Da li postoji "loš dan" (za sve)?

Nocas je, valjda, bio pun mesec....i to utice na ljude da se neprijatno osecaju.
Ne osećam se neprijatno , možda nekome smeta , ne kažem .
.Kao što mnogi zaziru od grmljavina ,a ja ih obožavam..

Nem' pojma sta to znaci, mislim da sam potpuno neosetljiv na sva nebeska desavanja, ali....ko zna...
Probaj da posmatraš duže pun mesec...
 
Danas sam se zapitao naglas sam sa sobom koja je planeta u kojoj kući, veze nemam sa tim ali današnji dan je bio katastrofalan, meni lično tragikomičan, a gde god sam se zatekao apsolutno svuda su bile neke razmirice, pa sam pomislio da je do rasporeda planeta jer je dan bio zona sumraka.

Postoje li takvi dani, jel' ovo moguće?
Postoji.Pre neki dan mi je bilo doslo da puknem i sreca je sto nisam mogao otici u jednu ustanvu,jer bi napravio haos,a posle zavrsio u zatvoru.Toliko nepravde,ne mogu da verujem sta se desava.Covek treba u neke ustanove da udje sa mitraljezom i da izruci ceo onaj dugacki sarzer i kada ga isprazni neka ga vode gde hoce,pa cak i nek pucaju.Toliko mi je bilo sve jedno da sam zaboravio na celu porodicu.
 
Ja volim pun mesec,On me ispunjuje.
Jel tako Katolici racunaju Uskrs, kad je pun Mesec?

Danas sam se zapitao naglas sam sa sobom koja je planeta u kojoj kući, veze nemam sa tim ali današnji dan je bio katastrofalan, meni lično tragikomičan, a gde god sam se zatekao apsolutno svuda su bile neke razmirice, pa sam pomislio da je do rasporeda planeta jer je dan bio zona sumraka.

Postoje li takvi dani, jel' ovo moguće?
Okolnosti mogu uticati da ljudi budu nervozniji.
 
Danas sam se zapitao naglas sam sa sobom koja je planeta u kojoj kući, veze nemam sa tim ali današnji dan je bio katastrofalan, meni lično tragikomičan, a gde god sam se zatekao apsolutno svuda su bile neke razmirice, pa sam pomislio da je do rasporeda planeta jer je dan bio zona sumraka.

Postoje li takvi dani, jel' ovo moguće?
Saturnov dan a Saturn je štetna planeta + numerološki,dan je takođe pod uticajem Saturna i Mjeseca na tzv spaljenom putu(15°♎-15°♏)
16.4.2022.= 2+6=8

Kad se tome doda da je bio 15.dan od mladog Mjeseca koji lako izvlači ono najgore iz nas onda nije čudo da si bio svjedok neprijatnih događanja.
 

Back
Top