Da li dansnji mladici imaju "petlju" da pridju dev

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Incognito:
E da, josh nesto... mnogo si bre poceo da izigravas policajca od kako si postao moderator... Prestace ljudi da postuju smesne stvari, provokacije i sl, pa ce ovaj forum (Ljubav i seks) da pocne da lici na doktorsko savetaliste... samo malo 8) 8) 8) i sve ce biti u redu :D

A primecuje se sporadicno kolika je sprdachina kada se neko preozbiljno shvati a? Sto postova istog coveka sto misljenja o jednoj temi i na kraju izmedju desetoro ljudi milijardu razlichitih interpretacija toga sta je forum, sta treba da bude i td... fantastic!


LL&P,

fakpuppet
 
fakpuppet:
Incognito:
E da, josh nesto... mnogo si bre poceo da izigravas policajca od kako si postao moderator... Prestace ljudi da postuju smesne stvari, provokacije i sl, pa ce ovaj forum (Ljubav i seks) da pocne da lici na doktorsko savetaliste... samo malo 8) 8) 8) i sve ce biti u redu :D

A primecuje se sporadicno kolika je sprdachina kada se neko preozbiljno shvati a? Sto postova istog coveka sto misljenja o jednoj temi i na kraju izmedju desetoro ljudi milijardu razlichitih interpretacija toga sta je forum, sta treba da bude i td... fantastic!

Zadovoljan,a? :lol: :lol: Nek si ti meni ziv i zdrav,jos ces ti naci istomisljenike ovde,dace Bog :lol: :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
Hmmm ....razmisljam nesto ...devojke da li ste zadovoljne ? da li mladici prilaze ili mnogo okolisaju kad treba da pridju , da li smo spori ili brzi ? Da li mislite da su smotani ili da su super u kontaktu ? Sta je to sto bi vi uradile da ste na nasem mestu ?
Pozdrav svima

nemam pojma ja i nisam riba ali uglavnom i nece i kad pridju mrzi ih. matori tj stara garda su jachi ! iz iskustva. oni se potrude.
 
blondi:
neki dan smo se ubile u jednom kafiču od tequile ali ne zbog piča več zbog konobara..... jojjjj još ga nisam zaboravila .-), največi fazon je bio što smo nas tri sve potajno želele da ga strpamo zna se gde :))))
... nonstop je imao posla sa nama ... celo veče smo ga "napadale" rečima i komplimentima... najpre je bio malo zbunjen... kasnije je koristio gužvu i "uživao"... pa zamislite tri ribe ga indirektno bare... a sa nogu je pao kad sam ga pitala: E a kad završavaš sa poslom... to je bila tačka na i (pobedila sam :)))))) jedino što je uspeo je reči: ... ti si baš hrabra...

PS... završio je u 4 ali ne sa poslom ,-)))))

je l ti decko sada. a drugarice zeznula ih
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top