Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma bila sam Franko zbunjena, prepo me ovaj Sisti, ja sam htela da tebi ustupim otvaranje
sedmog nastavka jer ti odavno zelis da imas svoju temu na kojoj bismo diskutovali kako u Srbiji
ima posla, al su svi lenji, a da si recimo ti neki faktor Srbija bi bila bolja od Svajcarske.
Nego ne dadose dushmani.

Tu je moja nesreća upravo tema o poslu jer tu jedinu poznajemUpravo od strane modratora sam kažnjavan jer smatra da je to pljuvanje po Srbiji.
Drugi moderator je bio Elektr-Inž. i odmah me demantovao da solarni kolektori daju samo jednosmernu struju koje ide čas gore čas dole ili bolje
rečeno napon je jednom recimo 15 volti a jednom 20 volti i potrošači će izgoreti.Dakle treba da se pazim jer je moderator ujedno Elektro-Inž.
Tu sam već kao ono gvožđe između nakovanja i čekića.
 
Tu je moja nesreća upravo tema o poslu jer tu jedinu poznajemUpravo od strane modratora sam kažnjavan jer smatra da je to pljuvanje po Srbiji.
Drugi moderator je bio Elektr-Inž. i odmah me demantovao da solarni kolektori daju samo jednosmernu struju koje ide čas gore čas dole ili bolje
rečeno napon je jednom recimo 15 volti a jednom 20 volti i potrošači će izgoreti.Dakle treba da se pazim jer je moderator ujedno Elektro-Inž.
Tu sam već kao ono gvožđe između nakovanja i čekića.
A ti nauči šta je jednosmerna a šta neizmenična struja pa im pokaži da ne znaju ništa.
 
Tu je moja nesreća upravo tema o poslu jer tu jedinu poznajemUpravo od strane modratora sam kažnjavan jer smatra da je to pljuvanje po Srbiji.
Drugi moderator je bio Elektr-Inž. i odmah me demantovao da solarni kolektori daju samo jednosmernu struju koje ide čas gore čas dole ili bolje
rečeno napon je jednom recimo 15 volti a jednom 20 volti i potrošači će izgoreti.Dakle treba da se pazim jer je moderator ujedno Elektro-Inž.
Tu sam već kao ono gvožđe između nakovanja i čekića.
Evo, sad imaš novu šansu.
Pobednik izbora dao ti je tu mogućnost
 
Fake njuz, niko nikada neće prodati stan u Srbiji za 20 evra po kvadratu. Šta to znači, za cenu polovne Vespe da dobiješ stan od 200 kvadrata? Nego je to bila neka muvačina, verovatno radi izbegavanja poreza neko je prijavio da je platio stan 20 evra po kvadratu a dao iznos vlasniku u kešu, a ovi posle izvukli lažne statistike. Ili su novinari pomešali stan i neku štalu pored Vrbasa.

mislim da je greska u tekstu i da su stanovi prodavani za 200-300e po kvadratu

Nekretnina u Beogradu na vodi je placena 8700e . To je 43 puta veca cena nego npr za stan u Vrbasu placen 200e
 
mislim da je greska u tekstu i da su stanovi prodavani za 200-300e po kvadratu

Nekretnina u Beogradu na vodi je placena 8700e . To je 43 puta veca cena nego npr za stan u Vrbasu placen 200e
Kako je u Vrbasu ne znam, znam da se u Zajecaru stanovi u tzv. novogradnji ( a to je sve gradjeno 45) i ti
su stanovi spasavaj se ko moze jer se zgrade raspadaju i spolja i iznutra oko 400-500 evra po kvadratu,
a to nikako ne moze da se ni na koji nacin poredi sa ovim Vucecevim na Vodi jer za neke stvari i pojave
poredjenje ne postoji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top