Da li bih zakonski odgovarao?

Ja nisam sa sela, poreklom sam iz Beograda, a zivim u Becu vec 10ak godina gde sam se super uklopio, nije ni bilo tesko, jer dolazim iz velikog grada..

Sirotinja hvala Bogu nisam, nisam ni nesto bogat ali ono vozi se X6, imam stan od 100 kvadrata u Becu, u kome sam zivim, kod mene koja dodje nema ni svekrvu ni svekra..
"Ko da je uzme za ozbiljno, kad se cuje s kim se sve krkala i sta je radila? Selo je to, sve se cuje i sve se zna..a momci iz sela takve ne uzimaju za ozbiljno, osim ako nisu neka najgora sirotinja Pa nemaju preterano izbora"...
 
A zašto si joj ti poverovao, slep na varoške priče, koje si ipak potražio. Zašto se i dalje jediš, tako situiran I uzimao si za ozbiljno nešto što ne bi ni sirotinja, koja nema izbora?
Jel te to boli?

Pa nisam znao da je takva, mislio sam da je dobra, da jeste uzeo bi je..

To me je proslo, dok sam ovu temu pisao, jos sam malo bio pod utiskom, a sada…vec sam se okrenuo drugoj, koja mozda sve to zasluzuje 🤷🏽‍♂️
 
Dobar dan svima.

Radi se o sledecem..zivim i radim u Austriji, imam 24 godine, dok sam poceo da se dopisujem sa jednom devojkom koja od dole. Kasnije tokom te konzervacije skontam, devojka je maloletna (17, u Decembru puni 18). Devojka je romske nacionalnosti kao i ja.

Kada sam to shvatio i video, malo sam se distanciziro, pomislih au mlada je, mozda cu imati probleme..medjutim ona je insistirala da pisemo, i malo po malo usla mi je pod kozu.

Pisala je svakako jako perverzno i znala je zivac svakog muskarca i mene je cudilo da tako pise sa muskarcem s kojim 3-4 dana pise, a pritom uzivo ga nikad nije srela ni videla (iz istog smo mesta kod Valjeva a tu se svi znaju medjusobno pogotovo romi) i rekoh daj sa proverim ja to..i pitah par drugara za nju kakva je a pritom pikazivao nase poruke sta mi pisala i dodao jos par neistina, ali sa namerom da vidim da li ce on imati sta da kaze za nju..

Delovala je jako prevrtljivo i ljubomorno. A cinilo mi se Boga mi i da je s drugima tako pisala kao sa mnom..ali ni ona ni ja nismo zeleli da to dopisivanje prekine. I vremenom sam se zaljubio u nju. Ona je imala veliki uticaj na to kako cu biti raspolozen. Mastao sam o ljubavi zivota, mislio sam bas ozbiljno sa njome..

Jednoga dana mi je trazila sifru od Fejsa..i ja joj dadoh ali prvo arhivirao onaj cet gde sam se kod drugara raspitivao o njoj, da ne vidi, pomislih samo ce pogledati dal sa drugim devojkama pisem..medjutim nasla je taj cet i poludela je ..

Tu i tamo i blokira ona mene. Kaze tuzi ce me, pretila mi njenom bracom, blabla.. ali pomislih ljuta je trenutno drzace me nedelju dve na blok listi pa cu je odljutiti..

Medjutim ona meni juce pise sa drugog njenog profila da promenim sifru jer ona sad ima decka i da ne bi on usao na moj profil. Za 4 dana naseg nepisanja ona je stupila u vezu sa drugime. Poludeo sam, sve u meni se kuvalo. Bio sam raskimadan u komadice. Rekla je „znas i sam da si ti kriv, ne krivi mene“..vazi sreco..za 4 dana si mi nasla zamenu a mastali smo kad dodjem sta cemo sve raditi.

Ima i moje slike penisa koje je i sama trazila imam sve u cetu. A saznao sam i koje taj decko. Onako bas bi mi bilo milo da njenom decku posaljem sta je sa mnom pisala i da je odma posle 4 dana naseg nepisanja njega uzela i da mu napisem „cisto da znas s kim imas posla..“

Moje kljucno pitanje je, dali bi mogla da mi naprave neke zakonske poteskoce?
Au jbt preveslala te opasno

Jbm li ga, nesam stručan, valjda neće imaš problemi ....
 

Back
Top