Da li možete da budete prijatelj sa bivšim?

Cekaj bre na kraju si upoznao nekog lika? Nista ne kapiram.. prica je konfuzna do jaja. Jel si ti bi ? Sori na diskretnom pitanju ali bi da skapiram ovo napisano
jesam bi...a priča jeste konfuzna ali radi se o jednoj od najzdravijih veza koje sam imao...To je bio bivši...iz nekih razloga nije funkkcionisalo prvi put...drugi put jeste i to jako dobro dok neka osoba za koju sam bio ubeđen da mi misli dobro nije krenula da me huška da se osećam nezadovoljno i preuveličala značaj te blage ljubomore...Inače mene ljubomora kod partnera pomalo plaši zbog nekih loših iskustava i generalno nije teško da mi neko probudi sumnje i strahove da će prerasti u nešto nezdravo ako je ima
 
Psiholozi su zaključili da ako možete da budete prijatelj sa bivšim (partnerom) onda ga ili i dalje volite ili ga niste nikada voleli.

Hm?

newFile.jpg

Opcije su dakle

  1. Mogu da budem prijatelj i nakon raskida jer
    • a.) još uvak ga/je volim
    • b.) nikad ga/je nisam voleo/la
  2. Nema teorije da budemo prijatelji
Mislim da sam na 1/b.
Nikad ni jednu nisam voleo ali volim samo svoju decu :ok:
 
Psiholozi su zaključili da ako možete da budete prijatelj sa bivšim (partnerom) onda ga ili i dalje volite ili ga niste nikada voleli.

Hm?

newFile.jpg

Opcije su dakle

  1. Mogu da budem prijatelj i nakon raskida jer
    • a.) još uvak ga/je volim
    • b.) nikad ga/je nisam voleo/la
  2. Nema teorije da budemo prijatelji
Gluposti , imali smo neke lijepe trenutke ali nismo jedno za drugo zasto ne bi mogli biti prijatelji ? Ne moramo biti prijatelji koji se cesto vide ali u mom slucaju ne moze ni jednom godisnje , seljacka posla.
 
Psiholozi su zaključili da ako možete da budete prijatelj sa bivšim (partnerom) onda ga ili i dalje volite ili ga niste nikada voleli.

Hm?

newFile.jpg

Opcije su dakle

  1. Mogu da budem prijatelj i nakon raskida jer
    • a.) još uvak ga/je volim
    • b.) nikad ga/je nisam voleo/la
  2. Nema teorije da budemo prijatelji
Prijatelji?Nema sanse.
Da su odnosi bili kako treba, ne bi bili bivsi.
Poznanici, da ali prijatelji nema sanse. Ko bi jos zvao bivsu ili bivseg u 2 ujutro ako mu nesto zatreba?:think:
 
Psiholozi su zaključili da ako možete da budete prijatelj sa bivšim (partnerom) onda ga ili i dalje volite ili ga niste nikada voleli.

Hm?

newFile.jpg

Opcije su dakle

  1. Mogu da budem prijatelj i nakon raskida jer
    • a.) još uvak ga/je volim
    • b.) nikad ga/je nisam voleo/la
  2. Nema teorije da budemo prijatelji
ako sam kresao neku nikada je ne mogu gledati kao prijateljicu.
 
Verovatno sam ga nekako volela jer sam bila s njim...jel...
Al čim više nisam znači da nešto nije bilo kako treba i da sam prestala da ga volim ili nešto drugo...treće...ali ako ga ne volim kao osobu s kojom želim biti, jelte, intimna...ne znači da ga više ne volim kao čoveka..
Zar ne?
Mislim ako me razumeš!

Isto je i kod mene tako.
 
ako sam kresao neku nikada je ne mogu gledati kao prijateljicu.
nemoguca su prijateljstva muskarca i zene. Kad tad priroda izadje na videlo.
Uostalom, prijateljstvo izmedju coveka i zene je uvertira u ljubavnu vezu.........samo, neki stanu na pola puta a neki zavrse do kraja taj prirodni proces.
Pored lepog izražavanja, deluje mi da ti iskazi nisu u skladu.
 
Lepo od tebe.

Zavisi kakve su bile i kako se sve završilo.
Bile su super
Svaka na svoj način
Sa jednom je bilo mnogo čupavo i grozno ponekad ali je ona majka mog deteta, i kad sam prevazišao neka stanja i bes, shvatio sam da je u suštini dobra osoba ali nismo par, i želim joj sve najbolje zaista.
 
Psiholozi su zaključili da ako možete da budete prijatelj sa bivšim (partnerom) onda ga ili i dalje volite ili ga niste nikada voleli.

Hm?

newFile.jpg

Opcije su dakle

  1. Mogu da budem prijatelj i nakon raskida jer
    • a.) još uvak ga/je volim
    • b.) nikad ga/je nisam voleo/la
  2. Nema teorije da budemo prijatelji
A psiholozi glupi kao kuuurac pa nemaju pojma da naprave razliku izmedju voleti nekog I biti zaljubljen u nekog?
 

Back
Top