Da li stvarno SVE muskarce pale VELIKE GRUDI?

infidel:
orka:
Pa sta ti je onda bitno? Mislim ako je neki gabor mora necim da nadoknadi

sve zavisi sta je za tebe gabor
ja dosad nisam video ni jednu da mogu da je nazovem gaborom, a video sam mnogoooooooooooooooooo devojaka
E sad sam ipak shokirana. Pa znas li ti koliko ima transvestita za koje ne mozes ni da provalis... Ma ajde, bogati, posle takvih ruzhnih reci necu nista ni da pisem. Prvo si poceo kao neko prefinjen, a sad bacio bombu odjednom
 
orka:
infidel:
Breastlover:
Nema na cemo "Orka"!

U principu, ja volim sve lepe dojke, bile one vece ili manje.. Sve imaju svoju "draz"..

uh, dal ce bar neko da me shvati :( :(
Pokusaj da objasnis pa mozda neko i ukapira

sta ima u tim sisama?
sta vi tu vidite?
meni to nije bitno
ne treba mi neka sa ogromnim grudima
sta ce meni te grudi, one cak i nisu moje
ocu mozda da dojim, pa je mleko sladje
ako treba da mesim uzmem dzak brasna i sl
jednostavno ne vidim nista u tim grudima
 
Mala budala:
orka:
Mala budala:
Kompleksi,kompleksi...
Devojko,prihvati sebe,onakvu kakva si...
pa da mi sad tu delis neke savete. Ili odgovori na temu ili zaobidji! Jel ti jasno:-)
nemoj da me bijesh,molim te.
Evo,manja sam od mahovog zrna...
A ti si JADNA I ISKOMPLEKSIRANA!!!!

e sad objasni sto tako mislis i sve ce da bude u redu
i nemoj da me ljutis
 
orka:
Bruta:
paljenje na velike grudi ili na veliku guzicu...spada u blagi oblik fetisizma,ali to je vec duga tema. :roll:

zreloj osobi nece biti presudan fizicki izgled,ona ce traziti duhovnu,emotivnu i intelektualnu lepotu.

ako je nema,sve ostalo je na 'staklenim nogama' :D
Svi smo podloznni fetisizmu. Kao kad bi osobi koja ne voli spanac poceo da pricas o Popajevim misicima.

Velika vecin jeste i to uopste nije dobra vest.Ali,ne svi...definitivno
Cekaj da probam da ukapiram ovo sa Popajem i spanacem :lol:
 
infidel:
Mala budala:
orka:
Mala budala:
Kompleksi,kompleksi...
Devojko,prihvati sebe,onakvu kakva si...
pa da mi sad tu delis neke savete. Ili odgovori na temu ili zaobidji! Jel ti jasno:-)
nemoj da me bijesh,molim te.
Evo,manja sam od mahovog zrna...
A ti si JADNA I ISKOMPLEKSIRANA!!!!

e sad objasni sto tako mislis i sve ce da bude u redu
i nemoj da me ljutis
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam tako... Volim sebe najvishe na svetu i niko mi nishta ne moze. Jednostavno zrachim nekom energijom i najveci sam narcis. Imam drugaricu koja ima idealnu gradju,prelepa je,ali je ne zadovoljna sobom.Samim tim nikom nije privlachna. Ja sam sebi slatka. Dok mi drugi kazu da sam i vishe od toga. Sad moze da mi kaze neko neshto na rachun mog izgleda,ali mene to nece interesovati,jer sam sama sebi najbolja... Znacu da nije u pravu...
 
Mala budala:
infidel:
Mala budala:
orka:
Mala budala:
Kompleksi,kompleksi...
Devojko,prihvati sebe,onakvu kakva si...
pa da mi sad tu delis neke savete. Ili odgovori na temu ili zaobidji! Jel ti jasno:-)
nemoj da me bijesh,molim te.
Evo,manja sam od mahovog zrna...
A ti si JADNA I ISKOMPLEKSIRANA!!!!

e sad objasni sto tako mislis i sve ce da bude u redu
i nemoj da me ljutis
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam tako... Volim sebe najvishe na svetu i niko mi nishta ne moze. Jednostavno zrachim nekom energijom i najveci sam narcis. Imam drugaricu koja ima idealnu gradju,prelepa je,ali je ne zadovoljna sobom.Samim tim nikom nije privlachna. Ja sam sebi slatka. Dok mi drugi kazu da sam i vishe od toga. Sad moze da mi kaze neko neshto na rachun mog izgleda,ali mene to nece interesovati,jer sam sama sebi najbolja... Znacu da nije u pravu...

odakle ti ideja da izgleda ko lopata?
de si to procitala?
 
Mala budala:
orka:
Mala budala:
Kompleksi,kompleksi...
Devojko,prihvati sebe,onakvu kakva si...
pa da mi sad tu delis neke savete. Ili odgovori na temu ili zaobidji! Jel ti jasno:-)
nemoj da me bijesh,molim te.
Evo,manja sam od mahovog zrna...
SLUSAJTE PAZLJIVO! Meni ne treba savetnik. Zasto ljudi vole da dele savete kad im to niko ne trazi? Ja sam pitala MUSKARCE sta im je vazno. Zanima me njihovo misljenje. A za mene ne brinite. Super ako volis sebe. Bas mi je drago. Medjutim, to me uopste ne zanima.
 
infidel:
Mala budala:
infidel:
Mala budala:
orka:
Mala budala:
Kompleksi,kompleksi...
Devojko,prihvati sebe,onakvu kakva si...
pa da mi sad tu delis neke savete. Ili odgovori na temu ili zaobidji! Jel ti jasno:-)
nemoj da me bijesh,molim te.
Evo,manja sam od mahovog zrna...
A ti si JADNA I ISKOMPLEKSIRANA!!!!

e sad objasni sto tako mislis i sve ce da bude u redu
i nemoj da me ljutis
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam tako... Volim sebe najvishe na svetu i niko mi nishta ne moze. Jednostavno zrachim nekom energijom i najveci sam narcis. Imam drugaricu koja ima idealnu gradju,prelepa je,ali je ne zadovoljna sobom.Samim tim nikom nije privlachna. Ja sam sebi slatka. Dok mi drugi kazu da sam i vishe od toga. Sad moze da mi kaze neko neshto na rachun mog izgleda,ali mene to nece interesovati,jer sam sama sebi najbolja... Znacu da nije u pravu...

odakle ti ideja da izgleda ko lopata?
de si to procitala?
Aman,samo sam navela kao primer...
 
Sta vam znace te grudi? (moram opet da pitam)
ljudi, ukljucite malo mozak
treba vam neko sa kim mozete da popricate, da se nasalite,...
treba vam neko ko ume da vam da savet, neko ko vas razume,...
sise to ne umeju
nisu prijatelji sve
treba neko ko ce da vas razume
problem je sto nekome treba mnogoooooooooooooooooo vremana da to shvati
 
Da zakljucim odokativno:
neki muskarci vole velike grudi
neki muskarci vole male grudi

a mali broj muskaraca trazi svoj 'alter ego',svoje drugo ja...neko sa kim ce moci da razmeni misli,da podeli brige,da razgovara,da cuti,da ga voli i da ima osecaj da je voljen.neko sa kim ce mu duhovni zivot biti dinamican,neko ko ce ga zasmejavati,neko o kome ce brinuti,neko sa kim ce se igrati,smejati,biti mu blizak..

I to je ono sto vecina izgleda nesvesno trazi,ali trazi na pogresne nacine.
 

Back
Top