Da li su zene/devojke lepe i ujutru???

just a girl:
Nekad mislim da treba zabraniti nekim ljudima da kazu svoje misljenje,cak i u zezanju.I ne shvatam moderatore koji ne reaguju na ovakve ogavstine na racun zena.Melt ti si garantovano *****.I koje ti imas iskustvo? Sa 21 ne mozes znati skoro nista o zenama.To ces shvatiti kad budes imao 31.Pitam se kakav si ti ujutru kad se probudis,da li si ruzan,smrdis,ali ti to najbolje znas sam.A ovaj predhodni post osim ako nije u konteksu za@ebancije napisan,a i tako je odvratan,moze da napise samo neki napaljeni zenomrzac,neka rugoba,koja ni Z od zene nije videla.Nije normalno da ovakvo misljenje ima jedan muskarac,ili je ovaj svet otisao u @urac. :evil:
ma svet je otisao u @urac a ja mod samo pazim da ne skrene sa pravog puta u pakao :)
 
just a girl:
Nekad mislim da treba zabraniti nekim ljudima da kazu svoje misljenje,cak i u zezanju.I ne shvatam moderatore koji ne reaguju na ovakve ogavstine na racun zena.Melt ti si garantovano *****.I koje ti imas iskustvo? Sa 21 ne mozes znati skoro nista o zenama.To ces shvatiti kad budes imao 31.Pitam se kakav si ti ujutru kad se probudis,da li si ruzan,smrdis,ali ti to najbolje znas sam.A ovaj predhodni post osim ako nije u konteksu za@ebancije napisan,a i tako je odvratan,moze da napise samo neki napaljeni zenomrzac,neka rugoba,koja ni Z od zene nije videla.Nije normalno da ovakvo misljenje ima jedan muskarac,ili je ovaj svet otisao u @urac. :evil:
E pa ovako, pochecu od tebe, tvoj komentar me najvishe pogodio...
1. Nisam *****
2. Zivot je isuvishe kratak da bi se bavio prouchavanjem zena van prakse, a ako cesh ti da mi kazesh koliko je to zena dovoljno da bih znao "neshto" o njima onda cu ti ja reci da li znam toliko ili mozda manje ali mislim da je to sada nebitno...
3. Tema razgovora nije kako ja izgledam ujutru nego kako devojka izgleda ujutru; pretpostavljam da ce nekoj zeni biti od interesa da kaze shta misli o mushkarcu rano ujutru...
4. Miris, pogotovo onaj koji dolazi iz usta, dovraga ljudi, nije bio ni spomenut, znam da je miris u osnovi odnosa ljudi (pogotovo seksualnog) ali mislim da ljudi generalno ne smrde ujutru... osim ako se, naravno, ne kupaju :D; poenta je bila u prirodnoj lepoti zene...
i finalno.....
5. S'obzirom da je vishe nego ochigledno da si feministkinja, i da ti potrebno bar kilo shminke da bi lichila na "neshto", unapred izjavljujem saucheshce porodici mushkarca koji se sledeci put probudi pored tebe i sluchajno te pogleda... :cry:
 
Jao MELT,zivog cu te pojesti.Ti si jedna mala p@ckica,koja se koprca u ovom opasnom svetu.Neki sa foruma su me i videli,pa znaju kako ja izgledam.Tako da tu dalje nije ni potreban komentar.A posto odajes utisak jednog rodjenog pedercica,moj ti je savet,GUZU uza zid.Mozda ti se i svidi.Svasta te ceka,oprezno. :twisted:
 
melt:
Moram priznati da generalno moj odgovor glasi "ne"; mozete me nazvati shovinistom i ne biste bili daleko od istine, ali dosad mi se samo jednom desilo da je devojka s'kojom sam bio bila lepsha izjutra nego noc pre toga (mozda jer uopshte i nije imala shminku); necu da kazem da ih je bilo neshto extra puno... imam tek 21, ali mislim da zelim da chujem shta raja globalno misli o tome... :wink:

Pa sad ako je neka lepa ona je lepa i u jutru i navecer i uvek, sto ne znaci da je svaka takva..ima i izuzetaka :roll: probudis se pogledas je i ponovo zaspis sa zeljom da se nikad vise ne probudis :D
 
just a girl:
Jao MELT,zivog cu te pojesti.Ti si jedna mala p@ckica,koja se koprca u ovom opasnom svetu.Neki sa foruma su me i videli,pa znaju kako ja izgledam.Tako da tu dalje nije ni potreban komentar.A posto odajes utisak jednog rodjenog pedercica,moj ti je savet,GUZU uza zid.Mozda ti se i svidi.Svasta te ceka,oprezno. :twisted:
Vidim, evo navalili su u buljucijma da te po(h)vale koliko si lepa, prosto ne mogu da se odbranim... Ali ovi nepravedni moderatori skidaju te postove u cilju da te diskredituju i ugroze tvoj integritet...
A shto se mog seksualnog opredeljenja tiche... ne uzimaj ga vishe u usta... :twisted: mozda osetish ukus gorchine
 
