Да ли је Тома Николић уцењен од стране запада ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj put se ne mogu sloziti s tobom.Kako moze biti tesko smece i jalova stranka,a ubedljivo najjaca od svih stranaka,sa tendencijom rasta.I najcudnije je to da je upravo kad je dostigao vrhunac i bio nadomak pobede,rasturio stranku.A i svi ti njegovi gubici na izborima su mi nekako cudni.Odavno su kruzile price, kao da radikali ni ne zele da pobede,a to u stvari licno Nikolic nije hteo.

Управо тако, оно што и јесте чудно је то што је у тренутку највећег "усијања" странка која је расла и јачала, у том тренутку је окренуо нову политику и основао своју странку, чиме је извршио разбијање странке коју му је Шешељ дао на руке. То и јесте чудно.
 
Ovaj put se ne mogu sloziti s tobom.Kako moze biti tesko smece i jalova stranka,a ubedljivo najjaca od svih stranaka,sa tendencijom rasta.I najcudnije je to da je upravo kad je dostigao vrhunac i bio nadomak pobede,rasturio stranku.A i svi ti njegovi gubici na izborima su mi nekako cudni.Odavno su kruzile price, kao da radikali ni ne zele da pobede,a to u stvari licno Nikolic nije hteo.

Najjaca je i non-stop ima 30% cak i kada naprave neki korak napred jaci se neka od onih kravetina i nalupa se gluposti i da materijal medijima da ih opet vrate tamo gde su i bili i tako stalno. A to da li Nikolic nije hteo ili radikali .....pa evo sto SRS odustao od svojih amandmana ako su vec govorili da nece odustati i evo sad izglasavaju budzet.To je SRS samo pricaju i nista ne cine....politika Slobodana Milosevica na delu..nesto zapocnu i sve sto zapocnu nikada ne dovrse.
 
Шта ти мислиш да је то неправедан суд за све Србе, али је праведан у Шешељевом случају и да само што га нису пустили?
Ма пруишли су му и рекли "Идеш кући ако уништиш СРС"


Iako rizikujem da me proglase sekijevim simpatizerom sto kategoricki negiram, Aleksandre3, da li ti stvarno mislis da je taj covek kriv za dozivotnu?
Ilinoida, oprosti za spam!
 
Шта ти мислиш да је то неправедан суд за све Србе, али је праведан у Шешељевом случају и да само што га нису пустили?
Ма пруишли су му и рекли "Идеш кући ако уништиш СРС"

То би била каписла за самоуништење. Мислим да није то у питању.
 
Управо тако, оно што и јесте чудно је то што је у тренутку највећег "усијања" странка која је расла и јачала, у том тренутку је окренуо нову политику и основао своју странку, чиме је извршио разбијање странке коју му је Шешељ дао на руке. То и јесте чудно.

Pa nista on nije okrenuo politiku.Politika mu je ista ona koju je vodio i dok je bio u SRS zadnjih godinu-dve....ali video je da pored onih idiota tamo nikada nista nece moci da uradi.
 
Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!z:)

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)
Meni licno bi bila draza ta verzija,mada je Seselj moj miljenik,i da je napravio taj dil,u mojim ocima bi to bilo opravdano,a sa druge strane bi imali nekorumpiranog Nikolica koji ostaje veran dotadasnjim idejama i nacionalizmu,i svi zadovoljni.Medjutim , nazalost,najverovatnije nije tako.
 
Iako rizikujem da me proglase sekijevim simpatizerom sto kategoricki negiram, Aleksandre3, da li ti stvarno mislis da je taj covek kriv za dozivotnu?
Ilinoida, oprosti za spam!

Seselj nije kriv posto taj covek nikad nista uradio nije kao i njegova stranka osim sto je laprdao i to mu je jedini greh.Na zalost od njegovog laprdanja Srbija je imala samo stete.OK je njegovo razmisljanje o hrvatima,siptarima,muslijama....ali ako si politicar to se ne prica javno vec se cuti i radi.
 
Сто му пљоснатих зечева, како се само ја овог нисам сетио!z:)

(Хајде све што си написала пренеси на Војислава Шешеља коме се смеши доживотна, да ли је он као и већина људи у затвору направио неки дил са ЦИА/БНД и домаћим Демократама да он уништи СРС)

z:lol: видиш како сам те предухитрила z;)

Ко то зна да ли је баш "доживотна".....Александре, мислим ипак да није довољно јак мотив да би у позадини свега стојао "шешељ" још мало ће неко рећи да "шешељ ради против самога себе" и да је за то плаћен.....нон-сенс....то су неке друге игре и много веће партије у питању...
 
