Da li biste se odazvali na opštu mobilizaciju?

Da li biste se odazvali pozivu na opštu mobilizaciju?

  • DA

    glasova: 93 59,2%
  • NE

    glasova: 64 40,8%

  • Ukupno glasova
    157
  • Anketa je zatvorena .
Ma jak pobožan čovek inače.... Ceo život je bio komunista... Krst nikad nije voleo da vidi...

Nađite mi neku Mladićevu sliku da je stavio na kapu krst u bilo kom obliku...

url

To si u pravu, a nije davao ni kokardu svojim vojnicima da nose, dolazila je u obzir jedino srpska zastava, poput onoga što je on na kapi nosio
 
Kada bi u ovom trenutku Republika Srbija bila ugrožena, i kada bi bila proglašena opšta mobilizacija, da li biste se odazvali pozivu i branili zemlju?

Interesuje me s obzirom da se u poslednje vreme toliko priča o patriotizmu i povećanom interesovanju i poverenju u vojsku, a forum je, kao i realna svakodnevica, pun nacionalista i patriota, ali i umerenih i liberalnih, Srba i ne-Srba, a svi tvrde da poštuju i vole zemlju čiji su građani



posle svega sto sam video u ovih 20g i kako se zavrsilo
haha
jedino da mi neko izvadi pola mozga ali verovatno ni tadaz:poz:
 
Kada bi u ovom trenutku Republika Srbija bila ugrožena, i kada bi bila proglašena opšta mobilizacija, da li biste se odazvali pozivu i branili zemlju?

Interesuje me s obzirom da se u poslednje vreme toliko priča o patriotizmu i povećanom interesovanju i poverenju u vojsku, a forum je, kao i realna svakodnevica, pun nacionalista i patriota, ali i umerenih i liberalnih, Srba i ne-Srba, a svi tvrde da poštuju i vole zemlju čiji su građani

Samo ako bi se deca istaknutih politicara i biznismena nasla u prvim redovima, eto mene odmah iza njih!!!!!!!!z:mrgreen:
 
Ja bi se dobro zamislio... naravno da me srce vuce u redove... ali nakon proslog, trogodisnjeg iskustva kada su svim dezrterima oprostili, ne znam...

Ipak, ja sam to radio radi sebe, i svog naroda. Verovatno bih opet. Ali, ovaj put bi ne samo proterao neborce, nego im sjurio metak u glavu, tako da mi se ne kurtche vise kako su oni ispali "pametni", a ja "papak" sto sam ratovao za NJIHOVE kuce 3 godne na SA ratistu.

Znaci, prvo filtrirati dezertere, one na silu, i prave patriote, hrabre ljude. Da znamo ko nam je desno, a ko levo. A i ko iza ledja...
 
Kada bi u ovom trenutku Republika Srbija bila ugrožena, i kada bi bila proglašena opšta mobilizacija, da li biste se odazvali pozivu i branili zemlju?

Interesuje me s obzirom da se u poslednje vreme toliko priča o patriotizmu i povećanom interesovanju i poverenju u vojsku, a forum je, kao i realna svakodnevica, pun nacionalista i patriota, ali i umerenih i liberalnih, Srba i ne-Srba, a svi tvrde da poštuju i vole zemlju čiji su građani

Opsta mobilizacija je opsta, to se ne pita.
Kao za vreme bombardovanja. Koliko znam svi su se odazvali.

Druga stvar sto je ovo samo teorijsko pitanje.
Kako trenutno stoje stvari nece biti nikakve opste mpobilizacije.
 

Back
Top