c, c...
 
Iceman:
Devilishgirl:
jok, izgleda da si se nacrtao u pogresno vreme..ja to onom iznad tebe :) bastard.
Krabo, ispod kog kamena si ti izmilela?
Ili si i ti jedna od mnogobrojnih "lepotica" na ovom forumu?
Najbolji nacin da utvrdite ko je gabor preko neta je da pocnete da pljujete po istim. Odmah promile svoje ruzne nosurde i bune se nesto...

Gazdarice, nisam bila tu da vidim ove divne reci upucene meni :lol:


Iceman, potpuno si u pravu. Srdacan pozdrav :)
 
Nekako smo se udaljili s teme, ako se ne varam.
Uopste ne mogu da se otmem utisku da gro ljudi koji su pisali na temu uopste nisu shvatili poentu pitanja koje je postavljeno u naslovu. Cini mi se da se to nije odnosilo na neke situacije tipa "kres-varijanta i posledice", niti na to da li je zensko umazano od sminke, oseca se na sav alkohol od sinoc i sve druge gluposti koje su ovde navedene, vec jednostavno koliko zena/devojka ume da cuva svoju lepotu i svezinu pa da podjednako zavodljivo izgleda i pod vecernjim svetlima u gradu i ranom zorom kad se budi za posao/faks/skolu/odlazak na njivu.
Nazalost, odgovor je uglavnom NE, bar su se meni takva iskustva zalomila. Velika vecina smatra da nije ni bitno kako izgleda pre prve kafe, bez obzira stavlja li sminku ili ne. Ipak, nema lepseg prizora za budjenje nego videti pored sebe neke prirodnu, neiskvarenu lepotu odma' cim otvorim oci. Nekako ulije novu snagu i volju da se ceo dan prezivi nikad bolje...
 
Beli_machor:
Nekako smo se udaljili s teme, ako se ne varam.
Uopste ne mogu da se otmem utisku da gro ljudi koji su pisali na temu uopste nisu shvatili poentu pitanja koje je postavljeno u naslovu. Cini mi se da se to nije odnosilo na neke situacije tipa "kres-varijanta i posledice", niti na to da li je zensko umazano od sminke, oseca se na sav alkohol od sinoc i sve druge gluposti koje su ovde navedene, vec jednostavno koliko zena/devojka ume da cuva svoju lepotu i svezinu pa da podjednako zavodljivo izgleda i pod vecernjim svetlima u gradu i ranom zorom kad se budi za posao/faks/skolu/odlazak na njivu.
Nazalost, odgovor je uglavnom NE, bar su se meni takva iskustva zalomila. Velika vecina smatra da nije ni bitno kako izgleda pre prve kafe, bez obzira stavlja li sminku ili ne. Ipak, nema lepseg prizora za budjenje nego videti pored sebe neke prirodnu, neiskvarenu lepotu odma' cim otvorim oci. Nekako ulije novu snagu i volju da se ceo dan prezivi nikad bolje...

Iskusni macan se javlja... :P
Nevertheless, cho'ek je apsolutno u pravu, bar shto se tiche teme... (samo bez onoga "volju i snagu" i te gluposti...) malo ljudi je ukapiralo o chemu se zapravo radi... ali, ne mogu svi da budu pametni, zar ne? :D :D
 

Back
Top