Da li ste i kad ste tvrdice?

Nisam ni jedno ni drugo samo sam racionalna sa novcem..i spadam u one osobe koje uvek imaju novca..taman onoliko koliko je meni dovoljno..nikada nisam dozvolila sebi da sam potrosila sve i ostala bez kinte..
 
Nisam ni jedno ni drugo samo sam racionalna sa novcem..i spadam u one osobe koje uvek imaju novca..taman onoliko koliko je meni dovoljno..nikada nisam dozvolila sebi da sam potrosila sve i ostala bez kinte..

''Исто такође!''
Увке имам новца, рационално баратам њиме, не разбацујем се...а нико од мене и не тражи да му дајем новац, зато га и не дајем...:roll:
 
Jos uvek ne zaradjujem sama pare, tacnije izdrzavaju me roditelji, tako da se trudim da im ne stvaram ogromne troskove...Ali rado kupujem poklone svojim prijateljima, pogotovo volim da ih obradujem necime kad to ne ocekuju u tom trenutku. Stedljiva sam za sebe...iako imam mogucnosti ne trosim mnogo novca jer volim da ekonomisem...volim i shopping mada uvek dobro razmislim da li mi je neka stvar potrebna.
Desavalo mi se da osetim da me neko iskoriscava za novac, ali tada se ne plasim da ispadnem 'cicija' jer treba tu osobu da bude sramota zbog svog ponasanja.
 
Loše raspolažem novcem, ali mi je uvek lepo.
Bolje 20 dana da živim 'gala', a 10 da preživljavam
nego da svih 30 dana živim prosečno, zar ne? (:
Dakle nisam cicija za sebe i za gotivne mi ljude,
ali znam da prištedim kada baš ima neki veliki razlog
(mada je tu uvek dozvoljeni minus za nepredviđene stvari). :mrgreen:
 
Kao navijena, kao isprogramirana, ppijem tacno 2 litra mineralne vode ili soka za 2 sata. To stvarno nije slucajnost. Organizam je kao isprogramiran. Srecna bih bila kad bih sad imala svoj auto pa da kupim sokove i vodu na veliko i onda bih pila neprestano po ceo dan. Ovako, pijem onoliko koliko mogu da donesem iz prodavnice. Uopste mi nije stalo da ustedim na tome a mogu i da ne pijem toliko i da ustedim. Ja sam hedonista.
 
neko bi reko da sam cicija..
zato sto ne volim da bacam pare...
pod tim smatram sve sto mi nije potrebno i sve sto mi se ne dopada...
i ja se pitam kako sam stalno u minusu, a cicija?
ne znam ni na sta mi pare idu..ali idu!
samo na ono sto volim i sto mi treba!!
ja mnogo volim i mnogo mi treba!!
:)
 

Back
Top