Da li ste nekada obrijali (dole) partnerku/partnera?

Da da sve to postoji al su uglavnom svi zarasli i uvek su izgovori nije dovoljno dugacko za depilaciju:lol:sve je stvar poverenja i stida kao i experimentisanja

pa znas sta cim sam skinula gace i pustila da mi ubacuje sondu za dubinski pregled unutrasnjosti, o kom stidu da procam majke ti :lol:...mislim ima ljudi koji se stide a kresu se al ja to ne kontam...ljubav + sex = nema bre stida
poverenje ...nema veze sa poverenjem vec u tri posta objasnih
experimentisanje... jesam za to al necu ako ce neko biti povrdjen, pa makar to bila i ogrebotina...nismo deca pa da se igramo ziletima ko da ne znamo sta to moze da napravi
 
pa znas sta cim sam skinula gace i pustila da mi ubacuje sondu za dubinski pregled unutrasnjosti, o kom stidu da procam majke ti :lol:...mislim ima ljudi koji se stide a kresu se al ja to ne kontam...ljubav + sex = nema bre stida
poverenje ...nema veze sa poverenjem vec u tri posta objasnih
experimentisanje... jesam za to al necu ako ce neko biti povrdjen, pa makar to bila i ogrebotina...nismo deca pa da se igramo ziletima ko da ne znamo sta to moze da napravi

Znaci nema veze s poverenjem..nego svako svakom daje da ga obrije i niko se ne plasi da posece..znaci to nije poverenje i mesar moze da te osisa umesto frizera..zanimljivo
 
oživljavam ti posrnule teme...posle kaži da te ne volem...

...nisam, majke mi...

nista ti nisi oziveo, jos se nisu ljudi ni probudili bili..

ju, vidi unuche.

nisam ni ja.
ni bubuljice ne volim da cedim partneru.
svako svoju higijenu neka brine.

na ovoj temi je pozeljno govoiti sire o njoj ako JESI brijala ili si bila obrijana, ne razumem cemu pravdanje...

nisam... plašim se da će mi zadrhtati ruka, šta ako ga posečem? :sad2:

pa ti kao zensko bi trebala da imas neznu ruku, ako ga i poseces - neces da mu ga odseces, ne boj se... :)

xxx puta..nema takvog odnosa gde je nisam brijao

jel moze malo opsirnije? :)

gde dole?
U prizemlju?

u medjunozju...

nisam niti bih...ne zbog higijena, svasta pa kad moze kita da mi udje sta kao nije higijenski da je hvatam i brijem :lol:
nego ne bih zato sto se plasim da ne osakatim...treba secnem jaja :sad2: nemam ja srca za to
niti bih dala da mi neko to drugi radi ( meni ) jer se plasim da me ne secne

sigurnije je svako sebe

ma dok ne probas ne mozes reci da je sigurnije... eto, ja cu dozvoliti da budem obrijan... ;)

ti si odbanovan?

prvo odgovori na pitanje koje se trazi na ovoj temi pa cu ti posle reci jesam li odbanovan ili nisam...

Da ne bude odgovor samo sa NE,napisat cu Nisam :)

tvoj avatar mi je sve rekao... :)

nisam dole, ali sam gore
cime mi je dao najveci dokaz ljubavi - sav je, jadan bio isecen i blago krvav, ali se postojano smeskao i nastavio da me zove "ljubavi" i nakon toga :lol:

i ja sam dozvolio da budem obrijan gore... :) da li je to najveci dokaz ljubavi? :):):) zanimljivo razmisljanje! ;)

Jok, ne volim te manualne poslove :lol:
Ali jeste on mene

moze li se saznati malo detalja? :)
 

Back
Top