Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
?? I am summoned. ;)

Sta, ja ne muvam svaku osobu na koju naidjem... samo ponekad, kad sam bio raspolozen.

A, neko cuva to kao Unsaie, i svaki put ponavlja tih 2-3 recenica... kad zabrazdi..

Hehe, lepo je sto me spominje.. svaka cast. Ej Unsaie, jos uvek nisam smuvao ni jednu.. cujes?

Nesto mi ne ide... nisam ja rodjen za to. :D
 
a ona ti je sutra dosla... i ti si je pitao sta zeli i opet pokusao da izvedes 'finalni potez'? znaci... uopste se ne cudim sto pricate da su vam devojke takve kakve su... 'bem mu misove... on pokusava da izvede 'finalni potez'... u takvom trenutku za nju... kad je dosla ponovo... pregazila preko svojih principa... e, a jel bi se pohvalio kod drugova posle? ovako... kao muskarac muskarca da te pitam? jel bi rek'o posle: 'e, a dosla je i molila me drugi put... videla je ona odma' sta je izgubila... i odvalio sam je'... o, devla, devla... 'finalni potez'... da vam rikan vas ponovi jos jednom tajnu... nikada pravi i dobar seks necete imati sa devojkom ako ona zna da to vama ne znaci nista vise od fizickog kontakta... ako umete da pokazete devojci da vam je stalo, dobicete nju... nju, kazem vam... ne njeno telo... razlika je velika... od onih od kojih mislite da dobijate sve, ako imate seks sa njima odma' prvu noc... dobijate samo laz... cauru... prazno nesto... prazno telo... zar ste zaista toliko kratkovidi da ne vidite takve stvari? zar zaista verujete u lazi vasih drugara koji se uz pivo hvale kako je 'seks sa onom perverznom malom' bio tako dobar? da li se ikada zapitate? da li ikada razmislite o tome stvarno?


:ok::ok::ok::ok: Svaka ti je vala zlatna i na mestu..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top