Da li bi ste pozajmili auto vasoj devojci/supruzi?

Nemoguce da niko vec nije otvorio ovu temu!

Da li bi ste devojci sa kojom ste duze u vezi (ili supruzi) pozajmili auto na mesec, dva?
A ako ne biste, kako bi ste to izveli ako bi doticna osoba direktno trazila?

Naravno podrazumeva se da ste vozilo dobro osigurali :hahaha: i da je druga strana solventna da pokrije sve eventualne stete, ali ipak, auto je to :mrgreen:
Objasni mi kako da zajedničku imovinu "pozajmi" na mesec dana, supruzi? :think:
 
He, he...trenutno nemamo auto...ali planiramo da kupimo neku krsolomiju uskoro...posto je ona moderna zena 21. veka, i verujem da ce se osetiti inferiorna ja planiram da joj dam auto i da sednem pozadi lepo k'o predsednik...a ona neka vozi brate koliko hoce :-)

Ima tu jos pogodnosti...recimo kada odemo na neko slavlje, ja se uvostim ko majmun...nije bitno, ima ko ce da vozi :-) Kada 'oce da bude savremena - eto joj!
 
Nemoguce da niko vec nije otvorio ovu temu!

Da li bi ste devojci sa kojom ste duze u vezi (ili supruzi) pozajmili auto na mesec, dva?
A ako ne biste, kako bi ste to izveli ako bi doticna osoba direktno trazila?

Naravno podrazumeva se da ste vozilo dobro osigurali :hahaha: i da je druga strana solventna da pokrije sve eventualne stete, ali ipak, auto je to :mrgreen:

Ako imam šta ja da vozim, čisto da ne idem peške, naravno da bih. Automobil je potreba, a ne živo biće da se sad nešto sav tresem da mu ne zafali dlaka...Za auto je samo bitno da se kotrlja..;) :D
 

Back
Top