da li sam perverzan ???????

Dobro, a sto vi svi dizete toliku frku...?
Stvarno ste mnogo naivni ako mislite da se to ne desava i u posteljama vasih prijatelja, komsija, radnih kolega...
Pissing je mnogo cesci, nego sto bi se na osnovu prica o njemu, moglo da zakljuci...

I, ne ulazeci u to da li se autor ovog topica sali ili ne, ne mogu a da se ne zapitam da li je vecina posjetilaca LJiS-a uopste sposobna da napise normalan komentar o necemu sto se nalazi izvan njihovog svjetonazora...
Stvarno ste dosadni sa tim glupiranjem... Postajte prokleto iritantni!
Kao gomila nedozrelih adolescenata...
Ako se tako osjecate, palite na "Tinejdzere"...
 
Ma naravno da si perverzan, ali moje misljenje nije vazno samo ako je tebi lepo . Samo ne bi trebalo da preteras u tome , recimo standardi se pomeraju po pitanju perverzija nesto sto je bilo perverzno pre 20-ak godina sada je sasvim normalna stvar
 
HTML:
Gazdarica:  Dobro, a sto vi svi dizete toliku frku...? 
Stvarno ste mnogo naivni ako mislite da se to ne desava i u posteljama vasih prijatelja, komsija, radnih kolega...
Pissing je mnogo cesci, nego sto bi se na osnovu prica o njemu, moglo da zakljuci...
 
I, ne ulazeci u to da li se autor ovog topica sali ili ne, ne mogu a da se ne zapitam da li je vecina posjetilaca LJiS-a uopste sposobna da napise normalan komentar o necemu sto se nalazi izvan njihovog svjetonazora...
Stvarno ste dosadni sa tim glupiranjem... Postajte prokleto iritantni!
Kao gomila nedozrelih adolescenata...
Ako se tako osjecate, palite na "Tinejdzere"...
</STRONG>

:shock: Gazdarice skroz sam se posTidela :oops:
:-) ako coVek voli da jede G, ko sme da mu brani :confused:
:| i da pije i da je*e ...
:-? zbUnio me sto je pit'o, pa se zaLeteh
:lol: a mi sa "adolescentskim shVatanjima" kad porastemo, kasce nam se samo...
8-) a mozda i nece ...
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...

Ako ti mi budemo rekli da je to perverzno ti cesh da prestanesh to da radish iako vi uzivate u tome?!?!
 
topmodelsica:
Ako ti mi budemo rekli da je to perverzno ti cesh da prestanesh to da radish iako vi uzivate u tome?!?!
Obrnuto,reci mu da je ok. to sto radi i prestace... :idea: ...btw @gazdarice - ne,ne mislim da se to desava u blizem mi okruzenju...tako da ubuduce kad hoces da izjavis nesto tako uopsteno - prvo razmisli...ili jos bolje,govori u svoje ime...& razmisli o tonu s` kojim se obracas prisutnima - nismo mi ovde zbog tebe i tvog misljenja...Ti si ovde da bi bila redar i cistacica....
 
Gazdarica:
Dobro, a sto vi svi dizete toliku frku...?
Stvarno ste mnogo naivni ako mislite da se to ne desava i u posteljama vasih prijatelja, komsija, radnih kolega...
Pissing je mnogo cesci, nego sto bi se na osnovu prica o njemu, moglo da zakljuci...

I, ne ulazeci u to da li se autor ovog topica sali ili ne, ne mogu a da se ne zapitam da li je vecina posjetilaca LJiS-a uopste sposobna da napise normalan komentar o necemu sto se nalazi izvan njihovog svjetonazora...
Stvarno ste dosadni sa tim glupiranjem... Postajte prokleto iritantni!
Kao gomila nedozrelih adolescenata...
Ako se tako osjecate, palite na "Tinejdzere"...


zar forum ne sluzi da se iznese misljenje o necemu???

inace, moj komsija tuce svoju zenu svaki dan pa isto mislim kao i piskenju u u usta... nek je tuce kad joj lepo i trpi... dakle, van mojih vrata nista me ne zanima sta se desava a kad me pitaju kazem sta mislim... ne vidim sta bi ja radila sad medju tinejdzerima, ja imam vec izgradjen stav i misljenje o zivotu :lol:
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...


O fuuuuuuuuuuuuj .... pa šta si radio sa njenom mokraćom u ustima .. progutao ili :shock:
 
Kratak i jasan odgovor na ovu temu: JESI!!!
2.gif
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...
Toooooooooo CAREEEEEEEE samo napred......ja jos nisam nasao takvu. Sta mislis da uradimo neku pising trojcicu ;-)
 
Btw, za autora...Nisi perverzan...Da insistirash uvek na tome, verovatno bi imao drugachije mishljenje...Ovako, mogu samo da ti pruzim punu moralnu podrshku. Trebate da radite ono shto vama prija, a za to vam nije potreban savet bilo koga od nas...
 
u psihologiji je sve toliko iskomplikovano da verujem da više ni sami psihijatri ne znaju šta je bolesno a šta normalno, a nama ostaje samo da pratimo svoje instinkte. priznajem da sam bila malo šokirana kada sam pročitala, ali kada malo bolje razmislim, ako ste oboje zadovoljni, što da ne?!
a to da li si perverzan, nemoj da pitaš, jer ne postoje kriterijumi za perverziju, sve je stvar subjektivnog mišljenja, a u većini slučajeva stida ili malograđanstva. 8-)
 
Haha, a sta treba da kazemo na sve to? Ne razumem koji je pravi odgovor? Neko pise o tome da mu neko piski u ustima...i mi treba da kazemo, bravo, daso, bajo, izmislio si cudo, kakav sex, kakav dozivljaj??? Sacuvaj me boze. Meni cak i da se desi, i cak da me kojim cudom to napali (mada mi je grozno i odvratno piti neciju mokracu), mene bi bilo stid da o tome pisem sa uzivanjem, kao doticni autor ove teme. A posto sam citala i niz drugih njegovih, zar ne mislite da on malo vise pise gluposti, jer sve teme mu se svode na neko piskanje, lizanje, kakanje... Sve mi to vise lici na neko debelo zajebavanje! Pa nije ni cudo da mi tako odgovaramo - istom merom!
Ako je neko pokazao detinjasto ponasanje, najpre je to uradio autor ove teme, i mnogih slicnih!
 

Back
Top