Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.9 (oboji me u skeptičnu boju)

Pitanje svih pitanja?

  • Crni sok

    glasova: 8 25,8%
  • Žuti sok

    glasova: 5 16,1%
  • Egzotik

    glasova: 22 71,0%

  • Ukupno glasova
    31
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Масони, збор!

Поздрав застави!

eliphas-levi-dc995f11-6731-4b3b-97b6-cbf4efd46b9-resize-750.jpeg
 
Православци И Срби - САБОР!!!
https://svetosavlje.org/zitija-svetih-8/20/
https://svetosavlje.org/zitija-svetih-8/20/
https://svetosavlje.org/zitija-svetih-8/20/

Спомен Стевана Високог,
Despot-Stefan_1907.jpg


сина св. кнеза Лазара српског и кнегиње Милице. Заштитник хришћанства на Балкану у најтежим данима. Оснивач красних задужбина Манасије и Каленића. После многих трудова и невоља скончао 19. јула 1427. године.
 
Poredis Vucica koji je u masonima godinama, i Brnabic koja je samo jednom bila na Bilderberg sastanku. To je kao da poredis Ronalda i Bambi Tosica..
На Билдербер иду само масони високих степена, сви су преко 30ице...

Брнаба је на већим иницијацијама, а то се код њих гледа а не стаж...
 
На Билдербер иду само масони високих степена, сви су преко 30ице...

Брнаба је на већим иницијацијама, а то се код њих гледа а не стаж...
Ona je samo pozvana na test, nema ona veze sa njima.. Toliko je nebitna da niste ni svesni.. Vucic je bitan sa druge strane. On je ipak predsednik, i sve konce on vuce.
 
Ona je samo pozvana na test, nema ona veze sa njima.. Toliko je nebitna da niste ni svesni.. Vucic je bitan sa druge strane. On je ipak predsednik, i sve konce on vuce.
Мислим да ипак сви конци ЊЕГА ВУКУ, али добро... свако мисли да зна...
 
@Кранг

Житија Светих за јул

19. ЈУЛИ тј. 1.август

ЖИТИЈЕ СВЕТОГ И БЛАГОВЕРНОГ
СТЕФАНА ВИСОКОГ, деспота Српског

Sveti-Stefan-Visoki-i-Sveta-carica-Milica-Po-cemu-je-danasnji-dan-POSEBAN.jpg


Светом пророку и боговидцу Мојсију рече Бог, јавивши му се на Синају, да ће му се приближити, јер се и Мојсије приближи Богу угађањем. И још рече Бог да ће се после тога приближавати и свима онима који буду слично Мојсију верни служитељи и угодници Његови. Јер свакоме, рече Бог Мојсију, који Ми се приближује и узноси се к Мени у чистом ковчегу тела свога, сачуваном неприкосновеним од потапајућих вода неверја и нечистоте, приближићу се и Ја њему и изићи ћу му у сусрет, изливајући на њега воду чисту од Духа Мојега, и узвешћу га до вишњих и непролазних стварности небеских.
Овако почиње описивање живота и подвига овог славног и благочестивог господара Српског, деспота Стефана, његов животописац Константин Философ.​
 
Pa ovde smo vodili diskusiju i o Kralju Milutinu i o Muhamedu ( juce),
a niko od nas nije ziveo u to vreme pa da bude svedok kao sto ni ti nisi
ziveo u Sarajevu, a ni ja, a ni Nosfi, ponajmanje Tihi i sad bi da nekome
objasnjavas da je mlad pa ne sme da pise o Francuskoj revoluciji.
Nije reč o dalekim istorijskim događajima, već nečemu čemu sam ja prisustvovao. Možda i ti, ako si ovde bila u tom preiodu. Ali Nosfi nije prisustvovao i nije baš da ima saznajnja koja imamo mi koji smo ovde živeli, ili još bolje, oni koji su živeli u Krajini, ili ja koji sam tam bio veoma često i to u dužim periodima. Psuti ti fransucke revolucije, ovde je reč o nečemu veoma bliskom.
 
Да, све су то доста несрећни људи и депримирајуће појаве.

Проблем са овим форумом је што се збиља генијалне и дубоке дискусије мешају са неким напрдањем баба рифке или аутистичним крештањем дача.

И онда човек мора све то лепо да извага.
Ti zaoista misliš da me tvoji nezreli pokušaji vređaju? Varaš se, ja se tebi samo nasmejem, jer znam kako si nekad pisao, dok nisi bio šmeker gastos, gej frendli i autošovinista. Smešno mi je koliko si se promenio, ali ne na bolje.
 
Ipak, za divljenje je kako je podigao sidro i došao u slobodan svet.

Mogao je da završi kao neki nadžak-dizajner ili autistični pedalaš u terminalnoj fazi rabdomijalize
Ne, on je otišao odavde nakon više pokušaja da se zaposli. Ja cenim to kao jedno od rešenje, ali to nije nešto za divljenje, to je uradilo stotine hiljada, pa možda i više, ljudi do sada. Migracije su normalna pojava u celom svetu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top