Da li mi je pristup odredjenom sajtu zabranjen?

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Cesto sam koristio jedan sajt preko komp u firmi.Poslednjih dana imam problem,naime kada hocu da odem na taj sajt npr preko googla desi se da googl izbaci ponudu ali kada hocu da kliknem na taj sajt nesto u komp pocne da zuji i ekran se zamrzne i blokira se mis i tastatura.Onda moram da iskljucim komp da bih mogao ponovo da ga koristim.Pri upotrebi ostalih sajtova i internera nemam problema.Da li je to znak da mi je ovaj sajt od strane administ u firmi zabranjen?Molim za savet.
 
Moze biti milion uzroka.Pocevsi od toga da se desilo slucajno...onda da je mozda problematican recimo flash palyer koji je potreban da bi prikazao deo sadrzaja te stranice...blokira i moras resetovati komp...I tako sve same predpostavke..mozda je hard dotrajao i to prilicno (bad sektori recimo) i blokira pri pokretanju nekog fajla koji je potreban da bi se otvorila stranica(recimo ako neku sliku preuzima iz kesa ili nesto slicno).Sve je to moguce a koja je verovatnoca zavisi koji je sajt ;)

Dakle reci nam koji je sajt da bi ti mogli pomoci ;)
 
Cesto sam koristio jedan sajt preko komp u firmi.Poslednjih dana imam problem,naime kada hocu da odem na taj sajt npr preko googla desi se da googl izbaci ponudu ali kada hocu da kliknem na taj sajt nesto u komp pocne da zuji i ekran se zamrzne i blokira se mis i tastatura.Onda moram da iskljucim komp da bih mogao ponovo da ga koristim.Pri upotrebi ostalih sajtova i internera nemam problema.Da li je to znak da mi je ovaj sajt od strane administ u firmi zabranjen?Molim za savet.
Moreeeeeeeee , ne kaki!!
A vi ostali , dozvoljavate da vas neko ovako zaebava!
 

Back
Top