Da li ste spremni da ostanete sami?

Ja ne mogu da zamislim da budem s nekom u vezi ili u braku a nekada sam jako puno zeleo da budem u vezi, puno sam kukao zbog samoce ali nista nisam ostvario i sve mi se zgadilo, naucio sam da budem sam a i zakasnio sam na ljubavni zivot jer su dosli razni zivotni problemi a i jako puno sam nepovratno razocaran. Sve je trebalo da bude onda kada mi je to najvise trebalo, tako negde sa 15 do 20 i neke godine, sad sa 30 ne vredi nista da pocinjem, ode zivot. Svi su se drugi iziveli, ja necu sada da koji nemam nikakva iskustva da budem veran i vezan za neku koja se izivela, nije to u redu. Gadi mi se sve, ljubav je za mene laz. Jbg, dosta sam to trazio, trudio sam se, svoje sam ucinio, nista nije bilo i zavrsio sam sa tim.

Tuga je to velika.Probaj da nadjes neko zadovoljstvo,nisi jedini koji je u toj poziciji.Vidi ja prvi sve sto sam imao od seksualnog zivota su zene iz javnih kuca.Ovako npr nisam imao djevojku nikada.Zivot je takav jbg.A pazi nisam sad neki bzv tip cak sta vise ima me 1.90 sam visok crn imam plave oci ko more al jbg ulov zero.Dugo me to nije ni interesovalo zene itd.Vec kada sam napunio 26,27 poceo sam da se interesujem i onda uvidis neke stvari.Nikad nisam bio neki streber niti neki faca tip.Jbg asocijalan sam,nikada drugaricu nisam imao u zivotu.Jel to muskog drustva sto imam vecina njih nema zenske prijatelje pa eto fore radi da preko njih upoznam zene.Inace fizicki nisam ruzan,svi mi kazu Imam lijepe oci,fotogenican sam Jako.Otac mi ima plave oci samo on je plav pa nema kontrast efekat a ja Imam.Ja sam izrazito crn ,imam crnu kosu ko rom i plave oci jako rijetko.Kazem otvoreno drustvu da nisam imao curu ne vjeruju mi a tako jeste
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da zamislim da budem s nekom u vezi ili u braku a nekada sam jako puno zeleo da budem u vezi, puno sam kukao zbog samoce ali nista nisam ostvario i sve mi se zgadilo, naucio sam da budem sam a i zakasnio sam na ljubavni zivot jer su dosli razni zivotni problemi a i jako puno sam nepovratno razocaran. Sve je trebalo da bude onda kada mi je to najvise trebalo, tako negde sa 15 do 20 i neke godine, sad sa 30 ne vredi nista da pocinjem, ode zivot. Svi su se drugi iziveli, ja necu sada da koji nemam nikakva iskustva da budem veran i vezan za neku koja se izivela, nije to u redu. Gadi mi se sve, ljubav je za mene laz. Jbg, dosta sam to trazio, trudio sam se, svoje sam ucinio, nista nije bilo i zavrsio sam sa tim.
Pronalazim se skroz. U 28oj sam, ali sam već skoro pa sigurno digao ruke, iako mi sve to ponekad fali. Previše razočaranosti, narušeno zdravlje, pomalo sam i psihički pao, zatvorio se, i to je to. Imao sam nekoliko vrlo očiglednih prilika u poslednje tri godine, i sve sam svesno sabotirao, pre i nego što se desi nešto, tako da sam poprilično siguran da će čudo morati da se desi da neka osoba nešto probudi u meni i da steknem poverenje. Mogu slobodno da kažem da sam došao u stanje kad više ne cenim sopstveni život, sve sam sveo na rutinu
 
Poslednja izmena:
Pronalazim se skroz. U 28oj sam, ali sam već skoro pa sigurno digao ruke, iako mi sve to ponekad fali. Previše razočaranosti, narušeno zdravlje, pomalo sam i psihički pao, zatvorio se, i to je to. Imao sam nekoliko vrlo očiglednih prilika u poslednje tri godine, i sve sam svesno sabotirao, pre i nego što se desi nešto, tako da sam poprilično siguran da će čudo morati da se desi da neka osoba nešto probudi u meni i da steknem poverenje.

Pazi evo ja polazim od sebe.Nisam hvalisav jel da sam hvalisav i imam ego rekao bi ovdje imao sam 100 zena a ja posteno kazem nisam imao nijednu jos bio sam u javnoj kuci sto stvar cini jos jadnijom.Ajde da sam neka rugoba nego sam izrazito lijep muskarac,imam prirodno taman ten i plave oci to sto me jos vise razara.Plus astroloska sam Skorpija,i onda bi se neko cudio nemas zensku kao ne lazi a tako je.Ocu da kazem da je ljubavni zivot previse slozen.Cesto mi se desi da kad prodjem ulicom ili udjem u market zenama koje su pored mene pocnu da ispadaju stvari iz ruke unervoze spustaju glavu kao da me se plase.Palim zenski rod od 15 do 70 svaku iskreno to kazem.Jel zasto bi se u mom prosustvu neke zene ponasale izgubljeno it'd van sebe ako me ne poznaju,vide me prvi put u zivotu jos im nista lose nisam ucinio.A citav zivot sam asocijalan.Imam 2 druga cijeli zivot preko kojih nikad zenu nisam upoznao.Moji u familiji misle svi imao si sigurno dosta zena,a ja samo cutim i spustim glavu sa nekom tugom
 
