da li se folira

blondi:
mozda se pred sam kraj desilo nesto (uradio si nesto a nisi bio ni svestan) sto je nju povredilo pa eto da namiri dug i ona smislila kako tebe da povredi?! ili je dozivela takozvani "morning after" sindrom - moralno joj postalo neprijatno sto si zapravo video da je uzivala a ona to po drustvenim normama nesme?! ili je namerno spavala sa tobom bas iz razloga da te povredi - neke stare zamerke koje ti nije nikad oprostila a ti nisi znao?! itd itd itd
...pa kolika bi guska morala da bude da tako nešto uradi... dal' to neko stvarno radi...
Taslachak:
...mislim, iz puke ljubavi, ako ne iz necheg drugog, svi ponekad isfoliramo... ne mora da bude seks u pitanju...
aliona:
Verovatno ti je rekla istinu....nisi obratio paznju na nju i njene potrebe... ;)
OK Nije uživala, al' prvo glumi, a onda mi to govori ... msm niti sam je ter'o da glumata, niti sam je pitao kako joj je bilo...

... ma glupa tema, al' padne mi to ponekad na pamet...
 
BanovanKorisnik:
šta kad vam žensko posle sexa kaže:
Uopšte nisam uživala, i to što sam stenjala i vrištala je bilo čisto foliranje...

Izvini joj se kulturno i reci da ti je AIDS oslabio jebachku sposobnost, ili ako ba$ hoce$ da bude$ nepristojan izvali "Posle jebanja nema kajanja". U svakom sluchaju, ako ti neka posle sexa to i kazhe, to znachi da si platio emotivno sjebanoj drolji
 
cLick - OR - Die:
Izvini joj se kulturno i reci da ti je AIDS oslabio jebachku sposobnost, ili ako ba$ hoce$ da bude$ nepristojan izvali "Posle jebanja nema kajanja". U svakom sluchaju, ako ti neka posle sexa to i kazhe, to znachi da si platio emotivno sjebanoj drolji


Jel su te u manastiru uchili da prichas tim pogrdnim jezikom...sram te bilo!... :lol:
 
cLick - OR - Die:
Voimja cLicka, Krste i velikog palamara kArmin :lol:


I eto...vidish..shta sad da ti napishem...da ljudi pomisle da se svadjamo... :lol:

f050rz8.gif
 
Pa meni se bas svidja tema......bas zato sto sve nervira (a izgleda i samog postavljaca:) ) Pa sta ako se folirala......svako ima pravo na svoje tajne.....a na tebi ostaje da se pitas dozivotno sta je ona time mislila. Mozda ama bas nista......a mozda i stvarno nije uzivala.......A sto muskarce sve toliko streca to sto ne znaju da li je zena dozivela orgazam ili nije?? Hm pitam se.........pa zato sto postoje trenuci kada stvarno nemaju pojma sta se zapravo desava jeste li ili nije......e pa izjedite se zivi :p
 
Nevencica:
Pa meni se bas svidja tema......bas zato sto sve nervira (a izgleda i samog postavljaca:) ) Pa sta ako se folirala......svako ima pravo na svoje tajne.....a na tebi ostaje da se pitas dozivotno sta je ona time mislila. Mozda ama bas nista......a mozda i stvarno nije uzivala.......A sto muskarce sve toliko streca to sto ne znaju da li je zena dozivela orgazam ili nije?? Hm pitam se.........pa zato sto postoje trenuci kada stvarno nemaju pojma sta se zapravo desava jeste li ili nije......e pa izjedite se zivi :p
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :? ....dobro.... :roll:
 
Nevencica:
Pa meni se bas svidja tema......bas zato sto sve nervira (a izgleda i samog postavljaca:) ) Pa sta ako se folirala......svako ima pravo na svoje tajne.....a na tebi ostaje da se pitas dozivotno sta je ona time mislila. Mozda ama bas nista......a mozda i stvarno nije uzivala.......A sto muskarce sve toliko streca to sto ne znaju da li je zena dozivela orgazam ili nije?? Hm pitam se.........pa zato sto postoje trenuci kada stvarno nemaju pojma sta se zapravo desava jeste li ili nije......e pa izjedite se zivi :p

To kada se bude tuc.la sama ili sa nekim drugim.
 
B_W jel to pitanje ili izjava?
Pipi :) sladak nik......evo onda se oko mene nemoj vise truditi niti bilo sta drugo......ne vidim kako na osnovu tako povrsnih informacija uspevas da zakljucis da je neko DJUBRE i to jos sebicno......sve mi se cini da ovde ljudi reaguju na nesto sto njih podseca na neka njihova iskustva, a sama tema prica o ko zna kojoj situaciji....... ja necu reci za tu zenu da je djubre sebicno jer je ne znam (a verovatno cu se suzdrzati od takvih kvalifikacoja i kad nekog poznajem tako da......sta reci.
 
Pipi Langstrumpf:
Svako ko koristi tudje emocije i sex kako bi nekog povredio,ponizio,unistio ili kako bi sebi digao cenu je nezrelo sebicno djubre oko koga se ne treba ni truditi dalje, niti trositi vise i jednu misao.
Možda ti povlačiš svoju izjavu, ali ja se sa ovim u potpunosti slažem.
Takve se stvari rade svesno, namerno i sa znanjem o posledicama.
 

Back
Top