Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?

Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?


  • Ukupno glasova
    93
govorili ste, ali sad iz nekog razloga ubrzano menjate jezik, valjda da što manje liči na srpski, ali džabe krečite...jedna jedina reč da ostane ona će vas podsećati ko ste i odakle ste...znam da boli, ali šta da vam radim, vi ste napustili civilizaciju i otišli na velebit da ebete koze, ap se sad svašta izrodilo
ali ima spasa
pokajte se kao bludni sin, vratite se i mi ćemo vas prihvatiti kao braću svoju...nije teško

:lol: Srpski jezik nije ni postojao do Vukove reforme. A sam Vuk je priznao da je kao osnovu za stvaranje novog srpskog jezika, uzeo hrvatski jezik. Tako da, prc!

Imam ja bolju ideju. Prijeđite svi kolektivno na katoličanstvo, uzmite hrvatsko ime kao svoje i bit ćemo jedan narod i braća. Nije teško.
 
:lol: Srpski jezik nije ni postojao do Vukove reforme. A sam Vuk je priznao da je kao osnovu za stvaranje novog srpskog jezika, uzeo hrvatski jezik. Tako da, prc!

Imam ja bolju ideju. Prijeđite svi kolektivno na katoličanstvo, uzmite hrvatsko ime kao svoje i bit ćemo jedan narod i braća. Nije teško.
Rvacki jezik ne postoji ni dan danas. Dokaz je jednostavan.
Da postoji, tj. da je ikad postojao, ne bi se rvacki tzv lingvisti već 20 i kusur godina, po zapovijedi iz vrha države, iz petnih žila trudili promijeniti dosadašnji riječnik i gramatiku, s ciljem što većeg razlikovanja od izvornog srpskog.
Iz istog razloga imamo i tečajeve svake godine za najnovije rvacke riječi.
I tako danas imamo usljedbenu tjelospojku, udnu tuljicu i slične maloumnosti.
Ko ima svoj jezik, nema potrebe izmišljati novi.

Prc

:kafa:
 
Rvacki jezik ne postoji ni dan danas. Dokaz je jednostavan.
Da postoji, tj. da je ikad postojao, ne bi se rvacki tzv lingvisti već 20 i kusur godina, po zapovijedi iz vrha države, iz petnih žila trudili promijeniti dosadašnji riječnik i gramatiku, s ciljem što većeg razlikovanja od izvornog srpskog.
Iz istog razloga imamo i tečajeve svake godine za najnovije rvacke riječi.
I tako danas imamo usljedbenu tjelospojku, udnu tuljicu i slične maloumnosti.
Ko ima svoj jezik, nema potrebe izmišljati novi.

Prc

:kafa:

Srpski jezik nije postojao do Vukove reforme, jer nije imao svoj rječnik. S druge strane, hrvatski jezik je do tog vremena imao već 3-4 rječnika. Po tvojoj tvrdnji, Hrvati su vam pravili rječnike. :lol:
 
Srpski jezik nije postojao do Vukove reforme, jer nije imao svoj rječnik. S druge strane, hrvatski jezik je do tog vremena imao već 3-4 rječnika. Po tvojoj tvrdnji, Hrvati su vam pravili rječnike. :lol:
Da rvacki jezik postoji, ne bi danas izmišljali novi.
Kako može postojati rvacki jezik star stoljećima, kad Rvati imaju srpsko porijeklo?
Prema tome, prc

:ceka:
 
Antun Mažuranić 1856.

mazh92-jpg.532835

mazh93-jpg.532836
''oBćenito''!:lol: I onda se hrvatski buzdovani rugaju kad neko napiše ''srBski''.
 
''oBćenito''!:lol: I onda se hrvatski buzdovani rugaju kad neko napiše ''srBski''.
Da, to je onaj "ustaški" korijenski pravopis sto godina prije ustaša kojeg bi Srbi danas rado pisali.
Sve hrvatsko vam lijepo, čudno da Bugare ne prisvajate i uvjeravate da su Srbi, a govorili ste praktično isto do Vuka.
A da, sad ih više ne razumijete dobro kad ste se prešaltali na hrvatski jezik
 
:lol: Srpski jezik nije ni postojao do Vukove reforme. A sam Vuk je priznao da je kao osnovu za stvaranje novog srpskog jezika, uzeo hrvatski jezik. Tako da, prc!

Imam ja bolju ideju. Prijeđite svi kolektivno na katoličanstvo, uzmite hrvatsko ime kao svoje i bit ćemo jedan narod i braća. Nije teško.
Ovo je vjerojatno šala? Znam da bi Srbi posrbili i Slovence da mogu. Čast svakome, ali ja ne bih da dijelim svoj nacionalni osjećaj sa nekim iz Vranja ili Niša. Imamo mi naše Posrbice koje treba vratiti lijepoj domovini.
 

Back
Top