Da li dansnji mladici imaju "petlju" da pridju dev

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ROBERTO_NS:
ale serete sve redom....
Gazdarice.....priupitaj se malo zbog cega nemash decka vetj godinu dana!!!
Ako je slucajno zbog toga sto su ti prilazili samo imbecili,zapitaj se i to,kakav utisak ostavljash za sobom!Dobrim devojkama prilazi malo njih a loshim SVI!!!!

a ti sine više neznaš šta želiš tj šta pričaš...

malopre si izjavio da su dobre zauzete a loše same... sad pričaš kako dobrima niko ne prilazi a lošima svi...

moj savet (bez uvrede) idi vidi malo "belog" sveta, nemoj da si toliko konzervativan i patriarhalan pliz, ne mislim ništa loše time...

e da i još ovo (mnogo mi zapelo za oko pa nemogu da prečutim)... mi ovde razmenjujemo mišljenja to je i smisao foruma a tvoj rečnik je na nivoju "ulala"... obračaš se ljudima koje nikad nisi sreo sa ovakim tonom??? odkud ti znaš dali je gazadarica loša ili dobra cura... misliš li ako je neko otvoren, slobodan i napredan u komunikaciji da je zbog toga loš???
 
Zao mi je ali ja sam Jarac u horoskopu i veoma sam impulsivan!
BLONDIE:istina je da ja ne znam dali je "gazdarica" fina ili nije!Netju ni da sudim o tome!I samo da ti pojasnim da se ovde ne radi o izgledu!Belog sveta vidjam ako te bash zanima....a tamo vidim da se one "moje" loshe i zauzete tretiraju kao slobodne(naravno sa njihove strane...sto opet povlaci milion pitanja i tema)!
GAZDARICE:Ja stvarno nemam obicaj da se svadjam sa devojkama,i izvinte ako sam vas uvredio ali sam siguran da dnevno cujete mnogo ozbiljnijih reci koje vas ne doticu ni malo!!!!
 
ROBERTO_NS:
Zao mi je ali ja sam Jarac u horoskopu i veoma sam impulsivan!
BLONDIE:istina je da ja ne znam dali je "gazdarica" fina ili nije!Netju ni da sudim o tome!I samo da ti pojasnim da se ovde ne radi o izgledu!Belog sveta vidjam ako te bash zanima....a tamo vidim da se one "moje" loshe i zauzete tretiraju kao slobodne(naravno sa njihove strane...sto opet povlaci milion pitanja i tema)!
GAZDARICE:Ja stvarno nemam obicaj da se svadjam sa devojkama,i izvinte ako sam vas uvredio ali sam siguran da dnevno cujete mnogo ozbiljnijih reci koje vas ne doticu ni malo!!!!

nema problema roberto ...htela sam ti samo ukazati na činjenicu da se ovde izmenjuju stavovi i da zato nije potrebno vređanje nikoga... razmena mišljenja može biti samo pozitivna... pa svi mi učimo celog života zar ne :)))))))))))
 
BOZE.....
Gazdarice,pa ni jedna normalna devojka nebi bila sa takvim kretenom!
Ja bi se u sushtini mogao raspravljati sa vas dve do sutra ali me strasno mrzi!
Nervira me samo sto svi misle da sve najbolje znaju!
Mene su jako cudna iskustva navela da tako razmisljam i znam da moj stav nije idealan ali me jako,jako,jako jedi cinjenica da se svi prave pametni kada su drugi u pitanju a sebe ne vide!
 
Meni odgovaraju dve varijante. Prvo da nađe način da postanemo prijatelji i bolje se upoznamo, pa ako se nešto spontano desi, to je to.To je varijanta za strpljive. Druga varijanta je da mi priđe i otvoreno mi kaže ako mu se sviđam. Ono što ne podnosim je providno 'muvanje', deljenje preteranih komplimenata i slično.
Inače, nemam ništa protiv toga da devojka priđe mladiću, ali meni takav početak veze ne bi pričinio nikakvo zadovoljstvo. Muškarci i žene nisu i ne mogu biti isti.
 
Stari Lisac:
Hmmm ....razmisljam nesto ...devojke da li ste zadovoljne ? da li mladici prilaze ili mnogo okolisaju kad treba da pridju , da li smo spori ili brzi ? Da li mislite da su smotani ili da su super u kontaktu ? Sta je to sto bi vi uradile da ste na nasem mestu ?
Pozdrav svima

Ja sam licno sto se nekih stvari tice - klasicna. Volim da je muskarac taj koji napravi prvi korak i da mi do znanja da mu se svidjam.
Mislim da je danas sve vise nesigurnih u sebe i sve vise onih sto okolisaju. Svakako, ima i onih samouvjerenih koji misle da su strasno pametni i lijepi pa ne vide da smaraju.
Slovenci (studiram u Ljubljani) su definitvno na dnu liste. Ako i pridju, mnogo petljaju, gube se, bez obzira na starost, pretezno se ponasaju kao u prvom razredu osnovne. Jedino kada se napiju dobiju malo samopouzdanja, a onda se ponasaju kao neandertalci.
Definitvno im fali spika i stil.

Sta bih ja na vasem mjestu?
Ako mi se netko svidja, uspostavim kontakt ocima, ako vidim da se prima, pridjem, upoznavanje, picence, vidimo kako tece razgovor pa ako sve stima, razmjenjujemo brojeve, zakazujem sastanak. Devojkama uvijek prija paznja pa ako se i nakon prvog sastanka iskaze da to nije to, fino se pozdravite, sretno u zivotu i idemo dalje!
 
Stari Lisac:
Hmmm ....razmisljam nesto ...devojke da li ste zadovoljne ? da li mladici prilaze ili mnogo okolisaju kad treba da pridju , da li smo spori ili brzi ? Da li mislite da su smotani ili da su super u kontaktu ? Sta je to sto bi vi uradile da ste na nasem mestu ?
Pozdrav svima

ne, nisam zadovoljna. tvrde pazar, ponasaju se kao pubertetlije, smesno... peckanje iz daleka a ja gubim nit price. volim kada muskarac zna sta hoce, od sebe i od mene. ostalo pocinje da me smara.
 
E leba ti, gde izvuce ovo iz naftalina :lol:

Mi (muskarci) smo generalno kukavice... samo se trudimo da se pravimo da nismo... A sto je najgore, vecina muskaraca se ne plasi to da ce ga devojka odbiti, vec da ce to cuti njihovo drustvo pa ce mu to 'stavljati do znanja'... Zato muskarci uglavnom cekaju neki siguran znak da je devojka zainteresovana, pre nego sto pridju i potencijalno naprave budalu od sebe pred drustvom...

Muska sujeta, sta ces...

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top