Da li je neko napokon pokrenuo Chaos Theory???

Evo resenja koje radi,i ne treba da se cupaju kablovi (NAPOMENA: Ovo je radilo kod mene):

Uputstvo za startovanje igre
Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
Prekopirajte foldere SFCure i SFNightmare i fajlove SCCT.mds i SCCT.mdf sa DVD-a na Hard Disk.
Uđite u folder SFDrvRem na DVD-u i dva puta kliknite na fajl sfdrvrem.exe. Zatim resetujte računar.
Instalirajte program Alcohol 120% sa DVD-a tako sto ćete ući u folder Alcohol 120% 1.9.5 Build 3105 i dva puta kliknuti na fajl setup.exe. Po zavrsenoj instalaciji resetujte računar.
Kada se podigne sistem prekopirajte fajl patch_3105.exe iz foldera Alcohol 120% 1.9.5 Build 3105 na DVD-u u folder gde je program instaliran na Hard Disk-u. (Ako u toku instalacije niste sami odabrali gde da se program instalira on je instaliran na: C:/Program Files/Alcohol Soft/Alcohol 120)
Dva puta kliknite na fajl patch_3105.exe na Hard Disk-u. U prozoru koji će se pjaviti kliknite na dugme Patch. Kada se pojavi tekst "FINISHED" kliknite na dugme Exit.
Startujte program Alcohol 120% preko ikonice na desktopu. U donjem delu prozora kliknite desnim dugmetom na (X:) SCSIVAX DVD/CD-ROM(0). U meniju koji će se pojaviti kliknite na Mount Image. U prozoru koji će se pojaviti nađite fajl SCCT.mds koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk i kliknite na Open. Zatim instalirajte igru.
Udjite u folder SFCure koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk i dva puta kliknite na fajl sfafsb.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na Install SFcure driver. U sledećem prozoru koji će se pojaviti kliknite na YES. Zatim resetujte računar.
Udjite u folder SFNightmare koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk. Dva puta kliknite na fajl SFNightmare.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na opcije DISABLE NODE, DISABLE CD i DISABLE ch2.
Ponovo uđite u folder SFCure i dva puta kliknite na fajl sfafsb.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na Start SFAFSB.
Kada ste sve uradili možete da startujte igru.
Napomene:
Kada zavrsite igranje kliknite na opcije ENABLE CD, ENABLE NODE i ENABLE ch2 da bi osposobili CD/DVD-Rom uradjaje na sistemu.
Igra neće raditi preko Daemon Tools-a ili starije verzije alkohola.
 
Ma ja sam skinuo igricu sa neta, crack sam naknadno skinuo i probao ovde sve navedene varijante i opet nista. U stvari, uspeo sam samo jednom da je pokrenem, ono kad cucis u mraku pored nekog stenja na obali , pa sam sav radostan prekinuo igricu i probao ponovo da je pokrenem, da proverim, ali vise jok! Non-stop posle provere CD-a ( traje oko 3-4 min) prijavljuje pogresan serijski broj. Probao sam 5-6 ali ne vredi. Sve ovo sam porobao na poslu, na dva racunara, jedan Win XP SP 1 a drugi SP2 i nista. Cupao sam i kablove i opet nece. I sa najnovijim Alcoholom i Daemonom 4.0 i nista. Nisam samo siguran koju verziju igrice sam skinuo jer sam procitao na nekim Hrvatskim forumima da je igricu za Evropsko trziste dosta teze pre**bati od one za Americko trziste.

Evo kako se Hrvati snalaze:

"Dakle sa interneta skinete image 4,400MB ... dam vam torrent na PM...
al u biti na isohunt-u se sve da naci...

kad skinete image, skinete si i StarFuck...
mountujete image u najnoviji Daemon i instalirate igru... nakon instalacije skinete mini image, i mountujete ga u Daemon i sa StarFuckom 0.82 stavite razaranje zastite na agressive mode za StarForce 3.4.63... i pokrenete igru...
ako vam se igra pokrene, super, imate US igru, sve će radititi kako treba, no ako imate EU verziju igre, morate uraditi sljedeće:

kupiti USB2.0 to IDE kabel.. kosta od 10-20 kuna... i spojii svoj DVD rom ili DVDRW na njega , a sve ostale ide kablove koji idu na optičke uređaje poiskapčati...
snimiti 4.400MB veliki image na najfiniji DVD (Traxdata ili Arita) i snimati ga što manjom brzino sa Alchoholom i uključenom RPMS opcijom...

nakon snimanja kad stavite taj DVD u vaš DVD rom koji je spojen na USB2IDE kabel, komp će misliti da je unutri originalni DVD (zato što s epreko tog kabla ne šalju fizička svojstva dvd-a koji je umetnut...

