Da li biste živele sa njegovim roditeljima?

Пре ће се осамосталити они који живе сами.

Ако не бациш ђубре,смрдеће.
Ако не опереш судове,немаш из чега да једеш.
Ако не платиш струју,искључиће је....


А о комфору,да окречиш зидове у боју у коју си одувек желео...да не причам.
Намештај,онакав какав се теби свиђа,тамо где се теби свиђа....

Пуштићу музику до 3 ујутру,а онда ћу отићи на трчање...затим ћу се истуширати...можда нећу ни спавати,данас...
Живот
Onda napuniš 20 godina i.....😉
 
Razumem te,pokušaj ali setićeš se ovih reči,nećeš biti srećna,pretovarićeš sebe i muža obavezama,nećeš imati vremena za decu,ta odmor,opuštanje a decu ćeš vaspitati da i oni vas ostave kada vam budu najpotrebniji....život je bumerang,zapamti,kako baciš tako ti se vrati...😉
Jos mi je rano za decu, ali kad ih budem imala i kad odrastu pustiću ih da odu i da se osamostale da nauče sami da se snalaze u životu
 
Пре ће се осамосталити они који живе сами.
Naravno, ne mo'š jare i pare( udobnost, komfor naspram većih obaveza, odgovovornosti i slobode)

Za samostalan život mladih parova sam.
Ako su vredni, radni, odgovorni, lako će organizovati i srediti život.
I roditelji su mirniji kada se deca osamostale, mogu pomoći oko čuvanja dece, ručka, ali samo koliko deca žele, ni manje ni više preko toga.

Zajednica koliko god bila dobra, triput više je loša.
Bez obzira na toleranciju, uvek neko trpi.
 
Naravno, ne mo'š jare i pare( udobnost, komfor naspram većih obaveza, odgovovornosti i slobode)

Za samostalan život mladih parova sam.
Ako su vredni, radni, odgovorni, lako će organizovati i srediti život.
I roditelji su mirniji kada se deca osamostale, mogu pomoći oko čuvanja dece, ručka, ali samo koliko deca žele, ni manje ni više preko toga.

Zajednica koliko god bila dobra, triput više je loša.
Bez obzira na toleranciju, uvek neko trpi.
И мени се чини.
Зато сам и наброј'о предности и мане.
Свакоме по сензибилитету.
 
Naravno, ne mo'š jare i pare( udobnost, komfor naspram većih obaveza, odgovovornosti i slobode)

Za samostalan život mladih parova sam.
Ako su vredni, radni, odgovorni, lako će organizovati i srediti život.
I roditelji su mirniji kada se deca osamostale, mogu pomoći oko čuvanja dece, ručka, ali samo koliko deca žele, ni manje ni više preko toga.

Zajednica koliko god bila dobra, triput više je loša.
Bez obzira na toleranciju, uvek neko trpi.
Roditelji treba da odmore, okej je nekad pričuvati, pomoći, ali odgojili su oni svoju decu uložili mnogo truda i napora nije njihovo da stalno paze, vode, zabavljaju decu.
 
Roditelji treba da odmore, okej je nekad pričuvati, pomoći, ali odgojili su oni svoju decu uložili mnogo truda i napora nije njihovo da stalno paze, vode, zabavljaju decu.
Јесте.
Мада је природа и то уредила.
Ти од твоје 15 до рецимо 22...више доприносиш, него што тражиш пажње...
 
Јесте.
Мада је природа и то уредила.
Ти од твоје 15 до рецимо 22...више доприносиш, него што тражиш пажње...
Hm od 15-18 to su stresne godine za njih, imaju tinejdžera, veliko dete, velika briga, koliko me je mama samo u tom periodu bombardovala lekcijama, ali hvala joj jer sam odrasla u normalnu devojku i iako imam 20 iako sam normalna i dalje brine tako da roditelji nikad nemaju odmora, ja bih rekla
 
Ja mislim da se ta tvoja drugarica preserava malo, mislim da ona zaista voli nekoga i da tu postoje neke prave emocije ono ne bi je ni zanimala njegova stambena situacija nit dal zivi sa roditeljima ili sam.

Mislim ono ako sam ista naucio dosad to je da ukoliko je moja stambena situacija, finansijska situacija ili ne znam da li imam auto ili se vozim gradskim prevozom njoj presudna stvar i odlucujuca da li ce da bude samnom ili ne to znaci da je ja ni ne zanimam vec se radi samo o interesu i koristoljublju a mene gleda samo kao na sredstvo kako bi dosla do nekog interesa a tako nesto je vec na startu osudjeno na propast i samo je pitanje trenutka kada ce puci i najbolje u tako nesto se uopste nikad ni ne upustati nit ikad pokusavati da tim stvarima privuces nekog jer izvesno je da ces privuci lose osobe i one koje ne zelis.
 
Hm od 15-18 to su stresne godine za njih, imaju tinejdžera, veliko dete, velika briga, koliko me je mama samo u tom periodu bombardovala lekcijama, ali hvala joj jer sam odrasla u normalnu devojku i iako imam 20 iako sam normalna i dalje brine tako da roditelji nikad nemaju odmora, ja bih rekla
Бринуће док су живи.
И ти ћеш,даће Бог.

Ми,на овим поднебљима, се прилично ослањамо на родитеље.
То је тако.
 
Ja mislim da se ta tvoja drugarica preserava malo, mislim da ona zaista voli nekoga i da tu postoje neke prave emocije ono ne bi je ni zanimala njegova stambena situacija nit dal zivi sa roditeljima ili sam.

Mislim ono ako sam ista naucio dosad to je da ukoliko je moja stambena situacija, finansijska situacija ili ne znam da li imam auto ili se vozim gradskim prevozom njoj presudna stvar i odlucujuca da li ce da bude samnom ili ne to znaci da je ja ni ne zanimam vec se radi samo o interesu i koristoljublju a mene gleda samo kao na sredstvo kako bi dosla do nekog interesa a tako nesto je vec na startu osudjeno na propast i samo je pitanje trenutka kada ce puci i najbolje u tako nesto se uopste nikad ni ne upustati nit ikad pokusavati da tim stvarima privuces nekog jer izvesno je da ces privuci lose osobe i one koje ne zelis.
Razumem te, ali nije takva, površno si shvatio priču
 
Šta podrazumevaš pod privatnošću,živiš na posebnom spratu,posebnoj kući u dvorištu,šta bi privatnije.
Jutarnju kafu pijete sami,uživate ali ste deo porodice,ti ideš u nabavku,muž odradjuje svoje,roditelji voze unuke u školu,baka mesi kolače i ručate zajedno...nadam se da me razumeš.
Тако је нама цео живот било. Но, радиће свако како воли. На пару је да одлучи
 

Back
Top