Da li se bojite ljubavi?

Joj, ne svidja mi se to poredjenje.
Ja sam duvan ostavio kad sam čvrsto rešio da ga ostavim. Ne mogu da zamislim situaciju u kojoj neko čvrsto reši da se zaljubi, pa onda to i uradi. Ljubav ti se obično dešava kad najmanje misliš na nju, prikrade ti se i zaskoči te iz zasede kad se najmanje nadaš.
Kad kažem da ne treba odustajati, ja mislim da treba ostati otvoren prema ljubavi i verovati u nju bez obzira na prethodna loša iskustva.

To sam i ja mislila. Ne obazirati se na eventualni neuspeh i predati vech uvek pokushati iznova. :)
 
Nemam sad mnogo vremena....
Da,bojim se....I ne trazim je vishe....makar ne u narednih pet godina...jer se josh oporavljam od jedne osobe koja me je prepolovila na dva, i promenila neke stvari u meni....o kojima ne mogu ovde da pishem,...jer ne mogu naglas da ih kazem,jer se osecam otkriveno,a kada sam takva osecam se slabo tako da ne ne ne ne..prezivela neshto shto me nije osnazilo vec ucinilo gorom...Stvari koje moram da sredim pre nego shto budem ikad sa bilo kim..i oduzela mi dosta toga...I svetila se na sve moguce nacine dok nije postigao ono shto je hteo...I krivo mi je starsno,shto sam se pred njim raspala tako,shto je dobio ono shto je hteo,ako je ovo shto sumnjam sad istina...
 
e ovo mi bas bzv ,neko nekome 'slomi srce' i sad kao nadalje nece vezu :confused:
mislim i na muskarce i na zene,cesto se moze cuti.

nije bzv
prosto ne zelis ne samo vezu, vec bilo kakvo vezivanje
opredelis se za nesto drugo i uzivas dok ne zacelis rane
zasto srljati?

diablo.gif
 
Da li ste kukavica..sta mislite o njima?Da li ste se ikad uplasili i pomirilii s tim da cete proziveti bez nekoga za koga znate da je prava osoba ili ste osoba koja bi radije probala nego ceo zivot razmisljala sta bi bilo i sta ste propustili?

Da bilo je momenata kada sam bila kukavica.
i bila spremna da se pomirim sa tim da cu ziveti bez nekoga koje za mene prava osoba.
Ali,uvek sam smatrala da bez rizika nema uspeha.
I da bolje da zalim za necim sto sam imala,pa izgubila,nego da zalim zbog toga sto nista nisam ni imala.
A strah je normalno stanje svake osobe koja je nekada bila povredjena.Ali je stvar u tome sto neke ljude paralise,a neke ne.
 

Back
Top