da li sam perverzan ???????

b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...

Svaka cast prijatelju, vidim da ti nece vise trebati mokri cvor u kuci.
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...
Ovaj nas je sve zaebo :) xexexexexe koji perverznjak :) al' sam se slatko nasmejao :) :)
 
Pa da ljude obično uzbudi nešto uvrnuto,posebno kada se oponašaju životinje,ali vi ga preterašte,to je mokraća,smuči mi život čoveče,fuj....PERVERZIJE na najluđi način,i još čovek napisa na kraju "prijatno",pa ne znam opravdao bih ovakvo ponašanje samo ako je polu-potentan pa neće da mu se digne dok mu neko ne uradi nešto bolesno......
 
Vidi kako su svi pametni. Dobra tema, a! Jel zna neko šta je normalnost.
Na kraju moj odgovor na temu. Čuo si da je loše ako je nešto perverzno pa bi da se informišeš. Da znaš da li je to loše ili nije. Ako nikoga ne ugrožavaš, tu podrazumevam i tebe, onda nije loše. S obzirom da nikoga ne ugrožavaš, već naprotiv, onda uživaj.
E sad što se ostali zgražavaju, pa ne mora svima da se to sviđa a i celog života su učeni da je to kakano. Znam osobu koja je jela meso od zeca, pa kad su joj rekli šta je jela ona se ispovraćala. Sve potiče iz glave.
Koga zanima, može da vidi brdo fotosa po ***** sajtovima gde je to ilustrovano u boji. Štaviše... dapače, dakuče, damače...
Jbt, vid foruma.
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...
Sledeci put nek ti se posere u usta, pa je ti sa tako popisanim i posranim ustima poljubi... Bas me interesuje dali bi joj se svidelo...
 
muzjak:
Vidi kako su svi pametni. Dobra tema, a! Jel zna neko šta je normalnost.
Na kraju moj odgovor na temu. Čuo si da je loše ako je nešto perverzno pa bi da se informišeš. Da znaš da li je to loše ili nije. Ako nikoga ne ugrožavaš, tu podrazumevam i tebe, onda nije loše. S obzirom da nikoga ne ugrožavaš, već naprotiv, onda uživaj.
E sad što se ostali zgražavaju, pa ne mora svima da se to sviđa a i celog života su učeni da je to kakano. Znam osobu koja je jela meso od zeca, pa kad su joj rekli šta je jela ona se ispovraćala. Sve potiče iz glave.
Koga zanima, može da vidi brdo fotosa po ***** sajtovima gde je to ilustrovano u boji. Štaviše... dapače, dakuče, damače...
Jbt, vid foruma.

PA ,DA...DECU U STVARI SERU RODE, AKO SE POPISKE ONDA JE TO ABORTUS....UGROZAVA LJUDSKU VRSTU....POSLE PADA JEDNOG AVIONA, KOJI SE SRUSIO, NEGDE U PLANINI....PREZIVELI DA BI OPSTALI JELI SU SVOJE MRTVE SAPUTNIKE....I NISU POVRACALI...MISLIM DA IM JE TO POTICALO IZ DUPETA....BOG JE DAVNO REKAO STA JE NORMALNO, A STA NE...DOK ONAJ DRUGI ....
 
Hahahaha-ha-haaa... Komentari su super. Kako su se svi uživeli u situaciju, pa analiziraju da li im je i koliko gadno i šta bi oni uradili, pa preporuke... Ako nastavite da o tome razmišljate, možda vam se i svidi, pa šta košta da probate, ma da probate još jednom, ko zna... U jbt, ma da niste možda postali perverzni... Svratite na forum i pitajte, svi smo spremni da se udubimo u vaš "problem" dok vi uživate.
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...

sram vas bilo perverznjaci jedni
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...

Ma niiiisiiii... :rolleyes: Ustvari nisi ti toliko perverzan, koliko si boles'an. Jesil' bolesan? :lol:
 
Secam se jednom davno...
-dok smo doshli do kreveta bili smo vec strashno napaljeni iako smo se do tad samo gledali...
cim smo ushli u sobu....,bez reci...,poceli smo da se skidamo....
legla je na krevet a u ocima joj se videla pozuda...
nezno sam je uhvatio za bedra,rashirio duge noge i odmah ushao...
svrshili smo zajedno, u istom trenu koji je trajao i trajao...

E sad mene muci-dal sam ja nenormalan i perverzan :?:
jer nit smo se lizali,zapishavali,shamarali...
a to se desilo ne tako davno....u 21 veku ;)
 
shto se ova tema ne zove "da li sam ja NORMALAN"??? pa da mogu lepo da odgovorim "tz"....
sad kao treba tu neshto da naglabmo prvo pojam perverzije..... disqtabilno i skroz.... hm.... nisam raspolozhena....
lepo je to shto se vi uzhivali.... retko se nadju od iste fele....

jagode su jagode i superman je jak!
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...
Shto? A shta fali da ti sekret izluci u usta? To je ipak...normalnije. Pishacka je otpad. To treba da ide u WC. A jer si i ti po njoj pisho? Mislim. Shta ona uziva kad se onako ispisha po tebi. To je cini superiornijom? Kako? shto? shta fali sekretu?
 

Back
Top