Melt,stvarno sam iskreno zabrinuta za tebe.Decacici kao ti redovno zavrse na GAY paradama.Ti suvise prezires zene,da bi bio nista drugo sem pedera.Sto sam ti sad ja kriva sto si ti to.Na bolan nacin se spoznaju neke zivotne istine.Porastao si i sada mozes slobodno da ispoljavas svoje seksualne orijentacije prema istom polu.Ja sam zaista tolerantna osoba i meni to ne smeta.Ali ako ceti biti lakse da u toj spoznaji nekog prezires i vredjas ,a pri tom ga ne poznajes,ok.To govori o tebi.Preziveces.Prihvatices vremenom,nece biti bolno kao sada.Mozda jedino za tebe ima leka,a to su zene kao ja.Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****. Ljudi koji su me zaista videli trenutno ne posecuju forum,ali to ne znaci da ne postoje.I ja nestanem s vremena na vreme.Razmisli malo pre nego sto mi odgovoris.Hladne glave izgovaraj reci.Jedan dzentlmen bi bar birao reci. :twisted:
 
just a girl:
Melt,stvarno sam iskreno zabrinuta za tebe.Decacici kao ti redovno zavrse na GAY paradama.Ti suvise prezires zene,da bi bio nista drugo sem pedera.Sto sam ti sad ja kriva sto si ti to.Na bolan nacin se spoznaju neke zivotne istine.Porastao si i sada mozes slobodno da ispoljavas svoje seksualne orijentacije prema istom polu.Ja sam zaista tolerantna osoba i meni to ne smeta.Ali ako ceti biti lakse da u toj spoznaji nekog prezires i vredjas ,a pri tom ga ne poznajes,ok.To govori o tebi.Preziveces.Prihvatices vremenom,nece biti bolno kao sada.Mozda jedino za tebe ima leka,a to su zene kao ja.Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****. Ljudi koji su me zaista videli trenutno ne posecuju forum,ali to ne znaci da ne postoje.I ja nestanem s vremena na vreme.Razmisli malo pre nego sto mi odgovoris.Hladne glave izgovaraj reci.Jedan dzentlmen bi bar birao reci. :twisted:
Mislim da je veoma ruzno sto ga nazivas raznim imenima (***** je veoma uvredljiv nadimak za muskarce), ipak on nije rekao nista ruzno. To je samo jedna istina, tj. da niko ne izgleda lepo kad se probudi pa ni zene! :roll:
Mislim da se ti ne bi ovako bunila da je neko postavio ovakvu temu o muskarcima, vec bi zdusno odgovarala koliko su oni bezveze! :roll:
Izgleda da si ti jedina koja ima nesto protiv teme!
 
Kelis:
just a girl:
Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****.

Ma ovo je vrhunac skromnosti...
Ako zaista tako izgledas sto ti je potrebno da ljude ubedjujes u to? :idea:

Pokusava da kaze da to sto je neprijatna prema tom liku on treba da shvati kao kompliment jer se smilovala da mu se obrati onako pozeljna. Odnosno, u nedostatku boljeg argumenta koristi se svojim bozanskim izgledom koji bi preobratio i okorelog homosexualca.
 
etotako:
Pokusava da kaze da to sto je neprijatna prema tom liku on treba da shvati kao kompliment jer se smilovala da mu se obrati onako pozeljna. Odnosno, u nedostatku boljeg argumenta koristi se svojim bozanskim izgledom koji bi preobratio i okorelog homosexualca.

A na takve zenske, mnogo cesce nego muske, komentare mi uvek zafali onaj smiley sto povraca... slozicete se... 8)
 
O čemu li se ovde diskutuje o lepoti žene i o njenoj privlačnosti ili o nekim GAYevima.
Ako si je uveče odveo u krevet ( ili se našao u njoj "sasvim slučajno") nevidim razloga da ti se ONA ujutro ne svidi. Ili ti je bila i uveče odvratna ali je imala "rupicu" koja je tebi u tom trenutku nedostajala ili je bila OK i takva ostala i ujutru.
 
just a girl:
Melt,stvarno sam iskreno zabrinuta za tebe.Decacici kao ti redovno zavrse na GAY paradama.Ti suvise prezires zene,da bi bio nista drugo sem pedera.Sto sam ti sad ja kriva sto si ti to.Na bolan nacin se spoznaju neke zivotne istine.Porastao si i sada mozes slobodno da ispoljavas svoje seksualne orijentacije prema istom polu.Ja sam zaista tolerantna osoba i meni to ne smeta.Ali ako ceti biti lakse da u toj spoznaji nekog prezires i vredjas ,a pri tom ga ne poznajes,ok.To govori o tebi.Preziveces.Prihvatices vremenom,nece biti bolno kao sada.Mozda jedino za tebe ima leka,a to su zene kao ja.Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****. Ljudi koji su me zaista videli trenutno ne posecuju forum,ali to ne znaci da ne postoje.I ja nestanem s vremena na vreme.Razmisli malo pre nego sto mi odgovoris.Hladne glave izgovaraj reci.Jedan dzentlmen bi bar birao reci. :twisted:

Melt, da sam na tvom mestu iz cuga bih se dao u besomucnu potragu za ovim otelovljenjem bozanske lepote, ne bih li konacno spoznao pravu istinu i smisao zivota...
 
etotako:
goodday:
sabajle smrdim....pa sam pre par godina pocheo da stavljam dezodorans pred spavanje....a onda sam provaslio da mi zpravo smrdi iz usta :lol: :lol: ....o ti zalosna istino....i imam krmelje...i svako pored koga se probudim izgleda isto....i smrdi....zato "bez kontakta molim"....do kupatila...onda zestoko trljanje i grgoljenje....pa da pozelim dobro jutro....
P.S. sigurno je zbog genetski modifikovane hrane :? .....ali chuo sam da ima neki gel koji neutralishe bakterije usne duplje :roll: .....na kratko....tako da je salivacija bez pratecih neugodnih mirisa.....
nije listerin....ma bole me paja....kolgejt i zdravo :wink:

Notirajte da je aktivni sastojak mnogih pasti za zube TRICLOSAN, zapravo pesticid, veoma toxican antibiotik. Nedavno sam imala reakciju na njega, pa sam ustanovila sta je to sto stavljam u usta nekoliko puta na dan.... cist otrov!
pa ne guta se to...probaj i da menjash vrstu paste svaki put.....to je vrlo pozeljno...hmmmmmmmm
 

Back
Top