Da li postujete ili mrzite druge religije i sekte?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Што се тиче хришћанства и паганства могу рећи само једно- кад Сунце изађе фењери се гасе.
Сви смо као мали неконтролисано пишкили и какили у гаће, искрено се надам да су сви учесници у овој дискусији успели да превазиђу тај период у развоју и толико о паганство од мене.

Дита, позиваш се на Библију а немаш појма о основним стварима.
Кажеш да сви људи пре Господа Исуса Христа горе у Паклу јер нису хришћани, е па видиш неће бити да је баш тако.
Колико се ја разумем у оно што ти тврдиш да си пажљиво исчитала, Господ је након распећа сишао у Ад и објавио свима Истину.
Колико се ја разумем у оно што ти тврдиш да си пажљиво исчитала, Господ је дошао да окаје грехе од Адама па на даље, значи нико није изопштен, ни живи ни мртви а то је на снази и дан данас, свако па и упокојени има шансу да се спасе.
Колико се разумем у оно што ти тврдиш да си пажљиво исчитала а може се слободно рећи и у оно што сам ти већ једном написао па си ти, коликом видим, и то веома пажљиво исчитала, православци верују у Тројицу у Јединици.

Обор-кнеже, православље јесте једина истинита Вера у Бога и то сваке године потврђује силазак Светог Пламена у гробу Христовом с тим да нико не сматра да је човек лош ако није упознат са православним практиковањем Вере у Бога а то потврђују и Житије Светих Отаца, сетимо се само Светог Николе и пустињака који је практиковао свој систем молитве.

Није довољно бити декларативно добар човек јер није све добро како нам се чини.
Оспораваш право на борбу за истиниту Веру у Бога а ја ти на то кажем да ко спасава вукове тај и коље јагањце па ти сад види.

И за крај, с правом оспораваш Михајлов приступ материји и ја сам му пар пута скренуо пажњу али имај на уму да ако не ваља попово а оно ваља Божје.
 
[quote="Бл]
Нови подаци говоре да су СРБИ примили ПРАВОСЛАВЉЕ од АПОСТОЛА ПЕТРА И ПАВЛА, а да је Беч из личних користи лагао и фалцификовао подтке да смо примили Православље у 7/8 беку.
А ЈЕРЕС треба САТИРАТИ, а Јеретике треба подучити и показати им да нису у праву.[/quote]

Нови подаци говоре да су СРБИ примили ПРАВОСЛАВЉЕ од АПОСТОЛА ПЕТРА И ПАВЛА,
:lol: :lol: :lol:
zna se da je pravoslavlje samo sekta rimokatolicke crkve a rimokatolicka sekta jer se odvojila od pravog hriscanstva.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top