Да ли подржавате ово у школама?

Забранити. Баш како је забрањено политичко деловање.
Ако је забрањена сексуална дискриминација, недопустиво је да стрејт људи буду обележени и дискриминисани као мање вредни, затуцани традиционалисти.
Кад би стрејт људи стали на улаз школе са паролама које јасно позивају да будеш стрејт, дигло би се и шуто и рогато да објасни како тиме угрожавају права деце.
Ови не угрожавају права деце, само им отварају нове видике и индоктринирају.
И сад чекам да се нађе неко паметан и каже ми како они само кажу Буди ти...па што онда нису дошли у оделима, него као пајаци натакарили дугине боје на себе?
 
Забранити. Баш како је забрањено политичко деловање.
Ако је забрањена сексуална дискриминација, недопустиво је да стрејт људи буду обележени и дискриминисани као мање вредни, затуцани традиционалисти.
Кад би стрејт људи стали на улаз школе са паролама које јасно позивају да будеш стрејт, дигло би се и шуто и рогато да објасни како тиме угрожавају права деце.
Ови не угрожавају права деце, само им отварају нове видике и индоктринирају.
И сад чекам да се нађе неко паметан и каже ми како они само кажу Буди ти...па што онда нису дошли у оделима, него као пајаци натакарили дугине боје на себе?
LGBT nije opredeljenje....to je religija....
 
Више је секта.
Опасни новци се ту врте. И имаш две сорте, оне који згрћу паре и корисне идиоте населе на пропаганду. А нормални хомосексуалци их се стиде ни криви ни дужни.
 
Не морају ни да се стиде, довољно је да се не диче нечим што је небитно. А занимљиво је то што се увреде када се спомене болест, баш ти који су пуни толеранције за све, као да је болест срамота и увреда.
Putin gresi kad kaze da je to bolest i da je treba leciti. To je pokvarenost, ravno kriminalu i u zakon treba uneti kaznu za ispoljavanje tih svojevoljno prihvatenih "zapadnih vrednosti".
Uostalom, obracun sa tim problemom je ustvari obracuna sa zapadom jer kako mi se cini, ta posast je u samom epicentru zapadne ideologije i NWO.
 
Odavno sam govorila da ce ovako agresivnom popularizacijom jednog dana biti sramota biti strejt...
Dolazi to vreme...
Jednog lijepog dana ćemo mi pravoseksualci paradirati a ovi LGBTPQ +, - ištosvene će nas gađati kamenjem i trulim voćem.

Ovo što rade djeci je strahota. Gdje su sad organizacije za zaštitu prava djece?
Istureno odeljenje katoličke crkve
Kakva te Katolička crkva spopala? Katolik sam i dobro znam da je stav katoličke crkve o ovom pitanju jednak stavu Pravoslavne crkve. I jedna i druga Crkva naučavaju da je homoseksualnost smrtni grijeh.
 

Back
Top