Da li ste USTAŠA ako danas letujete u Hrvatskoj?

Dva mjeseca prije kraja godine nadmašeni su rezultati cijele lanjske rekordne godine.
Srbi solidni sa 8 posto rasta dolazaka.
20191207_113420.jpg
 
Dva mjeseca prije kraja godine nadmašeni su rezultati cijele lanjske rekordne godine.
Srbi solidni sa 8 posto rasta dolazaka.
Pogledajte prilog 621158
super vam ide...propali ste, a i mi Srbi smo isto propali...Srbi i Hrvati, kao dva brata odrpanca zbrisali za Nemačku...kod tetka Angele, srećni što mogu da se zaposle i rade...da imaju koliko toliko normalan život
 
Ja sam sa Jadranom završio za sva vremena. Dogodine Grčka ili Turska. Bolje je provesti vikend u Budimpesti ili Solunu nego 10 dana na Jadranu. Uostalom što sam stariji more sve manje zanima. Pet dana izdržim i jedva čekam kad ću kući.
Jedna osoba koju poznajem ljetuje u Zadru, kaze da prvi dan svog dolaska provede u bancenju i lokanju, onda mamuran ujutro udje u more da se razmamura i tamo se dobro isere.
On to naziva "Pozdrav Dalmaciji".

Ni ja nikad ne propustim priliku da se istovarim u ustaski Jadran, najvise volim to obaviti u moru oko ovog otoka:

Galevac_0.jpg


Na sredini otoka nalazi se ustasko-franjevacki samostan.
 
Jedna osoba koju poznajem ljetuje u Zadru, kaze da prvi dan svog dolaska provede u bancenju i lokanju, onda mamuran ujutro udje u more da se razmamura i tamo se dobro isere.
On to naziva "Pozdrav Dalmaciji".

Ni ja nikad ne propustim priliku da se istovarim u ustaski Jadran, najvise volim to obaviti u moru oko ovog otoka:

Galevac_0.jpg


Na sredini otoka nalazi se ustasko-franjevacki samostan.
I onda se kupa u svojim govmima?
Srbo i more,nikad naučiti neće
 

Back
Top