To je jedna od velikih propusnosti StarForcea...
btw, ni slučajno ne instalirati 1.2 Patch za Splinter Cell jer je u njemu ova greška ispravljena..."
 
EJ BRE LJUDI STO KOMPLIKUJETE VISE .... IDE NORMALNA INSTALACIJA , KAD TO ZAVRSI , PREKOPIRAS IMAGE NA HARD ... ISKOPCAS NAPAJANJE SA DVD , STARTUJES IGRU preko DAEMON TOOLSa pokrenes onaj image sa harda, UNESES CD KEY I IGRAS !!!!!

Te postupak ovaj za DISABLE to ovo te ono , JA SAM ZAVRSIO SUFFERING koji ide na isti fazon , evo vec sam presao par misija u SPLINTERU , a vi se ovde prepirete sta i kako ... zavrsis igricu , pa onda pricate o postupku ... moj postupak je stao u 2,5 reda i svima radi !!!!
 
Kum Ruzvelt:
CUPAO KABLOVE , KRENUO IMAGE PREKO DAEMON TOOLSa - I NEEECCCEEEEEEEE!!!!
Ne sumnjam da kod tebe radi, ali je ocigledno da nemamo svi iste verzije igrice pa kod nekog zeza a negde ne...


BAS MI JE ZAO , EVO OVU VERZIJU KOJU JA IMAM KUPLJENA JE NA ULICI U ZEMUNU I TO SKORO POSTO JE SKORO IZASLA IGRA KOJA SE NORMALNO STARTUJE , JER PRETHODNA VERZIJA JE NESTO KOCILA ... PA JE NAJVEROVATNIJE DA IMATE ONU 1 VERZIJU !!!!!
 
ShadowRider:
Evo resenja koje radi,i ne treba da se cupaju kablovi (NAPOMENA: Ovo je radilo kod mene):

Uputstvo za startovanje igre
Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
Prekopirajte foldere SFCure i SFNightmare i fajlove SCCT.mds i SCCT.mdf sa DVD-a na Hard Disk.
Uđite u folder SFDrvRem na DVD-u i dva puta kliknite na fajl sfdrvrem.exe. Zatim resetujte računar.
Instalirajte program Alcohol 120% sa DVD-a tako sto ćete ući u folder Alcohol 120% 1.9.5 Build 3105 i dva puta kliknuti na fajl setup.exe. Po zavrsenoj instalaciji resetujte računar.
Kada se podigne sistem prekopirajte fajl patch_3105.exe iz foldera Alcohol 120% 1.9.5 Build 3105 na DVD-u u folder gde je program instaliran na Hard Disk-u. (Ako u toku instalacije niste sami odabrali gde da se program instalira on je instaliran na: C:/Program Files/Alcohol Soft/Alcohol 120)
Dva puta kliknite na fajl patch_3105.exe na Hard Disk-u. U prozoru koji će se pjaviti kliknite na dugme Patch. Kada se pojavi tekst "FINISHED" kliknite na dugme Exit.
Startujte program Alcohol 120% preko ikonice na desktopu. U donjem delu prozora kliknite desnim dugmetom na (X:) SCSIVAX DVD/CD-ROM(0). U meniju koji će se pojaviti kliknite na Mount Image. U prozoru koji će se pojaviti nađite fajl SCCT.mds koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk i kliknite na Open. Zatim instalirajte igru.
Udjite u folder SFCure koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk i dva puta kliknite na fajl sfafsb.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na Install SFcure driver. U sledećem prozoru koji će se pojaviti kliknite na YES. Zatim resetujte računar.
Udjite u folder SFNightmare koji ste sa DVD-a prekopirali na Hard Disk. Dva puta kliknite na fajl SFNightmare.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na opcije DISABLE NODE, DISABLE CD i DISABLE ch2.
Ponovo uđite u folder SFCure i dva puta kliknite na fajl sfafsb.exe. U prozoru koji će se pojaviti kliknite na Start SFAFSB.
Kada ste sve uradili možete da startujte igru.
Napomene:
Kada zavrsite igranje kliknite na opcije ENABLE CD, ENABLE NODE i ENABLE ch2 da bi osposobili CD/DVD-Rom uradjaje na sistemu.
Igra neće raditi preko Daemon Tools-a ili starije verzije alkohola.

mA sve sam lepo uradio ko sto si napisao, ali ne lezi vraze kaze da cd key nije dobar i da ubacim cd sa pravim cd key-em!!! Sta da radim?!
 

Back
Top