da li bi ste napunili bateriju mobilnog na javnom punjaču u bazaru?

Nemoj sutra u 7:30... večeras planiram devojku i sve prateće elemente, tako da sutra pre 12 ne mogu ništa da planiram...
:zstidljivko:
ybg...
Uuujjj, dok ti ustaneš, ja već prenela to sitno... : )
ja cu stavim rozla lak na nokte na nogama :rotf:

Onda mora papuče da obuješ da bi te primili u tajnu grupu. :D
 
Milane, samo mala pojašnjenja
Postoji priključak za LG i to dve vrste pa zavisi koji imaš telefon. Telefon prilikom punjenja ne daješ nikom nego stojiš pored punjača, u zavisnosti koliko ti je potrebno, možeš isključiti telefon sa punjenja u svakom momentu. Namenjen je kada si u gradu i kada ti iscuri baterija a potreban ti je telefon. Baterija tom prilikom prima mikropulsno punjenje (fabričko) koje je znatno brže i baterije se steriliše i dezinfikuje, tokom takve vrste punjenja za 5 minuta se ubije oko 80% bakterija.
Pozdrav svima

Pretpostavljam da se samo salis. Ovakvu glupost (boldovano) jos nisam cuo.
 

Stvar je u tome da ti nisi dobro razumeo neke detalje sa linka na koji si me uputio. A na tom linku je reklama za univerzalni punjac mobilnih telefona koji objedinjuje jos nekoliko funkcija. Jedna od njih je dezinfekcija samog telefona koji se smatra leglom bakterija zbog stalnog kontakta sa rukama i blizine usta pri razgovoru, (a ne baterije kao sto si ti napisao). Pored toga kako vidim ima ugradjen i jonizator vazduha sto pomaze uklanjanju neprijatnih mirisa u prostorijama,stvaranju negativnih jona sto pozitivno utice na raspolozenje, itd. Sam punjac ima lep izgled moze da posluzi i kao reklamni pano. Sve u svemu ideja ti nije losa. Ja bih napunio svoj mobilni da zatreba. Ne ljuti se zbog moje korekcije. Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Ja izbegavam da PUNIM na javnom mestu ...

...:lol:...

e ljudi a jel zna neko gde je to tačno...baš pre par dana sam biJo u bazaru,al nisam skontao da ima tako nešto...mada nisam nešto preterano ni obraćao pažnju, al Jopet :)
a i ja bih da se pridružim tajno sastanku, samo što kod mene ne može da se menja maska, pa ću morati da kupim novi fon, al nije greda :) :) :)

....ma uzmes lak za nokte i caskom....:mrgreen:
 

Back
Top