Da li je moguce...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
...Da neki ljudi dodju na forum i na svakoj temi postuju, i kad pogledas poslednji odgovor, vidis na svim temama jedno ime...

Da li su ti ljudi bas toliko svestrani da mogu i hoce o svemu da pricaju, ili su jednostavno toliok dokoni, i hoce posto-poto da se svadjaju sa nekim, i traze kavgu...

Ako iskljucimo napaljene klince kojim to brzo dosadi to su uglavnom stariji ljudi oko 30g kojima to stvarno ne prilici, pa navodi nautisak da im treba profesionalan pomoc...

Ili jednostavno samo zele da postanu urednik foruma, i da onda mogu da zive svoje najludje cyber fantazije... Daleko od realnosti sa kojom odavno nemaju dodira... :roll:

Алексеј, ако се још увек питаш, да ти припомогнем.

GoldenLady:
Hajde malo da raspravljamo o tipovima iz NS.
Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO :) , A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
Sta vi mislite o tome?
Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS :) pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
Kakve tipove volite?
Na sta obracate paznju AKO vam neko konacno pridje?

Да ли ти је сада јасно? :wink:
 
@storm...

Ah zar sam i mogao ocekivati nesto drugo od osobe koja se zali kako joj niko ne prilazi (svidjanje nije obavezno, hahaha kava glupost!) , pitam se zasto, haha! :wink:

Sad mi je jasnije, hvala. :wink:
 
Aleksej_BASO:
...Da neki ljudi dodju na forum i na svakoj temi postuju, i kad pogledas poslednji odgovor, vidis na svim temama jedno ime...

Da li su ti ljudi bas toliko svestrani da mogu i hoce o svemu da pricaju, ili su jednostavno toliok dokoni, i hoce posto-poto da se svadjaju sa nekim, i traze kavgu...

Ako iskljucimo napaljene klince kojim to brzo dosadi to su uglavnom stariji ljudi oko 30g kojima to stvarno ne prilici, pa navodi nautisak da im treba profesionalan pomoc...

Ili jednostavno samo zele da postanu urednik foruma, i da onda mogu da zive svoje najludje cyber fantazije... Daleko od realnosti sa kojom odavno nemaju dodira... :roll:

Sta ti mislis goldenka?

8)
 
DOKONI UM:
krvolok:
mens:
Dobro dosao, dokoni!
vidis sta si sve propustio??? :shock:
obrati paznju na temu "Toalet...", neodoljiva je...... :D
A šta ga ti, odmah s' vrata, teraš u KLOZET !!! :shock:
Pametan je on, neće PO ULICI, kad mu prigusti i dva lista NOVINA će tražiti .... :lol:

Dva lista NOVINA :? :?:
Jel to neki kultni običaj u zidara :?:
tzv. "za(raz)mazivanje sa dva lista"
Ne, to je informacija iz prve ruke, tj. TEBE !!!
Naime, pročitao sam tvoju tužbalicu iz klonje u " Lupusu " za MALO PAPIRA, pa 'reko, da OPET ne zaboraviš, a posle FRESKA iznad šolje ... :lol:
 

Back
Top