Da li mozete da zamislite Srbina homoseksualca na celu hrvatske vlade???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
не обазири се на шабана
бтв мрмот има веће шансе:rotf:

- - - - - - - - - -

мрмот има веће шансе

što kaže jedan korisnik ovde na forumu,kada su Srbi u pitanju tu su svi hrvati kao jedan u toj mržnji prema svemu što je srpsko,kako pre pre tako i danas
 
nema veze da li će kod nas na čelu vlade biti pheder,vi već imate pederušu,vodite 1:0,nadam se da uskoro povećavate rezultat,:hahaha:

- - - - - - - - - -

što kaže jedan korisnik ovde na forumu,kada su Srbi u pitanju tu su svi hrvati kao jedan u toj mržnji prema svemu što je srpsko

zajedničkim snagama
naprijed brigadama,
protiv četnika,
:D
 
nema veze da li će kod nas na čelu vlade biti pheder,vi već imate pederušu,vodite 1:0,nadam se da uskoro povećavate rezultat,:hahaha:

- - - - - - - - - -



zajedničkim snagama
naprijed brigadama,
protiv četnika,
:D

prvi gerilski pokret u okupiranoj Evropi su bili četnici Draže Mihailovića
Ebo vas crveni ustaša josip koji je stavio znak jednakosti između četnika i ustaša samo da bi oprao svoje hrvatske ortake ustaše
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita

Е свашта, мајко моја...... па деда јој је 'рват..... и отац јој је 'рват син деде и бабе... и чим јој је отац 'рват - и она је 'рватица... носи њихово презиме... презиме по деди и оцу - а не по баби или мајци..... може она да се зеза и да изјави да је Српкиња..... има на то право по закону... исто и ја могу значи да кажем да сам Кинез иако се из авиона види да нисам......:cool:

I sta onda ako je i Hrvatica?

Da li to znaci da neko ko je Hrvat, rodjen u Srbiji ne moze biti na politickim funkcijama?

Sada moderatori ne primecuju da je ovakvo isanje DUBOKO ANTIUSTAVNO jer u Ustavu pise....Sta pise i prvom clanu Ustava Srbije?

ДоклеН ћеш, бре, да се бламираш Блајби.... треба да промениш ник у Блајмара уместо Блајби... па шта сам ја то "противуставно" написао ------- јбт..... стварно ниси нормалан.......

а сада одговор:
Неко ко је 'рват а рођен је у СРбији НАРАВНО МОЖЕ ДА БУДЕ НА ПОЛИТИЧКИМ ФУНКЦИЈАМА АЛИ ПО СВОЈИМ РЕЗУЛТАТИМА РАДА И ПРЕМА СВОЈОЈ ДОКАЗАНОЈ СТРУЧНОСТИ - А АКО ЈЕ НЕКОМЕ ГЛАВНИ АДУТ ТО ДА ЈЕ 'РВАТ или ЛЕЗБИЈКА - Е ОНДА НЕ МОЖЕ..... НЕ МОЖЕ и НЕ МОЖЕ...... то нису препоруке за најзначајнију политичку функцију од које зависи живот
7,000 000(СЕДАМ МИЛИОНА) људи.........
 
Ова тема је на првом месту бесмислена и заправо нема никакву политичку димензију ни у увдном посту сем завиривања преко туђег плота и пљувања.
Мада се не слажем са са Блајбијевим ставовима и коришћењем ове теме у сасвим другачијем смислу од онога који је у наслову, мислим да ова тема тема заслужује
Кључ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top