Управо тако, оно што и јесте чудно је то што је у тренутку највећег "усијања" странка која је расла и јачала, у том тренутку је окренуо нову политику и основао своју странку, чиме је извршио разбијање странке коју му је Шешељ дао на руке. То и јесте чудно.

Nije mu Šešelj ništa dao na ruke.
Šešelj mu je rekao "Vodi stranku dok nisam tu" a svi ostali potčinjeni čim bi toma rekao "Ne" bi trčali u Hag i preskakali Tomu.

Toma je bio čovek koji je imao sve obaveza- ali nikakva prava odlučivanja.
Sve je vodio Šešelj iz Haga.
 
Seselj nije kriv posto taj covek nikad nista uradio nije kao i njegova stranka osim sto je laprdao i to mu je jedini greh.Na zalost od njegovog laprdanja Srbija je imala samo stete.OK je njegovo razmisljanje o hrvatima,siptarima,muslijama....ali ako si politicar to se ne prica javno vec se cuti i radi.
..............mislis ovako kao demokrate.............
 
Nije mu Šešelj ništa dao na ruke.
Šešelj mu je rekao "Vodi stranku dok nisam tu" a svi ostali potčinjeni čim bi toma rekao "Ne" bi trčali u Hag i preskakali Tomu.

Toma je bio čovek koji je imao sve obaveza- ali nikakva prava odlučivanja.
Sve je vodio Šešelj iz Haga.

Па добро ок, ипак му је дао своју странку. Није та странка била лично власништво Николића, већ свих осталих који су заступали идеје предводника те странке. Хоћу да кажем, није морао да РАЗБИЈЕ странку, могао је једноставно да ПОДНЕСЕ ОСТАВКУ.

Нико га није терао да цепа странку. Није требао да цепа странку.
 
..............mislis ovako kao demokrate.............

Прво ПРАВИЛО...озбиљног политичког деловања, или ратовања, шта ти се више свиђа..

....увек радити испод радара, јер иначе, немаш битан ефекат изненађења....
 
Па добро ок, ипак му је дао своју странку. Није та странка била лично власништво Николића, већ свих осталих који су заступали идеје предводника те странке. Хоћу да кажем, није морао да РАЗБИЈЕ странку, могао је једноставно да ПОДНЕСЕ ОСТАВКУ.

Нико га није терао да цепа странку. Није требао да цепа странку.
Da,to i ja kazem
 
Seselj nije kriv posto taj covek nikad nista uradio nije kao i njegova stranka osim sto je laprdao i to mu je jedini greh.Na zalost od njegovog laprdanja Srbija je imala samo stete.OK je njegovo razmisljanje o hrvatima,siptarima,muslijama....ali ako si politicar to se ne prica javno vec se cuti i radi.
Po milioniti put, a biće i milijarditi, dok najzad preostalim ljubiteljima šešeljuge ne dođe iz doopeta u glavu: On to nije radio slučajno, već kao svesni antisrpski plaćenik, amerski (i ostalih naših neprijatelja) čovek. A i stavovi o musl, hrv. itd, su mu, zapravo - antisrpski, jer su išli najviše na štetu - nama Srbima.
 
Прво ПРАВИЛО...озбиљног политичког деловања, или ратовања, шта ти се више свиђа..

....увек радити испод радара, јер иначе, немаш битан ефекат изненађења....

Ma to je meni jasno,al pitanje i dalje stoji...............jel to rade demokrate,ili neka druga stranka................na momente sam pomislila da bi to bilo moguce,ali vlast koja unisti svoju vojsku sigurno ne radi ispod radara,a iznenadjenja moze biti,ali neprijatnog
 
Ma to je meni jasno,al pitanje i dalje stoji...............jel to rade demokrate,ili neka druga stranka................na momente sam pomislila da bi to bilo moguce,ali vlast koja unisti svoju vojsku sigurno ne radi ispod radara,a iznenadjenja moze biti,ali neprijatnog

е сада, о демократама, могу хиљаду година...да су уништили војску, можда јесу неке сегменте, али има и добрих момената.
Није Војска, мал залогај, па се није дала..да су покушали јесу....
Да демократе, уништавају Србију, то је тачно, али више својим незнањем,и шлихтањем западу него и што желе!
 
ILI SIGURNO ih toliko interesujemo da su cak i imena ubacili koja ih i neinteresuju.Ovde se prave vesti udarne a mi smo samo da bismo popunili neku rupu a dali se neko zove Marko ili Janko to je za njih neinteresantno oni samo znaju da je tamo neki srbin i to je to.
Oni neznaju ni gde je Srbija sto bi znali ista i o imenima ha ha ha...shvatas! NEINTERESANTNO cisto reda radi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top