Da li je ovo tacno?

Baby Kate:
Nemoj da te mrzi...mozes samo u kratkim crtama.
Mene bas to zanima.
Dakle, koji su to raznorazni razlozi zbog kojih se MORAS sminkati uvece?




Alkohol, plesanje, vrucina u nekoj prostoriji podrazumeva crvenilo u licu -> puder. Ako stavim puder, stavim i ostatak sminke: maskara, senka, karmin...
 
sorry ali ja se nikad nikom prvi ne obracam na pp, ali zato svakome uredno odgovorim ;)
Bash bih voleo da cujem ko to uci lakoverne devojke da skromnost nije vrlina :razz:
btw. da si inteligentna ne bi trebali drugi da ti govore da li je skromnost vrlina ili ne, sama bi to provalila ;)
pozz
 
U zadnje vreme sam upoznao dosta strankinja'.
Primetio sam da su mnogo finije od nasih.
Zajednicko im je sa nasima da vole balet operu itd. s tim sto strankinje vise cene muskarca i zele da zadovolje i neke njegove potrebe a ne samo svoje.
Cilj je bliskost a ne igranje i to one ajko dobro znaju.

Ps:Jesi li ti ikada isla na balet ili operu?
Slazem se da je klasicna muzika daleko daleko bolja od svih vrsta muzike.
Ali
 
Sve devojke se sredjuju iskljucivo zbog momaka,ne primecuju oni sitnice,ali kad se sve to spoji dobijes ribu koja dobro izgleda,valjda,i to je ono sto muskarac vidi sigurno.Da nema muskaraca ne bi se sigurno tripovala da istrcis u trenerci i papucama nenasminkana do prodavnice.... :razz:
 
lara#1:
Moj komentar se odnosio na postavljenu temu. Tvoj dugacki post sam tek sad procitala. S tim u vezi - ja se sredjujem prvenstveno za sebe pa onda zbog drugih. Naravno kod kuce nisam nasminkana, ali sam casual obucena - al i dalje sexy, svrati pa se uveri ako ne verujes :)
I to pre zbog zena bih se sredjivala nego zbog muskaraca - mi bolje uocavamo dobre i lose stvari (sto se spoljasnjosti tice) i kod nas i kod vas muskaraca.


Tokom veceg dela godine(izuzev zime) izgledam isto i u kuci i napolju
(sorc+majca+sandale tako mi je najprijatnije i najjednostavnije).
 
Loop, dušo, pa ti si se baš primio na ovoj temi! ;)
@ halina...samo se ti našminkaj i kada ideš da baciš smeće, nikada ne znaš odakle može da izleti mr. Pravi...onaj, koji liči na Bred Pita...ne slušaj loop-a, znam da voli našminkane devojke, i to od sabajle, samo se folira! :-D
 
Ne,meni je prodavnica preko puta zgrade na svu srecu :razz: pa mogu bez senke i ruza :razz: .dobili biste najtacniji odgovor kada biste zatvorili na jedan dan sve muskarce u kucu,iznenadili bismo se koliko ruznih devojaka ima na ulicama nasih lepih gradova ....isela...........
 
Ava G.:
.........P.S.OVO NIJE MOJA ZEMLJA,OVO NIJE MOJ SVET,a ionako palim odavde ,uskoro, kod buraza...


Jbte, samo jedna reč, samo jedna ...

DA, ovo nije tvoja zemlja i nemaš nikakvog prava da pričaš o Patrii, jer ti po osećanju pripadnosti ovde nikada nisi stanovala.
Želim ti srećan put u inostranstvo, zavisi u koju državu putuješ, tako će se prema tebi i odnositi. Nadam se, takođe, da ćeš tamo pokušati i da ostaneš za stalno. Svet je unifikovan po pripadnosti, ali to tebi tek treba da postane jasno.
Sa svim ostalim se slažem, osim što je u Blow UPu poenta da ljudi nikada ne obraćaju stvari na sitnice, iako su one ključ za čitanje nesporazuma i razrešenje stvari. Kada se stvari koje posmataramo UVEĆAJU, one ne nestaju - jasnije se vide...
 
HeBePoBaTaH_:
Jbte, samo jedna reč, samo jedna ...

