Da li je Bog stvorio Zemlju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima jedan crtac sa 2 kornjache,gde prichaju njix 2 o bogu i o verovanju...jedna veruje u boga a druga ne...elem,kazhe na kraju ta shto ne veruje u boga:E pa kad bix ja sad otishao kod boga ja bix ga prvo pitao kako mozhe da dozvoli da toliko ljudi gladuje,umire itd...
A druga mu kazhe:I ja bix,ali se plashim da bi on meni postavio isto pitanje.
Mislim da ste shvatili.
 
Oximoron:
Ima jedan crtac sa 2 kornjache,gde prichaju njix 2 o bogu i o verovanju...jedna veruje u boga a druga ne...elem,kazhe na kraju ta shto ne veruje u boga:E pa kad bix ja sad otishao kod boga ja bix ga prvo pitao kako mozhe da dozvoli da toliko ljudi gladuje,umire itd...
A druga mu kazhe:I ja bix,ali se plashim da bi on meni postavio isto pitanje.
Mislim da ste shvatili.

Vrlo pametno receno!:D
 
ShadowRider:
DA ili NE

Tehnicki nije moguce da je bog stvorio zemlju, jer je bog bio ljudsko bice pa je vasrksnuo...Ali kad je zemlja nastala,coveka nije bilo,kad je oterao Adama i Evu,ne bi li trebalo, da se razmnozavaju savremeni ljudi,nego su se razvijali iz majmuna.

Ali razmislite o ovome:

DA LI JE BOG SA OVE PLANETE?

Napisite sta mislite

Kao prvo, ako Bog postoji, a licno verujem u to 90%, Bog nije covek i nije vaskrsao jer nije ni umro, ja ne znam o cemu pricas. A kao drugo, Bog je napravio ovu planetu a ne planeta njega, tako da je planeta iz Boga a ne Bog sa planete. Trece, zasto Bog nije covek.... Bog je napravio prvog coveka, tako da nije mogao da bude covek ;)



Ovo je sve pod pretpostavkom da Bog postoji!
 
Heh, danas sam razgovarao sa svestenikom nesto na blic... i on mi kaze da je Bog prvo stvorio Adama, pa od Adamovog rebra i Evu... I sad... razmisljao sam da mu postavim pitanje: "Kako su od njih dvoje nastale milijarde ljudi kada je crkva protiv incesta?".. Mada se plasim da ne bi znao da odgovori :>

E, da... ne verujem da je Bog stvorio zemlju, a citao sam bibliju... zanimljivo :>
 
Jel znate sta sam razmisljao?!

Sta ako nas nije stvorio bog?Sta ako smo mi propali eksperimenti nekih Vanzemaljca 1000000 puta inteligentnijih od nas?Sta ako su oni nas stvorili?

Kao sto mi sada pravimo cokolade robote sta ako su oni stvorili nas?

Mozda su napravili 1000 prvih ljudi crni,zuti i beli.I rekli:E ovi ovde su sranje idemo da ih bacimo na planetu Zemlju?

Kao sto ljudi stvaraju sada viruse tako su oni mozda stvorili i nas.

Ili mi mozda cak i nismo propali eksperiment?

Mozda nas bacili ovde na ovu planetu i posmatraju nas.Nas ljudsku rasu.

Ako su ljudi znaju da prave neke male organizme?Jednocelijske ako ne i vece sta ako su ti "Vanzemaljci"isto tako napravili i nas?Samo sto oni znaju da naprave mnogo slozeniju gradju celija.

jel ste razmisljali malo o tome?

Svi zainteresovani neka idu na temu zabava->naucno fantastika->Kako su nastali ljudi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top