Poslednja izmena:
Kada kazem zasto je socijalnost jedina fora jel mnogi ljudi koji su imali npr jednu il tonu djevojaka za vezu oni su prije toga morali imati odredjeni broj zena kao obicne prijateljice.I onda su te zene koje imaju upoznali preko svojih pribateljica ili prijatelja svojih koji imaju zenskon drustvo.Sada naravno neke su im dale korpe neke nisu sve je to za ljude ocu da kazem da se to desava u socialnoj sferi.Ako cijeli zivot ste asocijalni pa imate max 2 prijatelja,cesto nikada i ne upoznate zene s druge strane onda sve i da neko od ta 2 prijatelja ima zensko drustvo dobicete sansu da upoznate par zena al od par zena koje upoznate 50 posto sanse su da ce vam se te zene dopasti a jos manje sanse su da cete ih zbariti.Mnogo je lakse kada upoznate 15 zena ili vise preko različitih ljudi u socialnoj sferi mnogo su vece sanse da cete imati djevojku od tih 15 imacete 3 kao drugarice njima 9 cete prici a ove 3 zadnje hladan odnos.Od tih 9 kojima pridjete max 2 vas mogu uzeti za decka.Pa neka vam ostale daju korpu al se stvari odvijaju desavaju.Sta se desava kada ste asocijalni upoznate 3 zene u 5 godina neki ni to.Nikad niste ni dobili korpu ni prosli itd nikada niste imali prijateljicu
 
Poslednja izmena:
Pronalazim se skroz. U 28oj sam, ali sam već skoro pa sigurno digao ruke, iako mi sve to ponekad fali. Previše razočaranosti, narušeno zdravlje, pomalo sam i psihički pao, zatvorio se, i to je to. Imao sam nekoliko vrlo očiglednih prilika u poslednje tri godine, i sve sam svesno sabotirao, pre i nego što se desi nešto, tako da sam poprilično siguran da će čudo morati da se desi da neka osoba nešto probudi u meni i da steknem poverenje. Mogu slobodno da kažem da sam došao u stanje kad više ne cenim sopstveni život, sve sam sveo na rutinu

i onda odjedanput pojavi se ona kao neka ruksa grofica i zaludi te ...

svi smo pre imali ovaj tvoj stadijum slican ili isti a sa 28 imas jos i ha haj ispred sebe lepog zivota ! Videces.
A onda ces mi slati pp i reci jbt bio si u pravu matora krompircino :D
 
i onda odjedanput pojavi se ona kao neka ruksa grofica i zaludi te ...

svi smo pre imali ovaj tvoj stadijum slican ili isti a sa 28 imas jos i ha haj ispred sebe lepog zivota ! Videces.
A onda ces mi slati pp i reci jbt bio si u pravu matora krompircino :D

Nije to isto.Moze neko sa 50 da postane seks masina da sve sto se hoda zbari.Al to nikada ne moze zalijeciti mladost.E sada da covjek upadne u depresiju to nikako.To je za slabice.Nije svakom sudjeno da ima zene.
 
depresija ne bira izmedju "jakih" i "slabica" ... samo ti se prisunja ako se ne cuvas i osvoji te...

ti sa 50 sto hoce da se podsete mladosti su smesni. Ono sta sam radio od 22-30 ne moze da se menja nikada ... i ne bih voleo da sam sada sa 44 takav, sad sam ludji na drugi nacin. Ali to nije tema.

Ko god samovoljno ne zeli samocu nece biti sam...uvek ce naci nekoga i uzivati ako je u skladu sa samim sobom
 
Da li ste razmišljali da možda nikada nećete ni biti sa tom nekom realnom ili zamišljenom osobom,tj. partnerom, "svojom drugom polovinom" ? Da li ste razmišljali da vam možda nije "dato" da doživite tu neku ljubav i partnerstvo koje smatrate idealnim i koje očekujete u nekoj budućnosti ?
Niti sam očekivala niti očekujem idealno, jer toga nema.
Dovoljno je naći nešto da funkcioniše.

Ali čovek ne mora biti sam ako nema odgovarajućeg partnera.. ima toliko načina da se ispuni život, prijatelji, šetnje po planinama, razna društva za druženje, prolazne veze, na kraju edukacija ceo život, kao penzioner upišeš se na slikanje, učiš nešto novo.. ne bi trebalo život da zavisi od očekivanja da li će se naći ta druga polovina.. Ukoliko živimo zaista kako želimo, onda ćemo možda i upoznati nekoga ko će ići našim putem. Ali generalno, čekati sreću koja je vezana samo za partnera je pogrešan put. Toliko se toga može u životu raditi. I kada nađemo tog nekog ne treba se prikačiti na njega, već opet taj neko je samo deo jedne šire perspektive našeg života.
Šta mislite o izreci " svaka krpa nađe zakrpu" ? Da li je to samo utešna poruka koja neko vreme olakšava to što ste sami,projektujući ostvarenje negde u budućnost, ili neke krpe zapravo i treba da ostanu nezakrpljene ?
Ljudi ne treba jedno drugom da budu uteha. Ali svako kako voli.
 

Back
Top