DA, ovo nije tvoja zemlja i nemaš nikakvog prava da pričaš o Patrii, jer ti po osećanju pripadnosti ovde nikada nisi stanovala.
Želim ti srećan put u inostranstvo, zavisi u koju državu putuješ, tako će se prema tebi i odnositi. Nadam se, takođe, da ćeš tamo pokušati i da ostaneš za stalno. Svet je unifikovan po pripadnosti, ali to tebi tek treba da postane jasno.
Sa svim ostalim se slažem, osim što je u Blow UPu poenta da ljudi nikada ne obraćaju stvari na sitnice, iako su one ključ za čitanje nesporazuma i razrešenje stvari. Kada se stvari koje posmataramo UVEĆAJU, one ne nestaju - jasnije se vide...
To sto si podvukao crvenim je par godina spavalo u vreci po inostranom fakult. i bibliotekama i ispljuvalo krv,znoj i suze da bi dobio "******* PhD"outside........Tako da znam i dobru i tesku stranu....,ali to nije predmet ove diskusije,i ne verujem da ikog zanima;jer ovde se prima sve od zajebancije do kontemplacije;a malo od onog istinskog zivota,akcije i stalne borbe...ma i sta ovo kucam,nije forum mesto;a i ne bih da zivot menjam surogatom ,a ovaj brod sve vise zanosi na tu stranu...Pozdrav tebi HeBe(like your style),ali meni je odavno sve jasno........
 
Sunce Ta:
Sredis se a on ne primecuje ako je nesto novo ni ako si se ti nasminkala, a hoces da lepo izgledas zbog sebe, drugih ali poprilicno i zbog njega, jer njemu tako divno stoji džemper (farmerke ili odelo ili kravata...) koje ste zajedno izabrali, i srecna si sto je on lep i visok, sredis se i lepi ste zajedno, ali IZLUDI TE STO NE ZNA D AJE TO POTPUNO NOVA HALJINA, I STO ZA SVAKI SAVET KOJI TRAZIS KAZE: DUSO TO TI DIVNO STOJI, A NIJE NI POGLEDAO KAKO TREBA,hoce samo da te otkaci.
Ej, jesi li ti moj klon? Ne mogu da verujem. Od reci do reci!!!!
(cak i ona tvoja uvodna prica, i on ima dzemper koji mu dobro stoji, i visok je i lepi smo zajedno....)
Vrhunac je bio za njegov rodjendan.... Obukla sam novi kompletic, a on meni: "To si vec ranije nosila, je li tako?" :shock:
 
sensual:
hhahahaha
sada sam procitala nesto sto bi bilo prilicno okrutno za neke gospodje i gospodjice ;)
naime:
Kada se doteruju da bi se dopale muškarcima,zene rade ono što one veruju da je muškarcima privlačno. Tako će se našminkati (primećuju muškarci šminku, ali im nije toliko bitna). Oblače lep donji veš (muškarci ga uopšte konstatuju samo ako im je ženski donji veš fetiš). Sređuju frizuru, koju muškarci uopšte ne primećuju - oni vole da je ženska kosa duga i bujna i prijatna na dodir, ostalo je nebitno. Izlažu se ne uvek prijatnim tretmanima da bi se oslobodile celulita (koji muškarci i ne primećuju) i onoga što smatraju viškom kilograma (a muškarci vole obline).

ovaj...is that true?
p.s.uvod u ovo gore-cisto da se zna :twisted: !Kada se žene udešavaju, one to rade prvenstveno zbog sebe - bolje se osećaju doterane nego nedoterane (naravno, individualno je koliko će se tačno žena udešavati i s kakvim izgledom će se osećati doterano). Nakon udešavanja za sebe, dolazi udešavanje za druge žene, to jest, takmičenje s drugim ženama - koja je lepša, doteranija, namirisanija, privlačnija, poželjnija... Tek na trećem mestu je doterivanje da bi se dopale muškarcima.

Zena se doteruje da bi bila lepa.
 
Istina je :muskarci ne primecuju detalje.Nikad nece zapamtiti kakvu ste majicu obukli da li je ovakva ili onakva imala ove ili one boje,da li ste stavili minjuse ili ne,....i jos hiljadu stvari,ali obracaju paznju na zensko kao celinu jer vi cete mu se u tom trenutku sa tim sto ste u kombinovali na sebi njemu da zapadnete za oko jer stvarno super izgledate.Ne zbog nove majice ili frizure,vec kao cela pojava.
Muski mozak je cudna masina
Ja sad ovde prosipam pamet ko da sam rekla nesto sto se vec ne zna;)
Istina je takodje kako je vec receno da se sredjujemo prvenstveno zbog nas samih jer se mi tad osecamo bolje i zenstvenije.
Ne sredjujemo se da bi se dopali muskarcima-ne mozemo se svakom muskarcu dopasti i ako smo sredjene,i picnute.
 

Back
Top